Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @erkcet evet mülakat başlangıcına kadar bekliyeceğiz daha sonra KCC bize evrak talep email i gönderecek

• @cato Merhabalar, çok naziksiniz teşekkür ederim. Umarım biraz katkım oluyordur. Birincisi, kesinlikle şanslı bir insansınız bence 😃 Sırf bu bile metafizik olarak alırsınız dedirtiyor bana :D:D Şaka bir yana, 33 binler - evet biraz riskli sayılar. İnanın bir sene bir seneyi tutmuyor son zamanlarda, özellikle geçen seneye bakacak olursak...Ama bu sene durum daha umutlu. Bu senenin şu zamanlarına bakarak size numara gelmesi çok yüksek. O yüzden bence sizin için yüksek olasılıklı bir şey söylemek için 2020 Mart-Nisan ayını beklemek lazım. Geçmiş verilere bakarak projeksiyon yapmak evet mantıklı -- ama beklenmedik yeni bir uygulama - kota azaltma - Ankara'nın personel kapasitesi - gibi pek çok unsur var bu işin içinde. Umutsuzluğa kesinlikle kapılmayın, bence bugünün resmi ile terazinin olumlu tarafındasınız.

• Herkese hayırlı uğurlu olsun. Dilerim vize onayı kısmet olur her birimize.
    Ülke Azerbaycan/Sheki
    Dv 2020
    Case/ 2020EU00014XXX
    Ds 260 onayı/ 23.05.2019
    KCC evrak onayı/ XXX
    Check Up/ XXX
    İnterview/XXX

• ..........

• @gokce-taskiran teşekkür ederim .

• @usanyc size sıra gelip gelmeyeceğini şuan tahmin etmek zor ama çalışmıyor olarak yazmanız olumsuz bir etki yaratmaz zaten belirli bir iş geçmişiniz var.

• @cancakicitr çok teşekkürler

• herkese selam.. mülakat tarihine kadar sürekli yeni sorular takılacak kafamıza hatta cevabını aldığımız sorular bile kılık değiştirip yeniden hortlayacak gibi gözüküyor.. aşağıdaki soru baya bi kemirdi bizi, keza telegram grubunda ve forumda da sıkça soruldu, kısmen cevaplandı fakat konu çetrefilli, korku devam ediyor.. lütfen biri aydınlatsın bizi 🙏🙏

okul adresi-çalışılan yer-yaşanılan yer'in ds260 formunda çakışmaması sorunu ciddi bir sorun mudur, bu nedenle form açılmalı mıdır?

Bu soruya çoğunlukla "önemli değil" cevabı verildi ve biz ikamet adreslerimizi baz aldık. yani eğitim bölümünde okul adresleri, meslek bölümünde iş adresleri doğru bir şekilde girildi, tarihleriyle beraber ama yaşanılan yer ikamet adreslerine göre bırakıldı ve eşim yurt dışında çalışıyorken yine adresini tr'de göstermiş olduk..

bu durumda şu soru önem arzediyor : "arşivli sicil kaydı ikamet adres tarihine göre mi istenir?" eğer öyleyse bizim bu durumda ne yapmamız gerekiyor?

şimdiden teşekkürler, sürecin en kısa zamanda akıl sağlımıza zarar vermeden atlatılması dileği ile..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nicat DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Herkese hayırlı uğurlu olsun. Dilerim vize onayı kısmet olur her birimize.
    Ülke Azerbaycan/Sheki
    Dv 2020
    Case/ 2020EU00014XXX
    Ds 260 onayı/ 23.05.2019
    KCC evrak onayı/ XXX
    Check Up/ XXX
    İnterview/XXX

Hosgeldiniz.

Eger Azerbaycan'da surece devam ediyorsaniz su konuyu incelemenizi tavsiye ederim:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/2188/dv2020-azərbaycan-green-card-lotereyasi-qalibləri

Cunku, Azerbaycan'daki surec daha farkli ilerliyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@usanyc DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Ben de 260 forumuna 2011 den 2018 yılına kadar lojistik müdürü olarak çalıştığımı ve işten ayrıldıktan sonra çalışmadığımi yazdım yanlız dosya numara 2020eu49 larda yani mülakat tarihi verilir mi bu case no ya versede ne zaman verilir ben o zamana kadar şahsı şirket kurup e- ticaret yapmayı düşünüyorum ds 260 forumda çalışmadığımi belirtmiş tim bu sorun olur mu ? Tessekurler.....

Formdaki bilgilerin, formu imzaladiginiz gune gore dogru ve tam olmasi yeterli.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@rodin DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

herkese selam.. mülakat tarihine kadar sürekli yeni sorular takılacak kafamıza hatta cevabını aldığımız sorular bile kılık değiştirip yeniden hortlayacak gibi gözüküyor.. aşağıdaki soru baya bi kemirdi bizi, keza telegram grubunda ve forumda da sıkça soruldu, kısmen cevaplandı fakat konu çetrefilli, korku devam ediyor.. lütfen biri aydınlatsın bizi 🙏🙏

okul adresi-çalışılan yer-yaşanılan yer'in ds260 formunda çakışmaması sorunu ciddi bir sorun mudur, bu nedenle form açılmalı mıdır?

Bu soruya çoğunlukla "önemli değil" cevabı verildi ve biz ikamet adreslerimizi baz aldık. yani eğitim bölümünde okul adresleri, meslek bölümünde iş adresleri doğru bir şekilde girildi, tarihleriyle beraber ama yaşanılan yer ikamet adreslerine göre bırakıldı ve eşim yurt dışında çalışıyorken yine adresini tr'de göstermiş olduk..

bu durumda şu soru önem arzediyor : "arşivli sicil kaydı ikamet adres tarihine göre mi istenir?" eğer öyleyse bizim bu durumda ne yapmamız gerekiyor?

şimdiden teşekkürler, sürecin en kısa zamanda akıl sağlımıza zarar vermeden atlatılması dileği ile..

yurtdisina ne kadar sure kaldi?

• @cancakicitr teşekkür ederim cevabın için , umarım Ocak ayından sonra yüzümüz güler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mstfaaa direkt KCC'yi arayip email adresi degisikligini yapmayi deneyebilirsiniz.

• @crazycells 2 yıl

• ...........

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@rodin DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@crazycells 2 yıl

2 yillik yurtdisi kalisi, formdaki adreslerde yazmiyor mu? Net anlayamadim o kismi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells Evet ama soyle bir durum var amcam inşaat müteahhiti ben onun şirketinden imzalı kaşeli bonservis belgesi çalışma belgesi aldım lojistik müdürü olarak çalıştığıma dair yalnız sgk da inşaata başka bir görevde çalıştığım geçiyor bu sıkıntı olurmu? şirket sahibi tarafından aldığım çalışma belgesini mi daha çok ciddiye alırlar yoksa sgk dökümlerini mi?bunu merak ediyorum selamlar saygılar...

lise mezunu musunuz?

• @crazycells iş adresi katar ve forma işledik. ikamet adresi istanbul. bunu da bu şekilde işledik.

• ..........

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells Evet Açık öğretim lisesi mezunuyum 32 yaşındayım 2018 yılında mezun oldum ama İngilizce intermediate orta derece kendimi ifadeedebilirim ve bir çok kere avrupada bulundum sicilim tertemiz umarım mülakat tarihi verilir alabilirim Green cardı...

Çalıştığınız iş ile ilgili herhangi bir belge istenmeyecek. En az lise mezunu olmanız yeterli. Bunların hiçbirinin (İngilizce seviyesi, yurt dışında bulunmuş olmak vb) mülakat tarihi verilmesiyle ilgisi yok. Case numaranız aktif olduğunda evraklarınız işlenmiş ise mülakat tarihi alırsınız.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |