Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells teşekkürler. Peki mülakata ayrı ayrı gidebiliyor muyuz?
    Ben Amerika'ya tek gitsem eşimin daha sonradan yanıma gelme imkanı olacak mı?

• Teşekkür ederim.

• @crazycells teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rukiye-Sarı, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells teşekkürler. Peki mülakata ayrı ayrı gidebiliyor muyuz?
    Ben Amerika'ya tek gitsem eşimin daha sonradan yanıma gelme imkanı olacak mı?

Evet, ayri ayri girebilirsiniz.

Talihli vize alabildikce, diger aile uyeleri de vize alabilir.

Pasaportu olmayan kisiler de pasaport sahibi olduktan sonra vize surecini baslatabilirler, ama son vize alma tarihi degismeyecek, bilginize.

• Herkese İyi Akşamlar
    Az önce kcc den mail aldım.Sizlere iletmek istedim.

• @ermanusa tebrikler hayırlı olsun 👏👏

• @crazycells Topluca tesekkurlermizi sunuyorum ...:)

• @crazycells benim bu evlilik cüzdanı konusunda kafam karıştı istenen belgelerde hepsi İngilizce olacak veya çevrilmiş olacak diyor evlilik cüzdanı Türkçe ve Fransızca 🙂 ben Türkçe İngilizce sanmıştım nasıl olacakki

• Merhaba bir sorum olacaktı. KCC den mail talebi geldi. Burada askerlik belgesinden söz ediliyor benim askerliğim tecilli. tecil evrağmı göndermem gerekiyor mu ?

• @Emre-Topçuoğlu biraz önce beni cevapladı. bakabilirsiniz

• @Emre-Topçuoğlu tebrikler 👏 hayırlısı olsun

• @Hakan-Kadioglu Tecil evrağını göndermem gerekiyor mu ?

• An itibariyle ben de KCC evrak maili aldim arkadaşlar.

• .............

• @usanyc tebrikler hayırlısı olsun 👏👏

• @usanyc Mülakat tarihini siz almıyorsunuz onlar size case numaranız current olduktan sonra söylüyor ama numaranızın current olması gerekiyor.

• ............

• Arkadaşlar merhaba bugün de bize KCC den 20:40 itibari ile mail geldi evrak bekleyen herkese en kısa zamanda mail in gelmesini temenni ederim

• @ismailcanbolat tebrikler hayırlısı olsun 👏👏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |