Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar Atlantik Vize danışmanlık diye bir şirket var
    Adınıza başvuru yapıyorlar ama Green card için gerekli olan sağlık raporunu kendilerinin iddiasına göre anlaşmalı hastanelerde yapıyorlarmış bu şirkete kanmayın sizden ücret istiyorlar sağlık raporu için

• @duygugök Aman Diyeyim Duygu Hanım. Sakın İnanmayın... Başvurunuzu Yapmışlarsa Çekiliş Yapılana Kadar Neyin Devam Etmesinden Ve Karşılık Olarak 200-250 Dolarından Bahsediyorlar ? Ayrıca Sıralamanızı İlk 5000 Kişi İçine Almaları mümkün Değil. Bu Çekilişler Bildiğim Kadarıyla Kentucky,de Yapılıyor. Kimsenin Müdehale Edip Birilerinin İsmini Öne Aldırma İmkanı Yok

• Bu ileti silindi!
  • Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   ayvalik10 ayvalik10 

• @crazycells Dolandırıcılar çok Dikkatli olmak, olmayanları uyarmak bir hizmettir Tşk

• Az önce beni Amerika-Texas'tan aradılar. Green card için.

Kısaca bir şeyler anlattı. Green card ile bir şeyler sordu tabii bilmediğim için cevap veremedim.

Bende "I am dont know English" dedim.
    10 saniye geçti "İngilizce biliyor musun dedi ?" (Bunu İngilizce sordu)
    Tekrar "I am dont know English" dedim.
    10 saniye geçti. ve şunu sordu : What is your job : Elektrikciyim dedim.

Great dedi bunu bir kaç kez tekrarladı.

Sonrası Turkish dedi.

15 saniye geçti sessizlik oldu. Ben hello dedim
    Oda hello dedi.
    Thank you dedi.
    Bende Have a nice day dedim.
    tekrar Thank you diyip kapattı.

Numarası : +1 346-469-XX 24

Whatsaptan baktım fakat Whatsap kullanmıyor.

Arkadaşlar konu troll gibi gele bilir fakat gerçekten değil. Dolandırıcı ola bilirler mi ?

• Merhabalar +902129930188 bu numaradan arandım green card genel merkezi olduklarını ve e-devlete bağlı olduklarını iddia ettiler başvuru formumun onaylandığını ve vize için evrak dosya ücreti olarak 1500 tl atmam gerektiği ve bu şekilde çekiliş başvurumun devam edeceği belirtildi. Ödemezseniz sorun yok 2026 için tekrar başvurabilirsiniz gibi söylemlerde bulunuldu siz onaylarsanız işleme devam edeceğiz telefon konuşmasının sonunda da ücreti talep edeceğiz dendi. Ben dolandırıcı olabileceklerini düşündüğümden sonrasında tekrar ulaşmalarını rica ettim. Medeni durumum eğitim durumum gibi sorular soruldu bunları formda doldurduğumuz için sorulmuş olması gerekmez miydi zaten bu gibi şeyler beni dolandırcı olduklarına inandırdı deneyimi olan yardımcı olabilirse çok sevinirim başvurumun yanmasını istemem böyle bir durum varsa konuştuğum kişinin ismi Burak Budak mış ve bu isimle bu numaradan arayınca ona ulaşabileceğimi ve işleme devam edebileceğimizi belirtti

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Çağla-Özenç tamamen dolandırılma amaçlı bir girişim.
    kesinlikle hiçbir bilgi / ücret paylaşmayın.

• @gucarslan çok teşekkürler dönüşünüz için ben de aynen öyle düşünüyor sonrasında direkt olarak engelledim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

30

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |