Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gizemm Hayırlı olsun tebrikler

• @Muhtaradana evet Ankara_Fpu

• @harikeyn tebrikler yeni hayatınızda başarılar dilerim

• @gizemm tebrik ederim bundan sonra ki hayatınızda başarılar

• Kazanan tüm arkadaşları tebrik ederim.
    Bir sorum olacak.2007 den bu yana abim ile ortak olduğumuz şirketimizi,şirket araçlarımızı,banka hesaplarını ; (banka hesabımda bulunan 40k$ dışında) ek mali gelir olarak göstersem kabul görür veya bir faydası olurmu?

• @rana
    şu aşağıdaki iletiyi okuyun lütfen ⬇⬇⬇
    DV2020 Mulakat Deneyimleri https://yesilkartforum.com/forum/post/88373

lise veya üniversite mezuniyet belgesini (sizin hangi diplomanız onaylanması bilmiyorum) e-devletten alıp pdf veya jpg formatında kendilerine göndermenizi istiyorlar, ama pdf formatında Ekim mülakatında arkadaşımız gönderdiğinde, elimize ulaşmadı diye e-mail attılar

Sonra belgeyi jpg gönderince sorun ortadan kalktı

En yakın zamanda gönderin lütfen

• Merhaba, öncelikle mülakatı kazanan herkese yeni hayatlarında başarılar ve mutluluklar diliyorum 🙂
    Daha önce sorduğum bir kaç konu hakkında verilen tüm cevaplara teşekkür ederim. Bir sorum daha olacaktı 5 aralıkta mülakatımız var eşim ile ağustos ayında evlendik en sonuncusu 3 gün önce olmak üzere hesaba 2 kişilik formul gereğince 20.000 dolar yükledik fakat şimdi bunları okuduktan sonra biraz daha üzerine ekleme yapmayı düşünüyoruz, bu eklemeler son dakika olacağı ve birimiz yeni mezun birimiz öğrenci olduğumuz için bir sorun çıkar mı hesaptaki paranın gerçekliği açısından danışmak istedim. Bu miktarın hepsini nikah parası olarak saydırabilir miyiz acaba? (imza bölümünde çıkan bir hata yüzünden tarihlerimi ekleyemiyorum). Şimdiden çok teşekkür ederim 🙏🏼

• @gkhn35 Tebrikler, çok sevindik sizin adınıza. Darısı başımıza 🙂 Yeni hayatınızda herşey gönlünüzce olsun.

• @selcuk8138 şirket ortaklığını gösteren belgeleride yanınızda bulundurursanız yararlı olacaktır, normalde gerek yok ama mülakatı yapan konsolosluk görevlisinin Türkçeye tam hakim olamaması sebebiyle, bu belgeyi belki ingilizceye çevirtmeniz yaranıza olacaktır( sadece tavsiye)

• @ilayda-yaren-özyaman elinizde ne var ne yok göstermeniz faydanıza(Ev, arsa tapuları, araç bedelini gösterir belgeler yani kanıtlanabilir tüm mali kayıtlar ne varsa) Mülakata yakın para yatırmak konusunda, okumuşsunuzdur ama belki gözünüzden kaçmıştır⬇⬇⬇
    DV2020 Mulakat Deneyimleri https://yesilkartforum.com/forum/post/97646

• @Muhtaradana çok teşekkür ederim, henüz yeni bir çift olduğumuz ve yaşımız genç olduğu için yalan beyana girmesinden şüphelendik sadece artık deneyeceğiz bir şekilde başka bir yol😌

• @ilayda-yaren-özyaman, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Muhtaradana çok teşekkür ederim, henüz yeni bir çift olduğumuz ve yaşımız genç olduğu için yalan beyana girmesinden şüphelendik sadece artık deneyeceğiz bir şekilde başka bir yol😌

Takı geliri dersiniz 😁 tabii görevli o ne deyecek. Açıklaman lazım. Veya takılan altınları bozdurdum gibisinden. Tabii ben süreci bilmiyorum, daha sürece başvurmakla uğraşan biriyim, iş bilen arkadaşlar yardımcı olsun.

• @Concorde olabilir tabi ki, kuyumcudan buna dair bir belgeyide kanıt olarak gösterirsiniz, gerçi bizim kuyumculardan aldığınız altın için bile fatura yada belge isteyince çıldırıyorlar, neden anlamadım

• @bolatmali Öncelikle bilgilendirme için teşekkür ederim ve sizede geçmiş olsun. Şuan ankara yolu dönüşündeyim evraklara ulaşamıyorum ama göndereceğim gidince.

@Nothing-Man Teşekkür ederim. Evet aynı kişi mülakatımızı yapan anladığım kadarıyla.

• @Caghan, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Selamlar,

Bugün mülakatımız vardı evraklarımız her şeyimiz tamamdı hesabımızda eşim ve benim için toplamda 22.000$ gösterdik fakat Los Angeles için az olduğunu bizden iş olanağı veya daha fazla para göstermemiz istendi. Bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır? Ne kadar daha göstermemiz gerekir?

Teşekkürler.

@bolatmali abi senden istenen sponsor olayının arkadaşında başına gelmesinin en büyük sebebi bu galiba şimdi senin olay biraz daha mantıklı hale geliyor hesap özetini fazladan incelemesi vs.Fikrimce LA'yi isteyenlere harap olmamalari icin normalden biraz daha fazla meblağ istiyorlar .Umarım en kısa sürede güzel haberlerinizi alırız...
    alt metni

• @murat34 tesekkur ederim 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Caghan, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Selamlar,

Bugün mülakatımız vardı evraklarımız her şeyimiz tamamdı hesabımızda eşim ve benim için toplamda 22.000$ gösterdik fakat Los Angeles için az olduğunu bizden iş olanağı veya daha fazla para göstermemiz istendi. Bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır? Ne kadar daha göstermemiz gerekir?

Teşekkürler.

Eger elinizdeki tum birikimi gosterdiyseniz, o durumda bir is teklifi ya da bir sponsor bulmalisiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş forumda irkci ifadeler kullanamazsiniz.

konsolostaki diplomatlar bu kararlari alirken size ya da baskasina danisacak degiller, eger vize almak istiyorsaniz konsolosun bildirilerini yerine getirmelisiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Özgür-Dinç, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@rana Geçmiş olsun öncelikle. Bizde Boston, MA ya gideceğiz 4 Kişilik bir Ailenin otalama gideri $77.000 görünüyor verilerde. Ne yapacağız $77.000 dolar mı göstereceğiz? Sürekli bir sorun çıkıyor. Bize bir Eyalet bütçe grafiği göstersinler bizde ona göre bütçe ayarlayalım. @crazycells bu konuda bir yorum alabilir miyiz? Teşekkürler

Butun butceniz ne ise hepsini gostermelisiniz.

Henuz konsoloslarin neye gore hareket ettigini anlayamadik, foruma yeterince deneyim aktarilirsa Kasim sonuna kadar yeni formulu cozmus oluruz diye umuyorum...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gizemm gozunuz aydin, bundan sonraki surecte bol sanslar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |