DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gizemaö merhaba o form ne için oluyor acaba?

• @ftkaya1

Merhaba , tam bilmiyorum. Sanıyorum ki ek sponsorlar için. Ceac’ta görmüştüm. Sizde kendi sisteminizden bakabilirsiniz.

• @patron3535
    O durum artık tekrarlanmaz sizin corona döneminde gerilme olduğu için öyle uzadı artık PD’ye göre current olduysa hemen DQ olduktan sonra 2 ay içersinde mülakatınız olması gerekiyor! Dediklerimi değil geçen hafta’nın NVC açıklaması göre

• @gizemaö, içinde söyledi: F2A ve F2B Vize Süreçleri (Green Card sahiplerinin eş ve çocukları)

@ecom

I-864EZ formunu istemişlerdi.Ancak eşimin geliri yeterli olduğu için ek sponsor göstermedik. Avukatımız tamamladı. Sisteme yüklediğimiz ilk belgelerin hem orjinallerini hemde güncel tarihli olanları temin ettim. Hepsini mülakat günü yanımda götüreceğim.

önceden yukledigimiz evraklarin hiç biri güncel değil artık. Güncel olanlarida yukleseydi avukatiniz. Ve siz hem önceki yuklediklerinizin orjinallerini hemde guncellerin orjinallerini yanınızda goturseniz iyi olur bence. Bizim avukatimiz bu şekilde söyledi. Güncel vergi dukumleride dahil. Daha öncede yazdım gizem hanım bazı durumlarda elinizdeki evraklara tamam diyorlar ama vizeyi vermeyip sisteme yukleyin ve sonra pasaportunuzu gönderin diyorlar. Buda zaman kaybı oluyor. Cok beklediğimiz için her ihtimali düşünmekte fayda var.
    Onun dışında eşinizin geliri yeterliyse zaten sorun çıkmaz.

• Arkadaşlar nvc onayım geldi eşim vatandaş oldu mülakat için ne zaman haber alırım bi öngörüsü olan varmı varsa yazarmısınız teşekkürler

• @lina bu forumda vatandaş eşleri için sohbet yeri var ordan daha net bilgi alabilirsiniz diye düşünüyorum

• Bu ileti silindi!

• Bu hafta mülakatı olan varmıydı acaba biraz mülakat deneyimi dinlemek iyi olur du hepimiz için

• @ecom

Bugün söylediğiniz gibi avukatımla iletişime geçtim ve güncel evrakları sisteme yükledik. Dün de sağlık muayene mi tamamladım. Sadece mülakata gitmek kaldı. Umarım sorunsuz hallederiz hepimiz 🙏🏻

• @gizemaö hayırlı olsun herkesin vizesini kolaylıkla almasını diliyoruz haziran ayı bizlerin ayı oldu darısı diğer arkadaşların başına

• @gizemaö bu güzel haber işte. O kadar bekledik ki riski en aza indirmekte fayda var. Umarım randevu alan tüm f2a bekleyenleri olarak tek seferde sorunsuz vizemizi alicaz. Dört yıl bu dile kolay. Hepimize bol şanslar🙏

• @patron3535

Teşekkür ederim hepimiz için hayırlısı olsun 🙏🏻

• @ecom

Teşekkür ederim. İnşallah hepimiz için çok sorunsuz bi süreç olur. Beklediğimize değer zamanlar yaşarız 🙏🏻

• Herkese tekrae merhaba , bu hafta ankarada mülakatı olanlar var mı acaba ?

• @gizemaö bizimki bu hafta olacak. Çoğunluk bu haftadır diye düşünüyorum sonraki hafta bayram tatili var görüşme vermemişlerdir diye düşünüyorum

• Merhaba,
    Ben 25/02/2001 doğumluyum ve Türkiye'de yaşamaktayım.
    Öz babam, green card sahibi oldu ve Amerika'ya taşındı.
    07.07.2021 tarihinde, F2A için süreci başlattık.
    09.09.2022 tarihide, I-130 formum USCIS tarafından incelenemeye başlandı.
    03.01.2024 tarihinde ise, USCIS tarafından başvurum onaylandı ve NVC dosyam oluşturuldu.
    Ancak, NVC sayfasına girdiğimde vize tipimin F24 olduğunu gördüm.
    Ben bu süreci başlattığımda 20 yaşındaydım.
    30 aylık USCIS işleme süreci sonunda dosyamda ilerleme oldu ve şu an beni o zaman ki bulunmuş olduğum statüden farklı bir statüde sınıflandırmaktayım.
    CSPA için şu an almam gereken herhangi bir aksiyon var mıdır, yapmam gereken bir süreç var mıdır bilmiyorum, bilgisi veya deneyimi olan arkadaşlarımızdan değerli yardımlarınızı bekliyorum.

• @crazycells değerli yardımınız ricadır.

• @calido merhaba aynı şey bana oldu
    Expedite yapmanızı rica ederim

• Merhaba arkadaslar.
    Oncelikle bugun mulakati olan arkadaslar varsa iyi sanslar dilerim, ve tecrubelerinizi paylasma sansiniz olursa cok seviniriz. Simdiden tesekkurler. Bol sanslar.

• Herkese merhabalar,
    Temmuz için randevu alan bar mıydı aranızda?

Herkese bol şanslar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.0k

| | | |