Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@kaantekinci, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Merhaba bende evrak onayı aldım fakat halen mülakat maili gelmedi,gelmeme gibi bir durumu varmı? Yada mail gelmeden kontrol edebiliceğim bir yer? @crazycells

Eylul icin mulakat emaili hickimseye henuz gelmedi. Siz de KCC'yi arayip her seyin yolunda olduguna emin olmalisiniz.

• @crazycells
    Ben aradım bu ayın son ay olduğunu söylediler.Kesin konuşmadılar o yüzden bende meraklanıyorum.Teşekkür ederim yinede

• Arkadaşlar merhaba,

İmzamda da görebileceğiniz üzere, 12 Temmuz 07.45 mülakatım vardı. En erken mülakat benim diye düşünürken önümde 5 İran Vatandaşı vardı. İçeri girdiğimde yaklaşık 45 dakika ilk evrak verme aşaması için bekledim. Evrakları teslim ederken bir heyecan yaşadım. Biran konsoloslukta alarm çaldı ve o an aklımdan binbir türlü düşünce geçti neyseki yanlış alarmmı. Sonrasında parayı ödedim ve tam "bir su içiyim artık mülakat zamanı" diye ayağa kalktığımda mülakat için sıram yandı. Görevli, yemin ettirip parmak izi aldıktan sonra, ne okuduğumu ve daha önce amerikaya gidip gitmediğimi sorduktan sonra "VİZENİZ ONAYLANDI" dedi. Galiba cümlenin yarısında bilincim kapandı 🙂 Konsolosluğun içerisinde mülakat için bekleyen diğer arkadaşlara verdim ilk haberi. Hep birlikte sevindik, sarıldık. Dışarı çıkarken elim, ayağım titriyordu. 20 dakikada bir şok etkisi gibi alabildiğime inanmaya çalışmakla geçti. İstanbul'a dönerken, aynı gün içerisinde de "Pasaporta vizeniz basıldı ve kargoya verildi" maili geldi. Bu kadar hızlı olacağını beklemiyordum. Dünde PTT'den pasaportumu aldım ve bakmalara doyamadım. Umarım hayırlara ve güzel şeylere vesile olur. Bekleyen herkesin bir çırpıda vizeyi alması dileğiyle.

• @cenkay teşekkürler aynı şekilde bende sizlerin yeni yaşamında güzellikler ve iyi şanslar diliyorum. 🙂

• @cancakicitr hayırlı olsun, ne güzel anlatmışsınız 😊

• @cancakicitr çok sevindim, girişimciliğinizle (istenmeden evrak göndermek gibi) ben dahil pek çok kişiyi uyandırdınız , bundan böyle de herşey gönlünüzce olsun :)))

• @crazycells Öncelikle teşekkür ederim cevabiniz için. Dün document mailini bir kez daha gönderdim. Defalarca okudum ve emin olmak için soruyorum. Acaba burda mi bir eksiklik var. 21 yasinda bekar biriyim, 3 tane belge gönderdim. Bunlar:
    1)e devletten aldigim vukuatli nufus kayit örneği( bunda ailem gozukmuyor sadece ben gozukuyorum
    2) pasaportumun ilk sayfası
    3) arsivli sicil kaydim

Baska herhangi bir ozel durumum yok. Bunlar disinda herhangi bir sey gondermem gerekmiyordu degil mi?
    Ayrica bu document mailini tekrar tekrar gondereyim mi? Dun gondermistim cunku. Bugun tekrar arayacagim KCC'yi.

• @ewredlgr selam , kafanızı karıştırmak değil yardımcı olmak istiyorum, siz 17.06 da ki mailde sizden bu 3 evrak istenmişti ve istenen bu 3 evrakı gönderdiniz sanırım... ben gönderdiğim mailin konu kısmına sadece case numaramı yazmıştım. gövde kısmına da
    aaggyyyy formatında günün tarihini
    case no mu
    soyad, ad
    aaggyyyy formatında da doğum tarihimi yazmıştım.

en önemlisi maili [email protected] adresine gönderdiniz değil mi...

• @arkben evet evet aynen ben de o sekilde göndermıstim daha once tüm bu belgeleri. Konu kismina case no ve gövdeye de bilgilerimi.

• @ewredlgr harika , o halde aramaya devam, iyi haberlerinizi bekleriz..

• @ewredlgr evet tabiki o mail adresine yollamıştim

• @cancakicitr gözünüz aydın. 🙂 Yeni hayatınızda başarılar.

• @ewredlgr tekrar siz evraklarınızı email atın lütfen, atsanız bile işleme koymayacak halleri yoktur sanırım

• @ewredlgr ayrıca bu automatic reply mailini de gönderin demişsiniz ancak o kısmi tam anlayamadim, nasil gonderebilirim bu maili?

• @ewredlgr print alıp scan ederek gönderebilirsiniz, diye düşünüyorum...imkanınız yoksa, bana o mesajı forward edin, scan edip size göndereyim [email protected]

• @arkben peki cok teskkur ediyorum atiyorum o zaman mail olarak size

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ewredlgr, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

@crazycells Öncelikle teşekkür ederim cevabiniz için. Dün document mailini bir kez daha gönderdim. Defalarca okudum ve emin olmak için soruyorum. Acaba burda mi bir eksiklik var. 21 yasinda bekar biriyim, 3 tane belge gönderdim. Bunlar:
    1)e devletten aldigim vukuatli nufus kayit örneği( bunda ailem gozukmuyor sadece ben gozukuyorum
    2) pasaportumun ilk sayfası
    3) arsivli sicil kaydim

Baska herhangi bir ozel durumum yok. Bunlar disinda herhangi bir sey gondermem gerekmiyordu degil mi?
    Ayrica bu document mailini tekrar tekrar gondereyim mi? Dun gondermistim cunku. Bugun tekrar arayacagim KCC'yi.

Aradiktan sonra verecekleri cevaba gore gonderebilirsiniz.

Evet, butun belgeler bunlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ewredlgr, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

@ewredlgr ayrıca bu automatic reply mailini de gönderin demişsiniz ancak o kısmi tam anlayamadim, nasil gonderebilirim bu maili?

aynen sayin @arkben 'in dedigi sekilde bunu da ekleyin ki, sorunun sizden kaynaklanmadigini gorsunler.

• arkadaşlar mülakat için 8k yeterli mi acaba daha önce 10k nın altında onay alanları duymuştum

• @hakanakin ben 5k dolar + 20k tl gösterdim ok dediler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |