Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@cenkay, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Sayın @crazycells sağlık randevusu öncesi gelen mailde çocuğumuzun doğum tarihini U.S takvim formatina göre getirin şeklinde bir ifade var.Bu belge mutlaka alınması gereken bir belge mıdır? Nüfus müdürlüğünden mi temin edebiliyoruz?Tucrubeli arkadaşlar da yardımcı olabilirse sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

arkadaslarin belirttigi gibi standart bir belge yeterli.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sheandherlemons, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

220 dollar USCIS Immigrant Fee ödemesi yapacağım ama bir turlu pasaportumdaki yazan rakamları kabul etmiyor. Daha once Boyle bir sorunla karsilasan oldu mu? Devam et'e basınca , su yari geliyor:
    "If your immigrant visa was approved recently, wait five days before attempting to pay. If the problem continues after five days, contact the USCIS Contact Center for assistance"

1 hafta sonra deneyin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sheandherlemons hayirli olsun, sonraki surecte bol sanslar. Strese gerek olmadigini size defalarca soylemistim 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tuan, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Selamlar herkese, AIS kaydında bir hata yaptım mı, bilmiyorum. Görüntüsünü ekleyemediğim için yazı halinde paylaşıyorum. AIS bilgilerimi kontrol için girdiğimde, başvuru sahibi ayrıntıları sayfasında, vize türü göçmen vizesi olarak görünüyor. Kayıttan önce green card ile başlayan seçeneği seçmiştim. Burada çeşitlilik vizesi mi yazması gerekiyor yoksa göçmen vizesi ifadesi doğru mu? Kusura bakmayın 30 Eylül e az bir zaman kaldığı için ufak hatalardan dolayı kaybetmek istemiyorum. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler. @crazycells

ben de durumunuzda bir problem goremiyorum. Telasa gerek yok...

• @aslierdem 370 dolar

• Doküman onay maili almayan kaldımı, kaldıysa Eylül mülakat tarihleri haftaya belli olacak, bu kişiler mulakata girme hakkını kayıp etmiş mi oldu yani. Böyle biri varmı aramızda merak ettim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@atilla ağustosta eylül mülakatı açıklanır. Daha dur yavaş temmuz ayındayız ki bırak ağustos ayı randevuları herkese açıklanmadı daha bazı kişilere geldi mail

• @ayvalik10 Ağustos için bitti diye biliyorum. 😀 Temmuz sonunda Eylül'ün mulakati açıklanacak daha doğrusu 15 temmuz gibi başka ülkelerin ki belli oluyor ve hatta telefon açarak sorabiliyorduk. Benim 30 Nisan onay Mayıs tada temmuz randevuları açıklanmıştı. Bildiğim kadarıyla 7 gün sonra Eylül mulakatlari belli olacak. Ama siz öyle diyorsanız ben yanlış hatırlıyorum ozaman, sorry

• @ayvalik10 Teşekkür ederim 🙏

• @cnpist Çok sağolun 🙏

• Ağustos randevusu alanlar ceac sitesinde hangi durumda görünüyor merak ettim. Benimki hala in transit görünüyor, mülakatım 8 Ağustos'ta. Benim gibi In Transit görünen var mı yoksa Ready mi yazıyor? Sabırsızlık çok kötü 🙂 Her an bir aksaklık bir şey olacak diye endişe eidyorum

• Sayın @Summerof89 bizimde in transit olarak gözüküyor...

• ⭐⭐

In Transit sıkıntılı bir durum değil. Dosyanız Ankara ya gönderilmiş. Ankara onaylayınca Ready olur. Sonuçta mülakat tarihi almışsınız.

• Mulakat , iş görüşmesi gibi konularda bir gorusum var : Avrupa ve Amerikada iş basvurusu esnasında fotoğraf istemezler, sizin yaptığınız iş ve deneyimleriniz önemlidir, o nedenle biz irk cinsiyet vs ayrımı yapmıyoruz ibaresi vardır. Turkiyede ozgecmise fotoğraf konur ama Amerikada ve İngilterede konulmaz cunku fotoğrafa gore secim yaparsan ayrımcılığa girer. Bunu yazmamdaki sebep kılık kıyafetlere takılmayın, önemli olan gösterdiğiniz istek , azim ; bu mülakat içinde ileride yapacağınız iş basvurusu için de geçerli . Katılım kurallarını yerine getirir iseniz ve hayatınızı değiştireceğinize dair kendiniz inandığınız kadar karsınızdakini de inandırır iseniz bu ister GC mülakatı olsun, ister iş görüşmesi olsun basari ile hepsini atlatacaksınız. Bu aksam gene çenem dustu, affola. Sevdiklerinize iyi bakın 🙂

• @atilla teşekkür ederim

• @gkhanfeez vizeniz hayırlı olsun. Benim de aracım var göstereceğim siz nasıl bir yol izlediniz araç ruhsatı ve kasko değerinin yazıldığı satış sözleşmesini götürsek yeterli mi siz neleri verdiniz acaba

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Maybeoneday
    https://www.tsb.org.tr/kasko-deger-listesi.aspx?pageID=631 bu sitenin çıktısını götürebilirsiniz.

• @ayvalik10 ağustos mülakatları tamamlandı. Ağustos için mülakat alamayanlar, Eylül ayına kalmış oluyor. Her ay sadece bir gün ve aynı anda geldi bugüne kadar mülakat mailleri. Ağustosa mülakat beklenmemesini öneririm. Hayal kırıklığı olur

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cancakicitr şu anda forumda 20 ağustos yada 25 ağustos diye mülakat geldi maili hiç görmedim en fazla 8 -9 ağustos maili yani bayramdan sonra mülakat maili alan olmadı yada paylaşan olmadı sen karşılaştın mı

• Sayın @ayvalik10 bayram sonrasına randevu alan arkadaşlar vardı yanlış hatırlamıyorsam, forumda 1 kişi bile kalmadan tüm gönülden isteyenlerin randevu ve onay alması dileğiyle🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |