Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Sayın @Dscrt Öner ben😀pasaportları teslim almadan yazmak istemedim, dün onay mailini ve kargo mesajını aldık,460 günlük bekleyiş sonunda tarifsiz duygularla sona erdi, şimdi artık endişelenecek, yeni heyecanlı sebeplerimiz var, 2019 bekleme odası, 2019 mülakat deneyimleri konusundan Houstonda yaşam konularına geçiş yapacağız😀 daha uzun uzun yaşadıklarımı yazmayı planlıyorum fakat şimdiden siz güzel aileme ve tabiki ailenin temel direği @crazycells e sonsuz teşekkürleri borç bilirim, saygılar ve sevgiler

• @ONROZR Hayırlı olsun.yeni yaşamınızda her şey gönlünüzce,yolunuz açık olsun.

• Teşekkürler @ikizbabasi güzel dilekleriniz için.

• ⭐⭐⭐

@arkben Teşekkürler 😁 bir süre sonra takip edemedim, eklememi istediğiniz postlar varsa ekleyebilirim 🧐

• ⭐⭐⭐

@ONROZR Tebrikler, hadi gözünüz aydın 😁

• @ONROZR Sonunda tebrik ederim. Bizde sizinle birlikte rahatladık gerçekten. Yeni yaşamınızda mutluluklar.

• @ONROZR gözünüz aydın uzun. İr bekleyiş sonrasında mutluluk konuşmaları hepimizi mutlu etti

• @ONROZR ohhh , kaldık bizim sınıfta 3-5 kişi artık.. gözünüz aydın...herşey gönlünüzce olsun ...

• @caglarcan ne kadar eski pasaportunuz varsa elinizde götürün. eski pasaportumda herhangi bir ABD vizesi olmadığı halde verdim ve incelediler mülakat sonunda geri verdiler.

• Sayın @keysnambır çok teşekkür ederim.

• Sayın @phozz çok teşekkür ederim, darısı tüm bekleyenlerin başına

• Sayın @yilmaz çok teşekkür ederim.

• Sayın @arkben çok teşekkür ederim, darısı başınıza...

• @jj2019 çok uzun zaman oldu unutmuşolabilirim başkası yapmadı kendimizilerlettik, eve geçince deneyeceğim çok teşekkür ederim

• Merhabalar
    2019 yılı içerisinde mülakata çağırılan en yüksek dava numaraları nelerdir? Paylaşır mısınız? Teşekkürler
    Ayrıca bir sorum daha olacak, (........................) şirketi ile iş yapmış olan var mı?

• @ONROZR tebrik ederim gözünüz aydın 🙂

• Sayın @supermario çok teşekkür ederim.

• @ONROZR çok sevindim👏👏👏👏,çok sancılı bir süreç oldu ama mutlu sonla bitti, yeni hayatınızda mutluluklar, sadece amerikada yaşam başlığı altında yazmayın😀, arada dv 2020 aşamalarına da uğrarsanız seviniriz🤩

• Sayın @Muhtaradana çok teşekkür ederim, gönülden isteyen herkesin tüm dileklerinin gerçekleşmesini temenni ederim ,elimden geldiğince bu güzel aileyle birlikte olacağım dv 2020-21-22...

• @ONROZR hayirli olsun çok sevindim. Yeni hayatinizda huzur ve mutluluk dilerim.

Benzer Başlıklar

• 642
  • 3439
  • 114
  • 4311
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |