Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• travelgenio
    butgetair.tr
    tripoki.com
    tripair,
    gotogate,
    tickets.com.tr
    mytrip,
    gate1.tr
    aerobilet,
    travel2be

Skyscanner da bilet taramasi yaptigimizda yukaridaki firmalari cikariyor ve bu yukardaki firmalarin herhangi birinden bilet alaniniz oldu mu acaba gevenilirlik acisindan soruyorum?

• Değerli dostlar,
    JFK'dan NJ'ye gideceğim en uygun yöntem nedir acaba? Şöyle ki, ben eşim bir de ufaklık var. Bu yüzden araç ile gitmek istiyorum, onca bagaj ile metroda vs yollarda rezalet çekmeyi göze alamıyorum. Juno'dan teklif aldım, fiyatlar $110 civarında, Lyft daha pahalı geldi. NJ gidecek hatta adrese teslim shuttle kullanan var mı daha önce?
    Ne dersiniz, deneyimlerinizi paylaşırsanız makbul geçer,

Çok teşekkürler,
    Cihangir K.

• ⭐⭐

@vermaynen bız skyscanner dan haftasonu bıletleme yapmak ıstedık ticket.com a yonlendırdı, son odeme kısmında sureklı larak hata verdı ve hıc bır kartımızı kabul etmedı. ( bu arada skyscannerda yazan fıyatın ustune alırken 300 tl -1k arası yuksek meblağ cıkıyor, görünen ücret olmuyor). müşteri hizmetlerini aradık yolladıkları lınktende olmayınca aerobilet ten aldık. hıc bır sorun yasamadık.

• @HockeyUmpire2, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

@vermaynen bız skyscanner dan haftasonu bıletleme yapmak ıstedık ticket.com a yonlendırdı, son odeme kısmında sureklı larak hata verdı ve hıc bır kartımızı kabul etmedı. ( bu arada skyscannerda yazan fıyatın ustune alırken 300 tl -1k arası yuksek meblağ cıkıyor, görünen ücret olmuyor). müşteri hizmetlerini aradık yolladıkları lınktende olmayınca aerobilet ten aldık. hıc bır sorun yasamadık.

Tesekkurler bilgilendirme icin bende skyscanner dan bakiyorum en uygun ucreti her aramam da travelgenio cikartiyor ama guvenemiyorum acikcasi. Aerobilet i bilet fiyatina tekrar bakayim. Bende ucuzabilet.com dan alirim diye dusunuyordum en kotu ihtimal. Thy ile direk ucus gerceklestirmek istiyoruz. Ayrica thy yi tel ile aradim bilet fiyati sordum ve netten kendi sitesine baktim arada 700 lira fark cikardi neden boyle diye sordum sitesinizde su kadar siz bu kadar diyorsunuz biz hizmet bedeli aliyoruz diyor thy calisani netten alirsaniz hizmet bedeli eklenmiyormus. :))) Ayak ustu dolandirmaya calisiyorlar resmen.

• KLM firması ile Ocak ayına gidiş, şubata dönüş bileti alacağım. Amsterdam üzerinden aktarma veriyor New York için. Aktarma süresi 1 saat. Valizim yok, sadece sırt çantam olacak. Süre yeterli mi sizce? Fiyat olarak da gidiş dönüş 410-420 dolar arasında gösteriyor... Ne önerirsiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mindi, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

KLM firması ile Ocak ayına gidiş, şubata dönüş bileti alacağım. Amsterdam üzerinden aktarma veriyor New York için. Aktarma süresi 1 saat. Valizim yok, sadece sırt çantam olacak. Süre yeterli mi sizce? Fiyat olarak da gidiş dönüş 410-420 dolar arasında gösteriyor... Ne önerirsiniz?

Ayni havalimanindan ayni firmanin bir sonraki ucagini kontrol edin isterseniz. Aktarma suresi biraz kisa, ben olsaydim eger sonraki ucak icin 12 veya daha fazla saat bekleyecekseniz risk almazdim. Bir de aktarma suresini 1 saat olarak dusunmeyin, ucaklarin kapilari genelde ic hat ucuslarda 15 dk once, dis hat ucuslarda 30 dakika once kapaniyor.

Valiz olmamasi bir avantaj ama sizden kaynaklanmayan, ucaklardan ve hava durumundan kaynaklanan gecikmeler olabilir.
    Siz yine de kendinize gore bir degerlendirme yapip karar verin isterseniz. Almaya deger bir risk gibi duruyorsa o durumda fiyat olarak iyi gorunuyor cunku.

• merhabalar. biz eşimle ukrayna havayolları ile kiev aktarmalı bilet almayı düşünüyoruz. ankara-kiev-newyork. aktarmayı 15 saat olandan alıp kievde dolaşmayı planlıyoruz sadece sırt çantalarımızla. bilet fiyatlarıda 3200-3600 tl civarında dolaşıyor 2 kişi ocak 2020 için. daha önce böyle bir rota oluşturan oldumu acaba? sıkıntı yaşayan filan?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

evet vardı hatta kışın ortasında canlı yayın yapmıştı ancak gittikten sonra artık foruma uğramıyor. Dolaşmayı derken havalimanı dışına çıktığınız zaman tekrar girişte sıkıntı yaşar mısınız. Bunun cevabını sorun ama buraya değil
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/335/abd-ye-uçak-bileti-hangi-ulkeler-transit-vize-gerektiriyor/58

• Bu başlık nedense pek bir sessiz, biraz hareketlendirelim=) Ben bahsettiğim KLM firmasından Amsterdam aktarmalı biletimi aldım. Tek problem gidiş uçağımın Amsterdam'da 70dk aktarma süresi vermesi olabilir. Fakat internetten ve forumdan araştırdığım kadarıyla oldukça küçük bir havaalanı, ben de sadece sırt çantası ile gidiyor olacağım için sıkıntı yaşamam diye umuyorum. Ocak ayında İstanbul'dan New York'a gidiş, Şubatta Boston'dan dönüş için ödediğim fiyat 418 Dolar. Yemek bilete dahil görünüyor, elbette THY kalitesi beklemiyorum ama umarım karnım guruldayarak varmam oralara=)
    Herkese bol şans.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mindi siz yine de tok bir karinla ilk ucaginiza binin sayin @mindi 🙂

• @crazycells O kadar mı kötü, üzüldüm. Ne yapalım, ucuza getirmeye çalıştığım günü birlik şehir gezilerim gibi yine çantamı yemekle dolduracağım demektir=)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mindi, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

@crazycells O kadar mı kötü, üzüldüm. Ne yapalım, ucuza getirmeye çalıştığım günü birlik şehir gezilerim gibi yine çantamı yemekle dolduracağım demektir=)

yok, ben en kotusune hazirlanmaniz icin oyle dedim 🙂 ne olacagi belli olmaz diyerekten...

• @vermaynen, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

@HockeyUmpire2, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

Tesekkurler bilgilendirme icin bende skyscanner dan bakiyorum en uygun ucreti her aramam da travelgenio cikartiyor ama guvenemiyorum acikcasi. Aerobilet i bilet fiyatina tekrar bakayim. Bende ucuzabilet.com dan alirim diye dusunuyordum en kotu ihtimal. Thy ile direk ucus gerceklestirmek istiyoruz. Ayrica thy yi tel ile aradim bilet fiyati sordum ve netten kendi sitesine baktim arada 700 lira fark cikardi neden boyle diye sordum sitesinizde su kadar siz bu kadar diyorsunuz biz hizmet bedeli aliyoruz diyor thy calisani netten alirsaniz hizmet bedeli eklenmiyormus. :))) Ayak ustu dolandirmaya calisiyorlar resmen.

ben her uçuş ıcın internetten farklı yerlere baksamda bunlardan asla bilet almadım.Almayıda dusunmuyorum.Sebebi sudur arkadaslar:Herhangi bir bilet iptali veya ucus ıptalı soz konusu olur ıse havayolu acentenızı arayın gorusun dıyebılıyor.yabancı dılde hızmet veren musterı hızmetlerıyle ucus ıptalı gıbı sıkıntılı bır durumda uğrasmak asla ıstemem.ufak tefek farklar ıcın asla degmez acenteden sıtelerden bılet almaya .en temızı havayolundan almak bence.

edit: https://www.sikayetvar.com/thy/thy-biletimi-bilgim-disinda-acente-iptal-etmis

• Arkadaşlar selamlar
    Bristish airways ile amerikaya uçan oldumu ? birde londra aktarmada transit vize istiyorlarmı ?
    yardımcı olabilirmisiniz. teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mistikky havaalanında çıkmadığın sürece transit vize istemiyorlar. Bazı ülkelerde havaalanı dışarı çıksan da transit vize istemiyorlar

• tamamdır teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

mülakatı yaza kadar bitip gitmek isteyenler şu anda pegasus kampanyası inanılmaz ucuzlukta aktarma düşünenler kiev yada londra veya münih alsın daha sonra oradan amerikaya baksınlar. Çünkü bu fiyatlar bir daha bulunmayabilir.

• @crazycells abi ben baküdə yaşiyorum .azeri vatandaşiyim .fakat uçak bileti çok pahalidi .sorum şu ki ,bileti online olarak mesela skyscannerlə türkiyə hava yollari bir stop amerikayi seçsəm sora baküdən türkiyeye gelib ordan türk hava yollarina binib amerikaya gide bilirmiyim ? Azeri vatandaşi olmam bir sakinca yaratirmi ?

• @sami-nur Aktarmalı olarak gideceksiniz sorun olmaz, aktarma olarak türkiye daha mı ucuz olur ? Ukrayna falan daha ucuz diye biliyorum, her hangi ülkeden aktarmalı gide bilirsiniz. CanAzerbaycan'a selam, ( Umarım anlaşılır olmuştur yazdıklarım.)

• @sami-nur bir sıkıntı olmaz

Benzer Başlıklar

• 16
  • 7
  • 11
  • 8
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |