Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bizim 7:45 deydi 3 yaşında oğlum birde 1 yaşında bebekli olanlar desem belki hatırlaarsınız

• Aaa evet heyecandan kim gidiyor diye soramadım o gün bilseydim tanışırdık ailecek 😁

• Çok heyecanlı oluyor insan o ortamda mülakat nasıl geçti anlayamadık bizde, birde mülakatı yapan sarı saçlı bayanın sesini alamadık sizede o mu mülakat yaptı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Basak, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

banka hesabını babam ve kendi adıma ortak hesap olarak açtırsam problem olur mu? (Talihli sadece benim)

Eger babaniz sizinle ABD'ye yerlesmiyorsa, o durumda sadece kendi adiniza actirmanizi tavsiye ederim.

• @ONROZR hayırlı olsun tekrar. Sizede bugüne kadar herhangi bir mail gelmedi ama onaylandığını söylediler dimi? Peki ceacda durumunuz ne görünüyor? Benim ap esimin ve kizimin ready görünüyor. Umarim normaldir bu durum.

• Yasaklı

@Tairanu vizeniz onaylandıktan sonra pasaportunuz size ulaşana kadar yapılacak tüm işlemler de idari işlem. Basitçe düşünürseniz vizenin basılması, zarfın hazırlanması ve postaya verilmesi...

O nedenle telaşa gerek yok "Onaylandı" dendiyse ve sonradan da herhangi bir bildirim yapılmadıysa hayırlı olsun diyelim.

• pasaportlarımızı bugün aldık ptt den. darısı diğer bekleyenlere 🙂

• @mhepekiz biliyorum ama yinede insan bu kadar beklemeye bile dayanamıyor 2 senelik bekleyiş suresinden sonra. Ama dediğiniz gibi sabır bu işin ilacı teşekkürler tekrar 😁

• Sayın @Tairanu, ben ceactan kontrol ettiğimde dosya güncellemesi 15.08 olmasına rağmen ready olarak gözükmekte, trembassy sitesinden kontrol ettiğimde under review olarak gözükmekte, bizde mülakat esnasında onay aldık fakat şansızlığımız bayram tatilinden önce mülakata girmiş olmamız oldu galiba, benimde kendimce telaşım amerikada okulların açılıyor olması ve bilet alımını netlik kazanmadan yapamamam.

• @Muhtaradana çok teşekkür ederim

• @kaantekinci mrb tabiki hesabımda 38k(tl) ve 30k değerinde araç gösterdim.

• arkadaşlar merhaba 9 ağustosta onaylanan vizem sonrasında bugün pasaportumu almış bulunuyorum vizem basılı bir şekilde. Yalnız büyük bir hata yaptım galiba.Vizemi almış bulunmanın verdiği heyecanla sonradan farkettiğim arkasında açmayın yazılan içinde mülakatta verdiğim belgelerin bulunduğu dosyayı açtım. çok önemli mi bilmiyorum zaten dosyanın ucu açık kapağı açmasan bile belgeler görünüyor bilen bilir. ama yinede içim rahat değil.şimdi bu sıkıntı olur mu. şunu da belirteyim açtığım dosya unganların verdiği zarf değil evrakların olduğu dosya. pasaportunu almış konuya vakıf arkadaşların fikirleri benim için çok değerlidir teşekkür ederim şimdiden.

• Sayın @crazycells 09.08 de mülakatımız vardı,ceacta statü hazır olarak gözükmekte fakat trembassy statü check bölümünde under review olarak görünmekte, bu süreç normal bir süreç midir?

• @Maybeoneday yanılmıyorsam sorun olur konsolosluğu bilgilendirmeniz lazım yanılmıyorsam yeniden gönderecekler en iyi siz sayın @crazycells başkanın dediklerini dinleyin ilk önce

• @ONROZR ben şimdi tr embassy kontrol ettiğimde interview scheduled yani görüşme planlanmış diyor.Simdi biraz endişe oldu bende @crazycells benim durumumda ne yapmam gerekiyor sizce? Beklemeye devammı yoksa bir mailmi atim konsolosluğa?

• @Maybeoneday tebrik ederim, umarım bir sıkıntı olmaz

• @Muhtaradana, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

@Maybeoneday tebrik ederim, umarım bir sıkıntı olmaz

çok teşekkür ederim.

• @Maybeoneday bu konuda sayın @crazycells in değerli yorumlarına ihtiyacım var 🙂

• @Maybeoneday benzer bir şey yaşanmıştı, forumda konusu geçti, konsolosluğu hemen bilgilendirmişti kişi, zarfı geri istemişlerdi, so da tekrar göndermişlerdi...

• @arkben ankara mı iletişime geçmem gerekiyor mail yoluyla mı yoksa arayarak mı?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |