Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar ben ilkokul mezunuyum 21 yaşındayım babam üniversite mezunu benim babam çekilişe katılsa mülakatıda geçse ABD'ye onun yerine ben gidebilir miyim benimkide bı nevi gitme yolu okul yok şuan satış danışmanıyım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gezgin34

tıkladıktan sonra current visa bulletin butonuna basıyorsun daha sonra
    C. THE DIVERSITY (DV) IMMIGRANT CATEGORY RANK CUT-OFFS WHICH WILL APPLY IN OCTOBER
    başlığın altında EUROPA yazan rakam 27.000 içnde olduğu zaman sana mail gelecek ondan önce sana mail gelmez

• @ahmet-akaydın
    merhabalar,

Green Card Çekilişi Başvuru Şartları başlığında konuyu incelemelisiniz.

21 yaşında olduğunuz için babanız sizi götüremez, zaten kendisi kazanan olursa ilk önce kendisinin gitmesi gerekir daha sonra 21 yaş altında olan çocuklarını eşini de beraberinde götürebilir.

lise mezunu değilseniz ikini kriter devreye giriyor,

• son 5 (beş) yıl içinde eğitim, deneyim veya uzmanlık gerektiren bir işte en az 2 (iki) yıllık bir iş deneyimine sahip bulunmalısınız.
      bunu sağlıyorsanız kedni adınıza başvurabilirsiniz.

• merhabalar sorum su sekilde ds 260 formunu gonderdim simdi benden ikametgah pasaport sayfa goruntuleri ve sicil kaydi isteniyo ben mulakat tarihimi biraz ertelemek istiyorum okul nedeniyle bunu hangi asamada yapabilirim evraklari gec gondermem gerekiyo sanirim saglik roporu asamasindami?????

• @bezdarniy satış danışmanıni pek kabul etmezler peki mülakatta lise diploması fotokopisi mi istiyolar ben noter onaylı bı tane çıkarsam para ile kabul edilir miyim?

• @ahmet-akaydın bu konu ile ilgili soruları
    Green Card Çekilişi Başvuru Şartları
    başlığında sorabilirseniz daha doğru cevaplar almış olursunuz.

• @civan1453 şu anda size gelen mailde istenen evrakları geç göndererek mülakatınızı erteleyebilir siniz. yada sağlık raporunuzu alma dan mülakata girer eksik evrak tan beklersiniz doktor raporunuzu verince vizeniz basılır.

• @gezgin34 bugün itibariyle case no 7 binlerde olanlara evrak maili geldi. evrak mailinin gelmesiyle current olma sayısı eşzamanlı ilerlemiyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmet-akaydın, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar ben ilkokul mezunuyum 21 yaşındayım babam üniversite mezunu benim babam çekilişe katılsa mülakatıda geçse ABD'ye onun yerine ben gidebilir miyim benimkide bı nevi gitme yolu okul yok şuan satış danışmanıyım

Siz aslinda DV2021 basvurusu yapacaksiniz. Surece asina olmayan biri icin tarihler biraz karisabilir, ama bu konu sizinle ilgili degil. Siz su bolumu incelemelisiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/category/115/greencard-loto-başvurusu-soruları

• @rodin Teşekkürler. O zaman evrak maili çok daha önce gelecek acaba kaçıncı sıraya kadar evrak maili istediler. Size evrak maili geldi mi acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gezgin34, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@rodin Teşekkürler. O zaman evrak maili çok daha önce gelecek acaba kaçıncı sıraya kadar evrak maili istediler. Size evrak maili geldi mi acaba?

Suradan takip edebilirsiniz:

• merhabalar,
    kız kardeşime greencard cikti. aslında 08 ağustos da kcc tarafından evrak maili gelmesine ragmen kardeşimin umarsizligi sebebiyle daha bugun haberim oldu ve evrakları bugun toplamaya baslayacagim. Kız kardeşimin (kendisi bekar ve askeri okula gitmedi) askerlik ile iliskisi olmadigini belirten bir yazı vs. bulmam gerekiyor mu?

• @Melih-Aktas hayırlı olsun, gerek yok böyle bir belgeye

• @Melih-Aktas Merhaba Başka bir konuda da ekimde mülakata gireceğinizden bahsetmişsiniz acaba aynı çekilişte hem size hemde kız kardeşinize mi çıktı acaba?

• @DeathZombie merhaba, sadece kız kardeşime cikti. kız kardeşim adina islemleri ben yürütüyorum.

• @DeathZombie sanirim siz evraklarınızı yolladiniz. Acaba arsiv kayitli adli sicil kaydi e devlette mevcut mu ? Standart adli sicil kaydi bulabildim cunku... bir de pasaportun ilk sayfalarini tarattiniz mi yoksa fotograf ceksek de olur mu?

• @uarman Edevlet aramasına "Arşiv Kayıtlı Adli Sicil Kaydı" yazdığınızda çıkıyor. gelen ekranda ingilizce seçeneği ile işlemlerinizi yapabilirsiniz.

• @omertug evet buldum cok sagolun.. son bir sorum olacak e devletten indirdigim belgeler e-pdf seklinde.. onlari oldugu gibi yollayabilir miyim yoksa pdf yada jpeg haline mi getirmeliyim?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@uarman uzantisi pdf ise sorun olmamasi lazim.

• @crazycells tamam o zaman indirdigim sekliyle yolluyorum cok tesekkurler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

131

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |