Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bağlantı sıfırladı gibi sorun çıkıyor karşıma onay sayfasına geçer iken..sorun yaşayan var mı..

• @Engin-Çalar az önce denedim ve bende aynı sorun ile karşılaşıyorum.

• Bu ileti silindi!

• @Engin-Çalar ben ilk günden itibaren sorun yaşamaya devam ediyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Burak-Taşcan, içinde söyledi: Dvlottery sitesin de yaşanan sorun hk.

@Engin-Çalar ben ilk günden itibaren sorun yaşamaya devam ediyorum.

siz de fotograf boyutunu kuculterek denediniz mi?

Yoksa diger arkadaslarin sansina mi oyle denk geldi.

• Dün akşam biz de eşimle başvuru formunu doldurmaya çalışırken, ilk önce DV LOTTERY sayfasını görüntüleyemiyordu, sonra ilk sayfa bittiğinde ikinci sayfaya geçirmiyordu, yine sayfa görüntülenemiyor diyordu, sayfayı tamamen kapatıp tekrar açtık formu doldurduk en son submit'i tıklama aşamasında yine sayfa görüntülenemiyor uyarısı verdi ve birkaç kez daha submit'i tıkladık ve aynı hatayı verdi. Son sayfanın son kısmında, formu doldurmak için 30 dakika gibi bir bilgilendirme farketti eşim. Bizim hatamız dikkatli yazalım ve bi daha bi daha kontrol edelim derken bir başvuruyu onlara göre uzun sürede tamamlamakmış. Formu hızlı şekilde doldurarak tamamlayınca ilk tıklamada kabul etti ve confirmation number verdi. Anladık ki formu hızlı doldurmak lazımmış.

• az önce bende hem kendi hemde eşim adına başvuruyu tamamlayabildim bakalım hayırlısı artık.

• @Burak-Taşcan hayırlısı olsun bol şans

• fotoğrafın boyutunu küçülttüm sorunum halloldu hocam. 60 a düşürün vey o civara sorun hallolacaktır

• Bu ileti silindi!

• @şükrü fotoğraflar bende 80 kb tüm browserlari denedim ama bir türlü onaylanmadi, sürekli onay sayfasında bağlantı kopuyor üstelik hızlı şekilde dolduruyorum.

• ali bey dvlotter de 1. sayfayı yazıyorum 2. sayfaya geçmiyor veya gecsede sistem 3 sayfaya geçmiyor yandex google ve microsoft edge denedim son 24 saattir 100 u geçti denedim yol gösteren ..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@h-huseyin edge dediğin için otomatik sende win10 var. Daha önce yazdım ben bilgisayarda antivirüs olmasa bile win10 kendi microsoft güvenlik programı var entegre edilmiş. Onu ve diğer tüm koruma programlarını kapatman gerekiyor. 1000 defa da denesen de olmaz bu programlar amerrika sitesi olduğu için riskli görüyor ondan bağlantını kesiyor. Hemen bu bu programları kapatırsan yağ gibi başvuruyu yaparsın

• Az önce başvurumu tamamladım. İlk önce Chrome'dan denedim, Continue dediğimde bahsedilen hatayı verdi. Sayfayı kapatıp tekrar açıp formu baştan doldurdum yine aynı hatayı verdi. Mozilla, Yandex ve Internet Explorer'da da denedim ve aynı hatayı verdi. Geri alıp bilgileri ve fotoğrafı kontrol edip devam ettim, yine aynı hatayı verdi. Birkaç kez üst üste denedim, her denememde fotoğrafı tekrar seçtim ama sonuç değişmedi. Bazı arkadaşların yazdığı öneriye göre çerezleri vs. temizledim. Chrome'da formu tekrar doldurmaya başladım, devam deyince yine hata verdi. Geri alıp tekrar devam dedim bu sefer bazı bilgilerde hata uyarısı verdi. Geri alınca fotoğrafta sorun çıktı zannettim ama fotoğrafın alındığı yazıyordu. Şu an yaşadığınız yer kısmını doldurmamışım. Onu da yapıp devam dedim ve Success yazısına ulaştı. Bugün ve yarın deneyecek arkadaşlar için yazmak istedim.

Fotoğraf boyutu her denememde 119 kb'tı, onda bir değişiklik yapmadım. Pasaport için çektirdiğim biyometrik fotoğrafı bilgisayara tarayıp idphoto4you sitesinde birkaç defa düzenleyip kaydetmiştim. Bir tanesini bir şekilde photo tool kabul etti photo tool'da cropped hale getirebildiğim fotoğrafı kullandım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Sayfada uzun sure kalinca ve herhangi tusa basmayinca hata veriyor, bunu cozmenin diger bir yolu da basvuru tamam olmamasina ragmen "continue" tusuna basmak. Daha tum bolumler hazir olmadigi icin hata alacaksaniz ve hangi bolumlerdeki bilgilerin eksik oldugu kirmizi renkli cumlelerle yazacak; ama her seferinde site ile baglantiniz surecegi icin "baglanti koptu" hatasi almayacaksaniz.

Misal tum bolumlerin dogru olduguna emin olmadan fotoyu yuklemeyin ki surekli "foto yok" diye hata versin. Bu surede her 45-60 saniyede continue tusuna basip cevaplari yazmaya devam edin. Ne zaman basvuru cevaplarinizin tamam olduguna eminsiniz, o zaman foto eksigini de tamamlayip continue'a basabilirsiniz. Bu sekilde 3-4 kez cevaplarin uzerinden gececeginiz icin tekrar bir "review" yapmaniza da gerek olmayacak, dolayisiyla sonraki sayfalarda otomatik olarak continue'ya basip basvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Herkese bol sanslar!

• @ayvalik10 tşkler

• arkadaşlar ne yaptıysam olmadı bir türlü başvuru yapamadım birisi bana yardımcı olabilir mi?

• Bende son güne kaldım ve ne yazık ki olmuyor. Güvenlik Duvarını kaldırdım. Crome' dan antirüs programını kaldırdım ama olmuyor. Başka yapabileceğim bir şey var mı? @crazycells dediğin gibi birkaç bilgi doldurduktan sonra continue tuşuna basıyorum. Hatalı bölümler kırmızı olarak gözüküyor ve tekrar dolduruyorum. Toplamda bir dakika sürmüyor ama yinede ''bu siteye ulaşılamıyor'' diyor. 6. katılmam olacaktı çok üzülürüm eğer ki başvuramazsam 😞

Bu arada IPhone safari ile ilk sayfadan eş ve çocuk bilgi sayfasına geçiyor ama oradan continue tıklatyınca yine olmuyor.

• ⭐⭐

https://169.253.175.195/application.aspx linke tıklayın az önce denedim calışıyor

• ⭐⭐

@WhoCares verdiğm linke tıklayın başvuruyu yapamadıysanız

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

121

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |