Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gül-ağar bir solukta okudum anlatiminiz için tskler yeni hayatinizda basarilar dilerim

• Herkese Merhaba,
    Dün ben, eşim ve bebeğimiz olarak 3 kişi sağlık muayenesine gittik unganlara. randevumuz saat 9:30 daydı. 9:15 gibi oradaydık ve işlemlerimize hemen başladılar. alt kata düzen laboratuvarına kan, idrar tahlilleri ve akciger filmi için gönderdiler. (bu işlemler bebeğe uygulanmıyor). yaklasık 15-20 dk da halledip iki kişi için 235$ karsılıgı 800 TL yi kredi kartıyla ödeyerek tekrar yukarı cıktık. yaklasık 15 dk lık bi bekleme sonrasında sırayla muayeneye girdik ve toplamda yarım saat civarı süren muayenelerimizi tamamlayıp 3 kişi için 660$ karsılıgı 2250 TL yi yine kredi kartıyla ödeyerek cıktık.
    konakladıgımız arkadaslarımızın evine dogru yola cıkmısken unganların ofisinden bir telefon geldi ve akciger filmimde bi sorun oldugunu tekrar gitmemiz gerektigini soylediler. bir kez daha düzen laboratuvarına gidip akciger filmi cektirip unganların ofisine cıktım. biraz beklemem gerektigini durumum hakkında bilgilendireceklerini söylediler. toplamda max. 10-15 bekledim (ki bu bana saatler sürmüş gibi geldi) ve sonrasında bi sorun olmadıgını raporumuzu pazartesi alabilecegimizi soyleyerek gidebilecegimizi soylediler.
    simdi heyecanla 3 ekimdeki randevumuzu bekliyoruz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dogukan eger bu konuda soru sorarlarsa dogru cevaplar verirsiniz. Cok supheli bir profil cizmediginiz surece bir sorun olacagini sanmiyorum.

@FBazer hayir olsun 🙂 3 Ekim sonrasinda da mutlu haberlerinizi bekliyoruz 🙂

• visa bulletin hala açıklanmadı. herhalde yarın açıklanır en geç diye düşünüyorum @crazycells değil mi? Daha geç daha önce çok olmuyordu. buarada hiç tahmininiz var mı EU bölgesi için? 🙂 umarım en az 6.000'lere gelir bu ay

• @sorusuvar 6000 i bulur rahat diye dusunuyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sorusuvar yarin aciklanir mi emin degilim, ama 15'ine kadar kesin aciklanmis olur. Maalesef bir tahminim yok 🙂

• Selam Arkadaşlar, bu hafta Kasım 2017 randevu talihlilerini öğreniyoruz galiba umarım sayı yüksek olur.

• @FBazer bu senenin ilk talihlisi olarak görüşmenizi biz de sabırsızlıkla bekliyoruz.Hayırlısı olsun.

• Nedense içimden hep Kasım için sınır 7800 olur diye geçiyor. Hadi hayırlısı!!!

• ⭐⭐

Umarım bu ay 7000 i geçmez 😞

• @edelweiss neden gecmeyecekmiş?

• hala ses yok 😞

• Yeni bülten yayınlandı, Europe bölgesi Cutoff 4500

• 4500 nedir ya saka mı bu

• Pihhhh!
    Yazık bu şekilde ilerlerse...

• link verir misiniz bir de dv2018 watsap grubuna beni de ekler misiniz

• Bu işte bir terslik var bence. Büyük ihtimalle yeni göçmen yasasını bekliyorlar, ona göre pozisyon alacaklar. Sanırım yasa Ekim ayı içerisinde oylanacak, yanılıyorsam düzeltin beni.

• @vdulkadiroglu DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Bu işte bir terslik var bence. Büyük ihtimalle yeni göçmen yasasını bekliyorlar, ona göre pozisyon alacaklar. Sanırım yasa Ekim ayı içerisinde oylanacak, yanılıyorsam düzeltin beni.

iyi de bu durumdan 2018 etkılenır mı kı ? Sonuc olarak surec basladı.

• @mehmet Sonuçlanana kadar beklerler. Eğer onaylanırsa muhakkak bir takım kriterler koyarlar ve mülakatı ona göre yaparlar, onaylanmazsa tam gaz kaldığı yerden devam ederler. Benim görüşüm bu yönde.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

65

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |