Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaslar merhaba, ABD'de yasiyorum. ABD'den odemesini yapip Turkiye'de bir adrese hediyelik esya yollayabilir miyim? Bu alisverisi internetten yapacagim, ve turkiye'ye gidecek. Boyle bir deneyimi olan var mi? Ekstra vergi vs kesilir mi?

• ⭐⭐

Arkadaslarım amazon dan alısveriş yapıyor ve evlerine geliyor.

• son yapılan yasayla teknolojik ürenlerde vergi var maalesef hocam . tüm kargoları açıp bakıyorlar tek tek . özellikle telefon tavsiye etmem vergiler binince daha maliyetli oluyor .

• Ben amazondan besin takviyesi aldım , amerikapaketim.com ile istanbuldaki adresime istedim . 70 dolar üründü, 49 dolar amerikapaketim.com aldı. 3 Ayda geldi, 50 tane yalan uydurdular .5 iş gününde gelmesi gereken ürün haftaya gelicek ,haftaya gelicek diye tam 3 ay geçti. Geldiğinde kapağı kırık ,yarısı dökülmüştü. Kesinlik tavsiye etmiyorum bu siteyi . Bilginiz olsun arkadaşlar.

• Amazon, Ebay gibi sitelerden ürün gönderimi mutlaka yapılıyordur ama ürünün kendi fiyatına ne kadar gümrük vergisi ilave ediliyor, bence bunu iyi hesaba katmalı. Tabi bir de ürünün, gönderimi süresi var. Yani diyeceğim o ki, hem madden hem de manen sizi yıpratan bir süreç olabilir.

• Merhaba ABD de yaşayan arkadaslarima selam olsun öncelikle 🙂 ABD de yaşayan bana yardım edebilecek birine ihtiyacım var yada bir fikir de olur walmartta beğendiğim ürünleri benim yerime adresine teslim alıp Türkiye'ye kargolayacak birine ihtiyacım var yada nasıl olur bilmiyorum en basitinden tencere seti beğendim Türkiye'de çok pahalı walmartta beğendiğim fiyatını uygun bulduğum ürünler var nasıl Türkiye'ye getirebilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim iyi günler 🙂

• Tekrar Yüklendi  crazycells crazycells 

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |