Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• @ayvalik10 cok teşekkür ederim , sadece mülakatlar 2020 eylul e kadar bekleniyor diye bilgim vardi o yuzden sagolasin içim rahatladı

• @Melih-Aktas @yapay-zeka da dediği gibi Son 1 ay içinde kesinlikle aşı yapılmaması söyleniyor. Sağlınız açısından yaptırmamak daha iyi olacaktır.

• Bugün de bülten yok sanırım..

• Merhaba Ekim bülteni yayınlandı mı bilgisi olan var mı?

• @ismailcanbolat, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba Ekim bülteni yayınlandı mı bilgisi olan var mı?

Henüz yayınlanmadı, birkaç saate yayınlanır umarım

• @uarman 7000lerin başlarındayım. bugün evrak talebi epostası alan başka 7000lerde eklenmiş. süreç düzgün bir şekilde ilerliyor gördüğüm kadarı ile:)

• Arkadaşlar merhaba bugünlerde yayınlanması beklenilen visa bulletin dv2020 için ilk visa bulletin mi ?

• @crazycells imzamı excele girmeme rağmen yazışmalarım altında göremiyorum. excele girdikten sonra ilave bir şey yapmam gerekiyor muydu?

• @bolatmali Cevabınız için çok teşekkür ediyorum

• @Bugra35 ikinci Eylül bülteninde eu 2100 altı aktif oldu

• @ybi04 https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin bu konudan yararlanarak yapabilirsiniz. excel sadece istatistik amaçlıdır.

• @omertug duzelttim. çok teşekkürler.

• mrblar.ben gecen hafta evlilik yaptim.Bugun bir danisman ile telefonda konustugumda esimi vize gorusmesinden once ekletebilecegimi simdi dosyami actirmama gerek olmadigini soyledi.Forumlarda ise bircok insan ds-260 formunu actirarak esini eklettigini soyluyor.ben simdi bu surecte nasil ilerlemeliyim.dosyami kendim actirmak icin nasil bir email atmaliyim.Bu islemi once yapmak ile sonra yapmak arasinda ne fark var.birde bizlere sira ne zaman gelir acaba.

• Arkadaslar evrak talebi maili aldim bugun ben de.. darisi basiniza @phozz excele evrak talebini yazabilirsiniz yarin da gonderecegiz.

• @uarman tebrik ederim. 77xx lerdiniz sanırım.

• @phozz evet tesekkurler sanirim size de cok az kaldi

• @crazycells Merhaba, bir şey sormak istiyorum ben size. Eşime çıktı gc, ds260 tamam. Cn 22binlerde. Beklemedeyiz. Ben şirket içi transfer ihtimali için uğraşıyorum ki önce ben gidip düzen kurayım. Bu süreci beklemeden, şirket iç transferi kabul ederse çalışma vizesi almamda sıkıntı olur mu acaba? Bilginiz var mıdır?
    Teşekkürler.

• Arkadaslar arsiv kayitli belge e devlette var mi standart adli sicil kaydi cikiyor ozellikle arsiv kayitli diye bir sey goremedim

• @uarman kurum türünde yabancı ülke tercümeliyi seçeceksiniz...belgenin neden verileceğin sekmesinde arşiv kayıtlı diye çıkıyor...kolay gelsin

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |