GÜNCEL KONULAR

Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler! Forumumuza yeni üye olan arkadaşlar, kullanıcı adı seçerken şu iletideki kurallara dikkat etmeliler.

DV2021 Bekleme Odası

• Merhaba değerli arkadaşlar.

Birçok yarını dünde bıraktığımız gibi, DV2020 sonuçları da kazanamayanlar için dünde kaldı. Kazanamayanlara geçmiş olsun.

Kazananlara da başarılar dilerim. Sorunsuz olarak süreci atlatmalarını dilerim.

Kazanamayanlar veya ilk defa başvuracaklar için 2021 yeni hayaller ve umutlarla dolu bir sürecin başlangıcı olacaktır.

Şimdiden dil öğrenmeye ve kendimizi geliştirmek için bir şeyler yapmaya başlarsak bizim için daha iyi olacaktır.

Bizler yere düştüğümüzde değil, ayağa kalkmadığımızda kaybederiz.

Bazı şeyleri ilk seferde kazanamayabiliriz ama bu kaybettiğimiz anlamına gelmez. Pes ettiğimiz zaman kaybederiz.

Hayallerimizin peşinden pes etmeden gitmeliyiz.

DV2021'in tüm güzellikleri hayatımıza getirmesi dileğiyle.

Muhabbetle.

• Şimdiden yerimizi alalım..

• hop selamlar... 🙂

• Aynen öyle şimdiden selamlar 😂

• Başvurular ne zaman 😂😂

• 2021 için spoiler verim mi hı 😃

• Merhaba, buradayız. Maalesef 2020'de büyük hayal kırıklığına uğradım. Sanırım yüzde bir şans için kendimi fazla gaza getirip coşturdum. Haliyle psikolojimdeki yıkımı da büyük oldu. Dakikaları bile sayıyordum fakat gördüğüm olumsuz sonuç karşısında yaşadığım ölüm gibi bir şey oldu ama ölmedim. Ne derler bu saatten sonra olmuşla ölmüşe çare yok. Yeni çekilişte şansımızı deneyecegiz artık. 2021 grubuna selamlar ve sevgiler. Umarım bu çekiliş bizi hayallerimize kavuşturur. Hay sadece ben değil 2020 başlığında aktif olan tayfadan bir kişiye bile çıkmadı. Nasıl bir baht anlamadım.

Hatta sonuç açıklandı bitti, hala el alışkanlığı kendimi foruma girerken buluyorum. Resmen hayatımda bir boşluk oldu. Yaşama amacı gibi bir şey olmuştu bende green card. Oyuncağı elinden alınmış çocuk gibiyim şu anda.

• Amerikanin 51. eyaleti Suudi Amerikadan selamlar. Benim 6 esimin 5. denemesi basarisiz. Bakalim 2021 de neler olacak?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

henuz resmi bilgiler aciklanmadi ama acildigi zaman iletiyi guncellerim.

• ilerde buralar çok değerlenir bende geldim

• İngilizce dil seviyeniz ne durumlarda? Duruma göre bir çalışma programına başlayabiliriz.
    İnanıyorum ki düzenli olarak 1 yıl çalışmak ingilizce düzeyini çok ileri noktalara taşıyacaktır.

•••Gramer (İngilizce dilbilgisi)
    •••Reading (İngilizce okuma, okuduğunu anlama)
    •••Listening (İngilizce dinleme, dinlediğini anlama)
    •••Speaking (İngilizce konuşma)

Ana başlıklarında çalışmalara başlayabiliriz.

• Hiç test etmedim ingilizce seviyemi ama 13 yıldır yurt dışında mevcut ingilizcem yeterli oluyor. İngilizceyi çok kabus yapmayın derim, yurt dışına ilk adim atmanizla biraz temeliniz varsa 3-5 ayda toparlarsiniz

• Bence Biraz Erken Bu Konuyu Açmak için Fakat DV2021 İnşallah Çıkar Ve Benim Haricimdede Diğer Insanlara Bol Şans Çok Bel Bağlamayın Ama Ha 😃 Sonrası Hüsran Olur

• Yerimizi alalım

• Yerimizi alalım

• Merhaba arkadaşlar. Ben de bir süredir forumu takip ediyorum fakat DV2020 için başvuru yapmamıştım ve bu yüzden herhangi bir konuya yazmadım daha önce. 2021 için başlık da açıldığına göre artık dahil olabilirim diye düşündüm.
    Bu arada, bu forum sayesinde epey bir bilgi sahibi oldum. Yani dersime çalıştım ve önümüzdeki senenin çekilişi için artık hazırım 🙂
    Herkese şimdiden bol şanslar.

• Olacak bir gün 🙂

• Merhaba arkadaşlar herkesin hakkında ne ise hayırlı olan o olsun

• biraz erken olmadı mı ya ? neyse safımız belli olsun, burdayız.

• Tekrar bakayım diyorum, site açmıyor.. insan ona bile heyecan yapıyor. Sanırım azıcık bile değil hiç önemsemeden yola devam etmek lazım... çıkarsa adı üstünde Loto gözüyle bakmak lazım.

Log in to reply

Benzer Başlıklar

102

4.9k
Users

1.7k
Topics

75.1k
| | |