Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ben de 35binlerdeyim ds260 i gonderdim ama henuz evrak maili gelmedi. Eger 15gun icinde yani ekim ayına kadar gelmez ise daha da gelmez mi ? Yada ekimden sonrada olsa evrak maili gelir mi arkdaslar

• @crazycells yardımcı olabilirseniz seviniriz.

• @Bugra35 14xxxlere henuz mail gelmedi. 11.000lerde bi arkadasa re-submit yaptigi icin gonderildi. Henuz 7000lere mail geldi yalnizca bekleyeceksiniz

• @bayram66 hayir oyle birsey yok. 2020 eylule kadar mulakatlar devam edecek.Bekleyiniz

• @bayram66 yani size de mail gelecek ama hangi ay oldugunu zaman gosterecek

• @uarman current olan numaralari takip ediniz

• Kasım ayı bültenini heyecanla bekleyenler kimler ? 🙂 İnş. şöyle 6-7binler çıkar 🙂

• @pawlover inşallah heyecanla bekliyoruz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bayram66 mantığı hakkında bilginiz yok anlaşılan her ayın 15 gibi önümüzdeki ay mülakata gelecek kişilerin numara aralığı yayınlanır. Yani size daha mail ocaktan sonra gelir

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Bugra35, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba case numaram 21 binlerde evrak talep maili henüz gelmedi. 14 bin küsur de ki kisilere iletildiğini forumdan gördüm. Şuana kadar bana evraklarla alakalı herhangi bir mailin gelmemesi normalmidir ?

Dusuk numaralardan baslayip, yuksek numaralara gidiyorlar... Siz kendiniz yazmissiniz zaten. Bu durumda henuz email gelmemesi oldukca normal.

• Visa bulletin'de ses seda yok. Bugün yayınlayacaklar mı Sizce ?

• Pazar bugün calismiyorlar yarina kaldi bulten

• Cok teşekkürler herkese 🙂

• Sizce kaça kadar current olur ?

• @CanerM 9000 tahmin🤔

• @alico Biraz fazla iyimser gibi oldu 🙂 İnşAllah olur tabi.

• 9000 kanimca zor. Ben 7000lerdeyim. KCCden Cuma gunu eposta geldi. Benim tahminim 4500-5000.

• @ybi04 7000lerin kacindasiniz??

• Arkadaslar merhaba, Kız kardeşim Ekim ayında mülakata girecek. Sağlık muayenesinde daha az ücret ödemek icin asileri devlet hastanesinde yaptırmayi düşünüyor. Bu konuda tecrübesi olan var midir?

• ⭐⭐

@Melih-Aktas yerinizde olsam böyle bişey yapmazdım aşıları yakın zamanda yaptırmayın diye unganlar uyarıyor
    Siz aşı yapsanız bile unganlar yaşınıza fiziginize bakip gerekli aşıları yapacakdır

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

120

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |