Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @redsat2000 Greencard geldiğinde peki? Yani diğer ülkelere giriş cıkıslarda ne gibi ayrıcalıkları var bilginiz varmı? Sadece merak ettim. Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐

@se-du GC sahipleri bazı ülkelere vizesiz girebiliyor. Bununla ilgili forumda değinilmişti. Vizesiz girilecek Ülkelerin listesi verilmişti. Örneğin Kanada bu listede olan ülkelerden bazıları. Ancak Schengen Ülkeleri dahil değil.

• @redsat2000 tamamdır ilgili baslıgı buldum 🙂 tesekkrler.

• Banka hesabiyla ilgili cevap veren arkadaslara tesekkur ederim. 2017 banka hesabiyla ilgili birsuru yorum okudum da @crazycells tapu yada arabadan sa banka hesabi daha iyi olur demissiniz bu hala gecerli mi yani soyle bizim bankada altin ve dolar hesabimiz var toplam 35 bin tl gosterebiliyoruz bankada fakat 90 bin tl lik te araba kasko degeri gosterecegiz sizce bunda sorun olur mu? Bir de. Onceki yorumlarda illa dolar hesabi olmasina gerek yok denilmisti altin hesabi sorun olur mu dolara cevirmelimiyiz? 2 kisiyiz bu arada, simdiden tesekkurler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@necla343434, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Mülakat yaklaştıkça heyecan ve bir okadarda aksilikler çıkıyor.green card talihlisi benim sponsor evrakları eşimin üzerine hazırlanmış sorun olurmu

Hayır sorun olmaz. Aile bütün olarak değerlendiriliyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozkk, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Banka hesabiyla ilgili cevap veren arkadaslara tesekkur ederim. 2017 banka hesabiyla ilgili birsuru yorum okudum da @crazycells tapu yada arabadan sa banka hesabi daha iyi olur demissiniz bu hala gecerli mi yani soyle bizim bankada altin ve dolar hesabimiz var toplam 35 bin tl gosterebiliyoruz bankada fakat 90 bin tl lik te araba kasko degeri gosterecegiz sizce bunda sorun olur mu? Bir de. Onceki yorumlarda illa dolar hesabi olmasina gerek yok denilmisti altin hesabi sorun olur mu dolara cevirmelimiyiz? 2 kisiyiz bu arada, simdiden tesekkurler

Gerekli miktarı gösterdiğiniz sürece bunun ne türde olduğu önemli değil. Bizim hesabımızda hiç nakit yoktu; tapu, ruhsat gibi şeyler vardı sadece.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozkk evrimler 2.000 dolar artı araba ruhsatı ile 1 yıldır amerika da bunlar karı - koca bir çocuk neden bu kadar tırsıyorsunuz. Konsolosluk şuna dikkat ediyor. Sen amerikaya gidince işe girme şansın var mı mesleğinden ötürü yani işe girince zaten para kazanmaya başlayacaksın. Dikkat ettikleri kişiler kaldırım mühendisi yada abee her iş elimden gelir insanların maddi durumuna bakıyorlar. Ondan rahat olun.

• Merhaba belki sorulmustır ama diplomanın aslını üni. Den almadım hala geçiçi mezuniyet belgesi olabilir mi yerine

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Dscrt geçici de olur yada e devletten
    Yükseköğretim Mezun Belgesi Sorgulama başlıklı sorgulamayı da götürseniz olur ama en garantisi asıl tabiki de

• Mulakatim 9 agustos bazi arkadaslara evrak maili gelmis.bana gelmedi henuz bu mail gelmezse yinede mulakata gidilebilir mi.vize statum ready yaziyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@eem1978 evrakları göndermeden size nasıl mülakat tarihi verildi ki çünkü mülakata gittiğiniz zaman daha önce gönderdiğiniz evraklar üzerinden değerlendirme yapılıyor. Bu işte bir terslik var.

• Ankaradan gelen maili soruyorum.son bir mail geliyor ya ankaradan

• DS 260 formunda bir harf hatası yapmisiz anne kızlık soyadında. Asıl talihlide sorun yok. Mülakat öncesi mi actirmali yoksa mülakat günü mu düzeltmeli yada böyle mi kalsın? 2 haftamiz kaldı.

• @eem1978, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Ankaradan gelen maili soruyorum.son bir mail geliyor ya ankaradan

Sırayla geliyor olabilir, gelecek hafta bekleyin.

• ⭐⭐

@eem1978 O mail gelmeden de mülakata gidebilirsiniz. Orada varsayılan bilgiler var. Herkese aynı mail gidiyor.

• Arnblt o sekilde giden biliyor musun?

• @eem1978 mülakatta gerekli olan belgeleri yazan mail bazen gelmiyor demişti sayın @crazycells hiç gelmezse de endişe etmeyin, zaten burada hepsi yazıyor

• @eem1978 son mail sadece bir evrak hatirlatma mesaji . Getirmeniz gereken evraklari son kez hatirlatiyor . Yonergedeki evraklariniz tamam ise gorusme gunu gorusme saatinizden en az 15 dakika once konsoloslukta olmaniz yeterli.

• Tesekkurler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizaydinli DS260 açtırmak şu anda riskli ondan oraya gidince rica edersiniz düzeltirler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |