Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Dv2019 a göre sürecin hızlı ml; yavaş mı? İlerlediğini karşılaştırmak istiyorum. Tablo linkini psylsşsbilecek biri var mı? 2019 ve 2020

• Merhaba arkadaşlar
    2020EU386XX bu yıl sanki geçen yıllara nazaran daha hızlı mı ilerliyor böyle devam eder i acaba ederse de bize sıranın gelmesi hangi aylarda olur çalıştığım işyeri ile hukuki bir sıkıntı yaşamamak adına soruyorum teşekkür ederim ve tabi ki heyecandan soruyorum şimdiden tşk ederim

• @cato Şu an konuştuğumuz konunun ilk sayfasında bütün yılların excell linkleri var.

• @ismailcanbolat süreci takip edin. benim düşüncem 2019 ile aynı hızda gittiği özellikle evrak isteme sistemi geldiğinden beri. 38bin için önümüzdeki yıl mart nisan gibi maiil gelebilir. belki daha erken.

• @phozz Dv2019 da 30.000 son case numaraları sanırım. Başka kimse dosyaya işlemesiyse. Değil mi?

• @crazycells 2020 Excel dosyası silindi sanırım. Hata mesajı alınmakta.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cato 2019 current olduğu için 55.000 - 70.000 bile olsan davetiye geldi. Ondan dolayı kimse işlemedi

• Haklısınız. Sadece şunu sormak istedim. 2019 da eu için max case no kaçtı. Bu sene 55K. 2019 için rakam kaçtı?

• Selamlar...Formu doldururken her aile bireyini ayrıca mı submit yapıp göndermek gerekiyor

• ⭐⭐⭐

@esbay79 evet hepsini ayrı ayrı submit etmeniz gerekiyor. Submit yaptıktan sonra ayrıeten -260 form numaranız olacak her birey için. Onlarında birer kopyasını mutlaka alınız.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cato, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells 2020 Excel dosyası silindi sanırım. Hata mesajı alınmakta.

su an sorun gorunmuyor sanirim.

• @phozz geçen yılın başlığına bakarsanız 27 28 29 binler bile henüz yeni mülakata gidiyor ve haziran gibi ancak mail almışlar . Derseniz ki bu yıl hızlı gidiyor evet olabilir ama geçen yıl ile kıyaslanması doğru değil bence . Tam bir tarih verilmesi de doğru değil hep beraber görücez dediğiniz gibi olursa bu bir ilk olacak.

• @serotonin
    şu Ekim bülteni yayınlasa da bir cut-off 8600 filan görüp şok olsak, ne güzel olurdu😀

• @Muhtaradana ben hayretle izliyorum zaten geçen yıla oranla 2 kat hızlı gibi acaba sonradan mi yavaşlar diye de düşünüyorum ilginç bi yıl olucak inşallah hepimiz current oluruz 😅

• Normalde son yıllarda düşük cut-off sayıları olmuş ilk bültenlerde, umarım bizim sürecimiz daha hızlı ilerler, bu bültende en az 5800 bekliyoruz, bakalım inşaallah daha altı çıkıp da yanılmayız, ama kasım bülteninde daha iyi rakamlar olacağını düşünüyorum

• @TheWinner2020 merhaba visa bulletin aciklandi mi ?

• @Bugra35 hayır acıklanmadı henuz ama onumuzdeki hafta bası acıklanır

• @Muhtaradana ne guzel olurdu

• Merhaba case numaram 21 binlerde evrak talep maili henüz gelmedi. 14 bin küsur de ki kisilere iletildiğini forumdan gördüm. Şuana kadar bana evraklarla alakalı herhangi bir mailin gelmemesi normalmidir ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

167

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.6k

| | | |