Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @redneck ikinci polis certificate sonuna ilgili ülkenin İngilizce ismini yazacağız, evrak yeminli tercümanla ingilizceye çevirtmişsek sonuna birde translated yazabiliriz örnek

Türkiye için(kendi ülkemiz ise)
    2020EU00025238_Muhammet_Serhat_Karadag_Police_Certificate.pdf

Mısır için (2.ülke) Evrak arapçadan yeminli tercümanla ingilizceye çevirtilmiş

2020EU00025238_Muhammet_Serhat_Karadag_Police_Certificate_Egypt_Translated.pdf

Kıbrıs için (3.ülke)evrak İngilizce alınmış

2020EU00025238_Muhammet_Serhat_Karadag_Police_Certificate_Cyprus. pdf

• @UFUK-KAYA cevabı ilk iletiniz de verdim

• @gezgin34 tebrik ediyorum, hayırlı olsun

• @UFUK-KAYA aynen

• @UFUK-KAYA evet [email protected] adresine gönderiyoruz
    [email protected]

• mrhabalar konsololuk görüşmesinde evraklardan 1 kopya götürmek yeterlimi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@esguven, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@crazycells yardımlarınız için öncelikle teşekkür ederiz.Bir hafta içinde bebek bekliyoruz sizce sizce evrakları şimdi mi göndermeliyim yoksa bebek doğduktan sonra mı göndersem daha iyi olur bebek için pasaport çıkarmak süreci uzatacak sizce şimdi evrakları gönderip bebek doğduktan bir süre sonra güncellemek daha mı doğru olacak yardımcı olursanız çok sevinirim. Ayrıca Amerikan vatandaşı bir oğlum var onunla ilgili herhangi bir işlem yapmamıza gerek var mı?

Bebek dogduktan sonra kendisine bir form doldurun ve daha sonrasinda belgeleri gonderin.

ABD vatandasi oglunuz icin bir sey yapmaniza gerek yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@zinos, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

merhabalar,
    Herkese kolayliklar; DS-260 doldururken , yurt disinda yasadigim donemde Dovizle askerlik yaptigimdan dolayi @crazycells yonlendirmesi ile "Askerlik yapmadi" olarak DS-260 formu submit etmistim. Simdi KCC evrak talep mailini yanitlarken, E-devletten Askerlik kaydi attach etmeli miyim, etmemeli miyim?

gerek yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@UFUK-KAYA bencede gerek yok ama @crazycells sormak lazım, ben kıbrıstan aldım direk İngilizce verebildikleri için translate yazmadım

hem orijinalini hem de ingilizcesini gonderecekseniz o durumda translate olarak belirtmeniz faydali olur.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@UFUK-KAYA, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Muhtaradana @crazycells abi her zamanki gibi konfirmasyonuna muhtacım:=) belgem arapça ve ingilizce yani her arabic terimin yanında ingilizcesi de yazıyo aynı bizim pasaportların ön sayfası gibi düşün. Translate e gerek var mı bu polis sertifikasına?

Eger butun bilgiler ingilizce olarak da yaziyorsa, ceviri yaptirmaniza gerek yok.

• Merhaba, evrak mailine bir ay gec yanit gonderdim. Sira numaram coktan current oldugu halde 3 haftadir mulakat tarihi gelmedi. Sizce bana mulakat tarihi verilmeme ihtimali var midir? Gecmiste sira numarasi dusuk olup tum surece uydugu halde mulakat tarihi verilmeyen bir ornek var midir?

• @epinarcen siz kasım ayına mülakat almanız gerekirken aralık ayına kaldınız ve aralık ayı için henüz kimse mülakat tarihi almadı yakında mülakat tarihlerini dağıtmaya başlarlar.

• @phozz Çok teşekkürler:)

• @crazycells teşekkür ederim.

• birdaha soralım merhabalar konsololuk görüşmesinde evraklardan 1 kopya götürmek yeterlimi?

• ⭐⭐⭐

@harikeyn, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

birdaha soralım merhabalar konsololuk görüşmesinde evraklardan 1 kopya götürmek yeterlimi?

Konsolosluk her belgenin bir kopyasını alıyor sadece. Yeterli olacaktır muhtemelelen. Fakat yanınızda fazladan kopya götürmeniz belge ile ilgili herhangi bir anlaşmazlık durumunda işinize çok yarayacaktır. Bu yüzden belgelerinizin kopyasını almanızı tavsiye ederim

• @Muhtaradana
    Ben nüfüs aile örneğinde, hem kendime hem eşime ve çocuğuma (kendimin örneği olarak) sadece Aile seçeneğini seçerek gönderdim, vukuatlar kısmında evlilik-doğum-soyadı değişikliği vb bilgiler yazıyor. Amaç zaten bizim çekirdek ailemizin bilgisi değil mi ? illa nüfüs aile seçilmesi mi gerekiyordu acaba ?

• arkadaşlar kardeşler, bir sorum var ds260 formunda mevcut ikamet adresim muscat/ummandı , sonra türkiyeye dondum şimdi de doha/katardayım bişe yapmam gerekyor mu,? mulakat yerimi ankara işaretlemiştim diye hatırlıyorum yani bnm mevcut adres ds260da umman olsa da ben belgelerimi türkçe veya ingilizce vermem lazım dimi?bir de ds260 ı güncellemeye flan gerek var mı ? saygılar selamlar @Muhtaradana @crazycells @bolatmali

• ⭐⭐⭐

@harikeyn Eğer evliyseniz evlilik cüzdanı için 2 tane götürmelisiniz. 1 kopyayı uzatmıştım, 1 tane daha yok mu diye istemişti görevli. Her eş için ayrıca dosyalamak için istediler sanırım. Hazırlıklı gidip belgelerden fazlaca kopya götürdüğüm için sıkıntı yaşamamıştım.

• @UFUK-KAYA ceacstete.gov a girip ds 260 formunun giriş sayfasında mülakat yerimiz seçili siz kontrol amaçlı bir bakın Ankara mı seçili

Evrakların dili mülakat ülkesine göre değişebilir

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |