Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@AnarH, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@bolatmali Bunu nerden takip ede biliriz ? (asıl önemli olan açıklanacak bültenlerde numaranızın aktif olmasıdır.) bizede hala e mail gelmedi de

Bülteni şuradan takip edebilirsiniz. Genellikle ay ortalarında açıklanıyor;

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@dilara1424, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Bir şey sormak istiyorum eşim biraz garantici göndereceğimiz her belgenin apostillisini alıyor bu apostilli belgeler bize bir sorun yaratır mı? Kimsenin apostilli gönderdiğini düşünmüyorum da

Herhangi bir sorun teşkil etmez. Belgeleriniz beyan ettiğiniz bilgilerle doğru olması yeterli.

• @bolatmali teşekkür ederim

• @Elgitaro bizde de durum aynı. 10XXX ve henüz mail gelmedi ancak current olan sayı önemli olacaktır diye düşünüyorum. 1-2 güne bülten açıklanırsa oradan anlarız.

• @USER07 olağan bir durum değil, biz beklemeye devam edeceğiz, bir sıkıntı yok

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fatma-aykut, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

merhabalar
    ds260 formumuzu gönderdik kcc'den mail de aldık fakat kızımızın pasaportu bir yıllıkdı ona yeni pasaport için başvurduk yenisi gelecek.
    kcc'ye göndereceğimiz mailde yeni pasaportu mu koyalım yoksa eski olanı mı?
    birde ds260 formunu açıp güncelleyelim mi pasaport numarasını? nasıl bir yol izleyelim bilgi verebilir misiniz?

Yeni pasaportu gonderebilirsiniz, su an icin DS-260 formundaki bilgiler ayni kalabilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@murat34, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Sayın @crazycells o zaman KCC nin göndermiş olduğu mail lerede gereken dönüşler olmadığı taktirde ek çekiliş için şartlar oluşuyor diye bilirmiyiz

hayir, diyemeyiz 🙂 dememeliyiz 🙂

• Selamlar tekrar,

Bugün saat 15:01'de evrak maillerimi yolladım. Birkaç dakika sonra gelmesi gereken otomatik onay maili bize gelmedi. Columbus Day dolayısıyla KCC'nin kapalı olduğunu düşünürken Telegram grubunda bir beyefendi kendisinin de bugün yolladığını ve otomatik mailin geldiğini belirtince benimle aynı durumda onay maili bir hanımefendiyle birlikte evraklarımızı ikinci kez 16:58 dolaylarında tekrar yolladık. İkinci mailden sonra hanımefendi 2 dakika sonrasında otomatik onay mailini aldı ama ben yine alamadım. Bunun neyle alakalı olduğunu bilen var mıdır? Normalde Kentucky'de resmi tatil bugün ve kimse evrak maili almadı. Bu sebepten ötürü olmuş olabilir diye düşünüyorum ama diğer yandan onay maili alan insanlar da var. Biraz tedirgin oldum açıkcası. Yarın tekrar yollayacağım evrakları. Umarım bir sorun olmaz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yasinsasmaz, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Selamlar tekrar,

Bugün saat 15:01'de evrak maillerimi yolladım. Birkaç dakika sonra gelmesi gereken otomatik onay maili bize gelmedi. Columbus Day dolayısıyla KCC'nin kapalı olduğunu düşünürken Telegram grubunda bir beyefendi kendisinin de bugün yolladığını ve otomatik mailin geldiğini belirtince benimle aynı durumda onay maili bir hanımefendiyle birlikte evraklarımızı ikinci kez 16:58 dolaylarında tekrar yolladık. İkinci mailden sonra hanımefendi 2 dakika sonrasında otomatik onay mailini aldı ama ben yine alamadım. Bunun neyle alakalı olduğunu bilen var mıdır? Normalde Kentucky'de resmi tatil bugün ve kimse evrak maili almadı. Bu sebepten ötürü olmuş olabilir diye düşünüyorum ama diğer yandan onay maili alan insanlar da var. Biraz tedirgin oldum açıkcası. Yarın tekrar yollayacağım evrakları. Umarım bir sorun olmaz.

Spam/Gereksiz klasorunu kontrol ettiniz mi? Oraya dusmus olabilir.

• @knnrn, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Selamlar tekrar,

Spam/Gereksiz klasorunu kontrol ettiniz mi? Oraya dusmus olabilir.

Ettim evet orada da yok maalesef 😕

• @yasinsasmaz telegram grubunuzun adı nedir?

• @yasinsasmaz ayni sey basimiza geldi yarin tekrar Kcc'nin calism saatleri icinde atmayi deneyin. Biz 3. gönderimizde otomatik mail aldik

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Selamlar tekrar,

Yarin bir daha gonderirsiniz.

• 2 sorum olucak case state gov giriş yapmamamız 2 kez bi sorun oluştururmu ? 2ci sorumda evrak maili almadan evrakları gönderen olmuşmu? Olduysa sonuç?

• @AnarH bir sorun olmaz, ds260 formuna isteğiniz zaman bakabilirsiniz

• @crazycells merhaba
    yeni pasaportu ne zaman nerde güncellememiz gerekiyor?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fatma-aykut senin mülakat öncesi pasaportun tarihi bitip yeni bir pasaport çıkarttıysan ozaman eski biten pasaport ve yeni pasaportu her ikisini de mülakata götürmen gerekiyor.

• ⭐⭐⭐

@fatma-aykut, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells merhaba
    yeni pasaportu ne zaman nerde güncellememiz gerekiyor?

Sayın @crazycells daha önce mülakat maili aldıktan sonra formu açtırıp güncellemenizi önermişti. Bu şekilde süreciniz aksatmadan devam edecektir.

Sizlere daha iyi yardımcı olabilmek adına sürecinizi imzanıza taşıyın nasıl yapılacağı;

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin

• @crazycells ds260 formunda gönderdiğim ve evrak istendiğinde yine ds260 a girdiğim pasaport bilgilerini mail la göndersem ( 2020 temmuz da süresi bitecek olan) ve mülakata diyelim ağustos 2020 de gireceğim kesinleşirse: mülakat tarihi yaklaştığında pasaportu yenileyip mülakata yeni pasaport la girmem bir sorun oluşturur mu?

Benzer Başlıklar

• 12170
  • 116
  • 120
  • 358
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |