DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhtaradana onaylar hep aynı saatte geliyor gibi birde sanki normalden daha yavaş bana mı öyle geldi?

• @İrem-Güzel 15 ile 23 arası geliyor genellikle, kcc nin mesai saatleri içerisinde yani
    Şu anda 33500 e kadar arada kalmışları temizliyorlar gibi, bu hafra bu işi bitirilerse önümüzdeki hafta daha yüksek rakamlara onaylaeçr gelmeye başlar

• @Muhtaradana AF bölgede 53 ve 64Bine onay gelmiş. Her bölgede Farklı çalışıyor da olabilirler. Gelesinde onay alalım da vizeleri önemli değil ne zaman olduğu.

• Arkadaşlar yeşilkartforumun discord sunucusuna katılmak isterseniz, bu stresli dönemde arkadaşlar çok güzel sesli ve yazılı bir sohbet ortamı oluşturmuş , biraz önce yaklaşık 2 saatlik bir sohbet gerçekleştirdik, gerek katılan insanlar gerek moderatörün sohbeti yönetme tarzı harikaydı, bu bekleyiş sürecimizde ara ara yeşilkartforumun discord kanalına katılmak iyi gelebilir, eğer discord uygulamasının kullanımı ile merak ettikleriniz, sormak istedikleriniz varsa sayın @vakkas-altiner bey yardımcı olacaktır, katılım linkini aşağıya bırakıyorum

• Merhabalar, ben 2019da 52.000 sıralarında kazandım. Fakat vize için evett görüşme beklerken Bi an görüşmeler durdu şu anda sıra yetişecek mi 2019 da kazananları almaya devam edecekler mi yoksa kapatırlar mı aylardır bekliyoruz bilgisi olan var mı?

• @İrem-Güzel evet Af de bu son rakamlara yakın sayılar, bizdede şu temizlik işi bittiği zaman sırasız onay e-mailleri gelmesini bekliyoruz

• ⭐⭐⭐

@Nurullah-Arkadas, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar, ben 2019da 52.000 sıralarında kazandım. Fakat vize için evett görüşme beklerken Bi an görüşmeler durdu şu anda sıra yetişecek mi 2019 da kazananları almaya devam edecekler mi yoksa kapatırlar mı aylardır bekliyoruz bilgisi olan var mı?

Şu dönemde DV-2020 kazanan arkadaşlarımızın vize görüşmeleri devam ediyor.
    1 Ekimden itibaren de DV-2021 vize görüşmeleri başlayacaktır bilginize

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2213/dv2021-bekleme-odası

• ⭐⭐⭐

@Nurullah-Arkadas, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar, ben 2019da 52.000 sıralarında kazandım. Fakat vize için evett görüşme beklerken Bi an görüşmeler durdu şu anda sıra yetişecek mi 2019 da kazananları almaya devam edecekler mi yoksa kapatırlar mı aylardır bekliyoruz bilgisi olan var mı?

Ayrıca vize sürecinizi imzaya taşımanızı tavsiye ederim

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin

• ⭐⭐⭐

Evrak onay maillerine en az sürece tanıklık ettiğimiz için sizler kadar seviniyoruz. En kısa sürede herkesin sorunsuz vizelerini almaları tek temennimiz 🙏

• Bu ileti silindi!

• @Hyller beklemekten başka şansımız yok o zaman anladığım kadarı ile

• @fetihy tamamdır hocam imzayı yaptım tavsiyeniz için teşekkürler

• @Muhtaradana umarım yetişir de zaman önemli değil

• Evrak onayları bugünde devam ediyor (yeni bilgiler gelince liste güncellenecek)

Rusya

32700
    32800

Arnavutluk

32000

Türkiye

32000 (forumdan)

• umarım bir an önce herşey yoluna girer ve burada tekrardan keyifle mülakat deneyimlerini okumaya başlarız. Bence herşey çok güzel olacak ve en son numaraya kadar hepimiz mülakata girmiş olacağız.

• Konsolosluklar hala kapalı.Herhalde bunlar Haziran ayındada açmayacaklar.

• Bu ileti silindi!

• Deneyimli arkadaşlara bir sorum olacak. DS-260 formunu 1-2 ay geç göndermek büyük sorunlar yaratır mı? Sizler ne zaman gönderdiniz?

• @historian ne kadar geç o kadar sıkıntı

• @historian bir sıkıntı olmaz 1-2 aydan, ama fazlada geciktirmeyin

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

59

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.5k

| | | |