Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10 resmi siteden, photo kontrol kısmından kontrol ettiğimde 20:1 sıkıştırılmış boyut hatası aldım. Daha sonra bahsettiğiniz iki site üzerinden kontrol sağladığımda ilk sitede "fotoğraf kontrolden geçemedi" hatası aldım. İkinci gönderdiğiniz linkte ise "Head is less than required 50%" hatası alıyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Uniq resmi site olan phototool olan site dışında yapılan tüm resimler zaten bu hatayı verir. Sen acemiliğine gelmiş. Fotoğrafçının yaptığı resmi bu ilk link olan resmi siteye yüklediğin zaman o zaten tüm ayarları otomatik olarak yapıyor. Yani başvuru formuna yüklemeden önce resim boyutu büyük olsun farketmez ilk site de bunu yüklediğin zaman başvuruya göre otomatik ayarlıyor. Diğer siteler de ise hatayı da aynı mantıkla veriyor. Şimdi ilk site dışında bir resmi ayarlamak istiyorsan.

idphoto4you sitesinden ayarlanır. Kısacası sen başvuru zamanında burada olsaydın keşke çünkü söylediğimiz bir şey var eğer kendin çekmeyip fotoğrafçıya çektireceksen sadece oynamadan vesikalık çektirecektin. Daha sonra ilk site olan resmi site bunun ayarlamasını 10 saniye de yapıp sana kaydet diyordu. Şimdi başvuru yaptığın resmin özelliklerini gösteren tablonun resmini buraya koyabilir misin. Yada yazabilir misin.

• @ayvalik10 birazdan fotoğrafcıya gideceğim 5x5 biotmetrik resim çektireceğim yarın sağlık randevum pazarteside mülekatım olacak. Online olarak talep etmeli miyim? ihtiyacım olur mu

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kutaykc sadece başvuru da sistem çok kıllık yaratıyor. Yoksa mülakat yada sağlık muayenesinde o kadar çok dikkat etmiyorlar

• @ayvalik10 teşekkürler

• Sayın @ayvalik10 fotoğraf sadece telefonda olduğu için özelliklerine baktığımda 74 KB, 1181-1181 px özelliklerini görebiliyorum. Diğer özellikleri göremiyorum. Anlayaşınız için teşekkürler. Umarım çekilişten elenmemişimdir fotoğraf yüzüzünden 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Uniq 600 x 600 olması gerekiyordu. Boyutları ayarlanmamış. Kesin elendin diye kimse demez. Ancak sen yine de sonuçları bekle

• ⭐⭐

@Uniq Fotoğraf konusunda aşırı absürt olmadığı sürece kimsenin elendiğini sanmıyorum ki aşırı absürte yakın fotoğraflarla kazananlar dahi olmuş şimdiye kadar. O yüzden fotoğraf konusunu kafanıza takmayın. Fotoğraftan elenmezsiniz.

• @Atlantis00, içinde söyledi: Green Card Çekilişi için evde nasıl fotoğraf çekilir?

@Uniq Fotoğraf konusunda aşırı absürt olmadığı sürece kimsenin elendiğini sanmıyorum ki aşırı absürte yakın fotoğraflarla kazananlar dahi olmuş şimdiye kadar. O yüzden fotoğraf konusunu kafanıza takmayın. Fotoğraftan elenmezsiniz.

Teşekkür ederim 🙂 herkese bol şans diliyorum

• merhaba benim burnumda piercing vardı yıllardır takıyorum bundan dolayı elenme söz konusu olur mu çok tedirgin oldum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |