Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@ybi04, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@crazycells daha once yazilmis olabilir ancak forum icinde arama opsiyonundan bulamadim. bana da kcc'den e-posta geldi ancak benim ciktisini aldigim konfirmasyon numarası 10 haneli ancak giris sayfasinda 16 haneli olmasi gerekir diyor. diger 6 haneyi 2020eu yazinca da kabul etmedi. yardimci olabilir misiniz lutfen?

confirmation number ile case number 'i karistirdiniz sanirim?

• @crazycells ds 260i tamamladigimda aldiğim 10 haneli AA ile baslayan numaram(confirmation no) var. ancak bunu "entrant status check" sayfasina girince en az 16 haneli numaraniz olmasi lazim diye yaziyor. yanlis bir numaraya mi bakiyorum?

• @ayvalik10 biliyorum zorlaştığını teşekkür ederim tek gidicem tabi çıkarsa

@crazycells tl olarak 60 bin diye düşünüyorum 10 bin dolar yani mülakat da geçmek için yeterli mi ve en önemlisi ben çalışıp orada kazanacağım para ile bunu ödeyebilir miyim ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ybi04, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@crazycells ds 260i tamamladigimda aldiğim 10 haneli AA ile baslayan numaram(confirmation no) var. ancak bunu "entrant status check" sayfasina girince en az 16 haneli numaraniz olmasi lazim diye yaziyor. yanlis bir numaraya mi bakiyorum?

cekilise basvuru yaptiginizda verilen numarayi deneyin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ferhatcb mubarek puzzlee gibi ileti yazan ilk kişisin bir ileti yazıyorsun sonra biz bu iletiyi anlamak için soru soruyoruz bir kerecikte tam olarak açık yazsan. Seni kimse tanımıyor ne iş yapıyon meslek nedir amerika da hangi işi yapıcan nereden bilelim de çalışıpta bu parayı ödeyebilir misin.

• @uarman tebrikler , hayırlı olsun

• @crazycells tesekkur ederim. evet o numarayı girmem gerekiyormus. randevum 5 aralikta. foruma hem doktor gorusmesi hem de konsolostuktaki gorusmelerim hakkinda bilgi verecegim.

• @ybi04
    entrant status check sayfası henüz çalışmıyor olabilir, Aralık ayı gibi çalışıyor sanırım

Sizin mülakat tarihinizi öğrenmeniz için yapacağınız şey, 7 mayıs 2019 da çekişi kazandığımızı öğrendiğimiz sayfaya dvlottery.state.gov/ESC confirmation number ile girmek olacaktır.

Bu confirmation numarası ds260 formunu submit ettiğimizde barkodlu sayfada AA ile başlayan numara değil, bahsettiğiniz AA ile başlayan numara DS260 numarası, bu numara AIS/PTT kaydı yaparken işinize yarayacak şu anda değil

Dvlottery çekilince başvurduğumuzda verilen numara

Ancak bu şekilde size verilen mülakat tarihini, yerini ve saatini öğrenebilirsiniz

Birde KCC arayarak öğrenme yöntemi varmış ama ona şu aşamada gerek yok

• mail konu kısmına 20EU0002**** şeklinde mi atacağım yoksa 0 lamı siliyor muyum ?

• @ferhatcb Şansınız bol olsun, mülakat için yeterli olur sanırım.Daha düşük veya daha fazla gösteren kişiler olmuş.Yani ilk bir kaç ay iş bulana ve gc çıkana kadar sıkıntılı olur. Daha sonra harcamalarınız doğrultusunda ödeye bilirsiniz gibi, kredinizi de.

• @Mert-Güngör sıfırları yazarak atabilirsiniz

• @Muhtaradana tesekkurler. sn crazycells"in yonlendirmesi ile hallettim. ds260 oncesi gelen 16 haneli confirmation number'i girmek gerekiyormus

• @ybi04 hangi tarihte mülakatınız 😀

• Merhaba,
    Evrak Talep mailinde eşimin adlı sicil kaydını arşiv kayıtsız göndermişim. Bugün evrakların çıktılarını alırken fark ettim ve güncel arşiv kayıtlı belgeyi edindim. Güncel belgeyi yeni bir mail olarak mi atmalıyım yoksa ilk mailim üzerinden mi göndermeliyim. Simdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ilkay-yıldız, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhaba,
    Evrak Talep mailinde eşimin adlı sicil kaydını arşiv kayıtsız göndermişim. Bugün evrakların çıktılarını alırken fark ettim ve güncel arşiv kayıtlı belgeyi edindim. Güncel belgeyi yeni bir mail olarak mi atmalıyım yoksa ilk mailim üzerinden mi göndermeliyim. Simdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Yeni bir email olarak gonderip sadece bu belgeyi ekleyebilirsiniz ve tek cumleyle neden tekrar gonderdiginizi belirtirsiniz.

• Merhaba,
    Bugün mülakat tarihimiz geldi,

1. Eşimle çekiliş sonrası evlendiğimiz için soyadım değişmemiş görünüyor girerken sisteme (resummit yapmama rağmen), eski isimlerime yazmayı unuttum bunu düzetmeli miyim?
    2. Foruma bakmadan yaptığımız için adreslerimizi resmi ikametimize göre yapmıştık ama başka bir yerde yaşıyoruz (şehirde farklı) değiştirmek istiyoruz, değiştirmeli miyiz?
    3. Eşim işsiz görünüyordu formu doldururken fakat şuan sabit bir geliri var bunu düzetmeli miyiz?
      Bu konular için artık mülakat tarihimiz geldiği için elçilikten mi yoksa 5 aralıkta olacağı için mülakat kcc den mi formu açmasını istemeliyiz?
      Bir sorun yaşanır mı endişelerimiz var, yardımcı olursanız seviniriz @crazycells
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

Gecmis yillara ait Cesitlilik Vizesi Mulakat Deneyimlerini (sorulari veya bilgileri degil! sadece ve sadece mulakat deneyimlerini!) su konuda bulabilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2888/çeşitlilik-vizesi-mülakat-deneyimleri/

• 19 yaşımdayım askerlik yapmadım askerlik belgesi yollamama gerek var mı ?

• @albayrakkosova tesekkurler

• @Muhtaradana cok tesekkurler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

29

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |