Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar banada 20:06 itibariyle evrak talep email i geldi, çok sevinçliyim, elim ayağım titriyor, açmadan size bildirim görüntüsünü atayım20191016_200836.jpg

hayırlı olsun kardeşim 🙂

• Herkese merhaba. Evrak mailine cevap verirken konu kısıma burda verilen örneğe göre 2020EU28××× şeklinde yazmamız önerilmiş fakat gelen mailde verilen örnek 2020AF000××× şeklinde hangisi doğru olan ve bu AF olanı nereden temin ediyoruz bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

• Öncelikle herkese merhabalar, dün KCC'den evrak maili geldi 2020 talihlisiyim sıralamam 27 binlerde, evrakları yolladıktan sonra KCC'den ne zaman mülakat tarihi gelir? Diğer bir sorum şu, Benim ocakta askerlik var ocaktan önce mülakat verirlermi?

• @Alparslan-BIYIK o bahsettiğiniz Af afrika kotası için kullanılıyor. Biz Avrupa kotasındayız, numaralarımız EU şeklinde sizin de dosya numaranızda gördüğünüz üzere. Kendi numaranızı yazıp gönderebilirsiniz.

• @YılmazY, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Alparslan-BIYIK o bahsettiğiniz Af asya kotası için kullanılıyor. Biz Avrupa kotasındayız, numaralarımız EU şeklinde sizin de dosya numaranızda gördüğünüz üzere. Kendi numaranızı yazıp gönderebilirsiniz.

AF Afrika kotası için kullanılıyor Asya için AS’dır

• @crazycells sanırım tam olarak izah edemedim. haklısınız tam acıkca yazamadım belki de.
    Olay su : su anki pasaportun süresi 2020 temmuz da bitecek ve ben bugün (16/10/2019) KCC den gelen mail e istinaden temmuz 2020 de süresi dolacak pasaport bilgilerimi e mail la gönderdim(16/10/2019) . Takip eden 2020 yılı Haziran ayında numaram current oldu( diyelim) ve 2020 Ağustos ayında mülakata gireceğim kesinleşti. Ama ben 16/10/2019 tarihinde süresi geçmiş bir pasaport bilgisi vermiş oldum. 2020 yılı Ağustos ayında e mailla öncesinde gönderilmiş ama o tarihte süresi geçmiş bir pasaportla mülakata giremeyeceğim için 2020 Haziran ayında yeni pasaport başvurusu yapıp durumu Ankara ya bildirmem ve mülakata eski ve yeni pasaportla girmem bir sakınca (sürecin uzaması vb) dogurur mu? bunu netleştirmek istedim. Bu konuyu sunun ıcın önemsiyorum. 4 kişilik bir aile oldugumuzdan yenileme bedeli bugun ıcın ciddi bir rakam tutuyor. Ödemeyi biraz ötelemek istiyorum.

• @Muhtaradana tebrikler. Söylemiştim bu kontak bile insanı iyi hissettiriyor

• @YılmazY teşekkürler

• @Muhtaradana tebrikler👏🏼😊

• @rana 3 kere okudumbir an tatli ikram edyorlar bide parasinimi alyorlar diye düşündim hhahaah

• @Muhtaradana evet malesef fransızca olarak gonderildi bana bugun tercume burosuna verdim cikinca kcc ye gonderecem insallah..

• @Muhtaradana Evet kimlik çıkardım şimdi baktım gözüküyor ama eşim gözükmüyor. Yabancı olduğu için mi acaba.

• @Muhtaradana Tebrik ederim. O kadar inşallah dedim size de hemen geldi 🙂

• Arkadaşlar an itibariyle evrak talep maili geldi. Darısı tüm bekleyen arkadaşların başına. Case no : EU21XXX

• ⭐⭐⭐

@alp35, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar an itibariyle evrak talep maili geldi. Darısı tüm bekleyen arkadaşların başına. Case no : EU21XXX

Tebrik ederim,hayırlı olsun 🙂

• @alp35 Tebrikler hayırlısı olsun 👏

• @bolatmali Teşekkür ederim, size de mülakatınızda bol şanslar. Güzel haberlerinizi bekliyoruz 🙂

• @Hakan-Kadioglu teşekkür ederim 🙂

• Arkadaşlar benim yeni bebeğim oldu. Bugün evrak talep maili geldi. Bu evraklarda çocuğun daha pasaportu olmadığı için ds260 a eklerken nasıl bir yol izlemeliyim. Yoksa pasaportu çıkarıp sonra mı açtırmak lazım ds260'ı?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

119

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |