Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ap bitişi 4 gün önce pasaportumu yolladım konsolosluğa hala pasaport teslim alındı mesajı gelmedi bana , ptt den kontrol ettiğimde teslim edildiğini görüyorum 4 gündür bir mesaj gelmedi normal mi acaba ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hakanakin, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Ap bitişi 4 gün önce pasaportumu yolladım konsolosluğa hala pasaport teslim alındı mesajı gelmedi bana , ptt den kontrol ettiğimde teslim edildiğini görüyorum 4 gündür bir mesaj gelmedi normal mi acaba ?

Pasaportunuz PTT'ye verildiginde bildirim alacaksiniz.

• ⭐⭐⭐⭐

@Tairanu Hayırlı olsun. Uzun bir aradan sonra güzel bir duygu.

• @redsat2000 hemde nasıl 😁 çok teşekkür ederim.

• @Tairanu Hayırlı olsun hocam.

• @CanerM teşekkürler darısı başınıza 😁

• Sayın @crazycells ayın 9 unda olumlu geçen mülakatım sonrasında hala beklemeye devam ediyorum, geçen hafta perşembe öğrenci evrak doğrulamasından sonra geri dönüş olur diye umuyordum fakat bir dönüş olmadı, ceac ta hala ready, tr, usembassy sitesinden 23 ü tarihli güncelleme ile beraber inceleme altında gözüküyor, elçilikle irtibata geçmeli miyim, tavsiyelerinizi rica ederim.

• Hic beklemeyin mail atin.gerekirse eksik evraki bir daha atın bence

• Sayın @eem1978 evrakı yolladıktan sonra evrakın işlendiğine dair mail geldi, AP durumu yok ama AP işleminde gibiyim!

• Anladim o zaman crazycell abinin cevabini bekleyelim.umarim en kisa sürede hallolur

• Sayın @crazycells an itibariyle ceacta da durumum AP olarak güncellendi, yönlendirmelerinizi rica ederim.

• @ONROZR benimde ap olduktan hemen sonra issued olmuştu. Gözünüz aydın şimdiden 😁

• @ONROZR HAYIRLI OLSUN 1-2 SAAT İÇİNDE İSSUED OLUR.

• Sayın@Tairanu biz AP yi görünce evde ailece çöküş yaşadık, umarım dediğiniz gibi olur

• Sayın @KingTricky teşekkürler, umarım dediğiniz gibi olur.

• @ONROZR yok yaşamayın aynı süreçte gidiyoruz aşağı yukarı. Bende bu is olmayacak derken şu anda pasaportum elimde. Icinizi ferah tutun bugun yaada yarın issued olursunuz.

• Yeşil pasaportum var fakat eğitimimi tamamladığım icin geçerli değilmiş bugün öğrendim.Sağlık kontrolüm ve mülakatıma çok az kaldı.Ne yapabilirim?

• @Basak çok az kaldı darken ne kadar kaldı ? eğitimi ne zaman tamamladınız...pasaport dediğin 3 günlük iş artık...

• @Basak bir an önce yeni pasaport çıkartın bence.2 3 gün sürüyor en fazla

• @Basak Onunuzde yeterince zaman var. Hemen pasaport harci ve degerli kagit bedelini yatirarak, biometrik fotografla birlikte gidin nufus mudurlugune. Durumun onemini anlatin, randevusuz da olsa alirlar 5 dakikalik is basvuru isi. İki gune kadar da yeni pasaport hazirlanip kargoya verilir. Ama herhangi bir terslik olusmamasi adina zaman kaybetmeden hemen harekete gecmekte yarar var.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |