Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@serotonin DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@deathzombie 2020 için söylemiştim 2019 değilim

O durumda "09.04.2019" ifadesini duzeltmeniz gerekiyor. Bu tarih ya gelecekte bir tarih, ya da DV2019'a ait bir tarih. 🙂

• @bezdarniy Çok teşekkür ederim, çalıştı. en kısa sürede herkesin mülakata davet edilmesi dileğiyle.

• @crazycells merhaba size bişey sorabilirmiyim daha öncede sormuştum ds 260 la ilgili aileye hani bir kişi yalnışlıkla eklemiştim demiştinizki bişey olmaz onu doldurma geri kalani doldur gönder demiştiniz,
    Şimdi ben onu boş bıraktım geri kalan kişileri doldurdum gönderdim barkodu aldım,
    Ama ds 260 gönderince sistem kilitleniyo degilmi,
    ama bir kişiyi boş biraktığım için yani fazla olan kişiyi ondanmi sisteme tekrer giriş yapiyorum neden ds260 kilitlenmedi,
    Bu fazda olan bir kişiyi nasıl silebilirim yani aynı kişiden iki tanr oluştu birisini doldurdum barkodu aldım digeri boş şuanda teşekkürler yardımcı olursanız çok memnun olurdum

• @crazycells anladım ve sanırım imzamı girdim şu an . KCC ye mail göndermemiz bize evrak için mail atmalarını sağlayabilir mi ? Baya meraklardayım çünki baya uzun sürdü sanki dönmeleri ...

• @serotonin sizin yani dv2020 süreciniz 01 ekim 2019 dan sonra başlayacak. yani daha mail için çok erken

• @crazycells yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

• @serotonin bana ds 260 ı submit ettikten sonra herhangi bir mail gelmedi. yalnız son sayfada barkodlu evragı gördüm ve çıktısını aldım. normalde mail geliyor mu ? @DeathZombie

• @stilll mail ile iletilmesini talep ettiyseniz geliyor. Tekrar hesaba girip alabilirsiniz

• @stilll formu onayladıktan sonra eğer kendinizin onayladığına dair mailin gelmesini istiyorsanız bir tik var o işaretli ise hemen size bir mail geliyor. Ama sizin onayladığınıza dair size bilgi maili o. Evrak mailine daha çok var. Zaten forumda numarası önde olan arkadaşlara gelmeye başladığında hepimiz görüp bileceğiz.

• @TheWinner2020 @DeathZombie yanıtlarınız için teşekkür ederim

• Merhabalar,

Ben ABD’de h2b vizesi ile çalışıyorum ve DV 20 case no’m 32xxx. Eylül ortası gibi vizemi tekrar uzatacağım 2020 Mayıs’ına kadar. DS 260’ı erkenden submit etmem, herhangi bir sorun teşkil eder mi acaba extension almam konusunda? @crazycells teşekkürler.

• @crazycells Desteginiz icin tesekkur ederim .

• @crazycells sağlık kontrolünde kolaylık sağlasın diye aile hekiminden aşı kartı alalım dedik yalnız son 10 yılı verebiliyorlarmış. Acaba aşı kartı alan var mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@elifozcan DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@crazycells sağlık kontrolünde kolaylık sağlasın diye aile hekiminden aşı kartı alalım dedik yalnız son 10 yılı verebiliyorlarmış. Acaba aşı kartı alan var mı?

Bana mi soruyorsunuz, genele mi, tam anlayamadim 🙂

Eger alabiliyorsaniz alin, alamiyorsaniz gerek yok 🙂 Saglik muayenesine asi karti goturmeseniz de dert degil.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kushajj DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Merhabalar,

Ben ABD’de h2b vizesi ile çalışıyorum ve DV 20 case no’m 32xxx. Eylül ortası gibi vizemi tekrar uzatacağım 2020 Mayıs’ına kadar. DS 260’ı erkenden submit etmem, herhangi bir sorun teşkil eder mi acaba extension almam konusunda? @crazycells teşekkürler.

Birini USCIS'le digerini DOS'la halledeceksiniz, bu ikisi arasindaki bilgi paylasimi kisitli; fakat gocmenlik istegi olan birinin gocmen olmayan bir vizeyi uzatmasi dogru olmaz bence de. Daha sonra basiniz agrimasin; o nedenle size tavsiyem H2B basvurunuzdan sonra DS-260'i gondermeniz. ABD'de mi alacaksiniz vizeyi? Yoksa Turkiye'de mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@serdar DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@crazycells merhaba size bişey sorabilirmiyim daha öncede sormuştum ds 260 la ilgili aileye hani bir kişi yalnışlıkla eklemiştim demiştinizki bişey olmaz onu doldurma geri kalani doldur gönder demiştiniz,
    Şimdi ben onu boş bıraktım geri kalan kişileri doldurdum gönderdim barkodu aldım,
    Ama ds 260 gönderince sistem kilitleniyo degilmi,
    ama bir kişiyi boş biraktığım için yani fazla olan kişiyi ondanmi sisteme tekrer giriş yapiyorum neden ds260 kilitlenmedi,
    Bu fazda olan bir kişiyi nasıl silebilirim yani aynı kişiden iki tanr oluştu birisini doldurdum barkodu aldım digeri boş şuanda teşekkürler yardımcı olursanız çok memnun olurdum

Ben size dun yazmistim diye hatirladim ama herhalde gonder tusuna basmayi unutmusum, cevabi goremedim sayfada.

Sorun degil, onemli olan talihli kisinin DS-260'i gondermesi, sistemin kilitlenmesi degil o, formun kilitlenmesi, hala sisteme giris yapabilirsiniz ama eger gonderdiyseniz formu degistiremezsiniz.

• @crazycells abi çok saol TEŞEKKÜRLER

• @crazycells abd’deyim şuan ve burada iken yapacağım başvuruyu. Bende sizin dediğiniz gibi yapmayı düşünüyordum ama sadece DS 260’ı çok geç submit etmiş olmak konusunda endişeliyim. Teşekkürler.

• @crazycells önce size sordum. devamında belki başka cevaplarda gelebilir diye genelede sormuştum 🙂 teşekkürler

• @crazycells

Merhaba formda okuduğumuz liseyi yazmamızı istiyor ancak ben iki yıl bir fen lisesi okuyup başka bir liseye transfer oldum ve orada devam ettim bu bir sıkınto yaratır mı sizce?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |