Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @computerengineer Evet sürecinizden haberdarım, iletileri genel olarak takip ediyorum. Büyük şanssızlık olmuş...

• Herkese iyi akşamlar
    İkinci kez onay maili almıştık. Az önce mülakat mailimiz geldi. 26 temmuz 😊
    Bekleyen tüm arkadaşlara en kısa zamanda mülakat mailinin gelmesini temenni ediyorum

• @frozen hayırlı olsun cok sevindim darısı bize

• @dscrt sağolun, darısı size ve tüm bekleyenlere olsun insallah 🙂

• Benim başka sorum olacak. Psikoloji 3.sınıf bu haziran ayında bitecek ve seneye 4.senem son senem yani. Bölümüm %100 ingilizce zaten. ABDye transfer olabilir miyim son sene yatay geçiş? Eger evetse uygun uni var mi? Araştırdım da hep pahalı uniler çıkıyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@computerengineer DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Benim başka sorum olacak. Psikoloji 3.sınıf bu haziran ayında bitecek ve seneye 4.senem son senem yani. Bölümüm %100 ingilizce zaten. ABDye transfer olabilir miyim son sene yatay geçiş? Eger evetse uygun uni var mi? Araştırdım da hep pahalı uniler çıkıyor

Yanlis konudasiniz, dogrusu surada:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/359/amerika-da-transfer-öğrenci-olmak-üniversite

• Bende simdi dvlottery sayfasindan check ettim. Temmuz 29 a vermisler mulakat tarihini. Darisi diger bekleyen arkadaslarin basina. Imza ve excel guncellendi.

• Ek test istedikleri için hak sahibinin sağlık raporunu mülakata götürememiştik. Bu yüzden mülakatta pasaportları geri verip rapor çıktığında göndermemizi istediler. Klinik test sonuçlarının çıktığını ve direkt elçiliğe göndereceklerini yazan bir mail atmış. Bu konu hakkında 2 soru sormak istiyorum:

1. Pasaportları göndermemiz için elçilikten bir mail vs. gelecek mi? Rapor ulaşmadan önce gönderirsek tekrar geri gönderilmesinden endişeleniyorum.
    2. Raporla birlikte aşı belgesi ve CD de elçiliğe gidecek anladığım kadarıyla. Elçilik pasaportlarla beraber bunları da bize yollayacak mı?

• mülakat tarihi alan arkadaşlara hayırlı olsun, tamamına ersin inşallah.. mülakat tarihi dv lottery ana sayfada gözüküyor değil mi? Bize de kısmet olur umarım 🙂

• sayın @rmzn gözünüz aydın,size mail gelmedi anladığım kadarıyla,siz kendiniz girip baktınız dv lottery sitesinden doğru mudur?

• @frozen DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Herkese iyi akşamlar
    İkinci kez onay maili almıştık. Az önce mülakat mailimiz geldi. 26 temmuz 😊
    Bekleyen tüm arkadaşlara en kısa zamanda mülakat mailinin gelmesini temenni ediyorum

@rmzn DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Bende simdi dvlottery sayfasindan check ettim. Temmuz 29 a vermisler mulakat tarihini. Darisi diger bekleyen arkadaslarin basina. Imza ve excel guncellendi.

Mülakat tarihini kontrol ettiğiniz sayfa https://ceac.state.gov/ceac/ budur değil mi? Visa status check kısmından.

Mülakat mailinin başlığı ve içeriği hakkında bilgi paylaşır mısınız?

Temmuz mülakatlarının tamamı açıklandı mı acaba, açıklandıysa bizim mülakat ağustosa kalmış gibi görünüyor. Açıkçası planladığım da ağustos ayıydı ama süreç çok hızlı ilerleyince temmuza odklanmıştım, hayırlısı..

• sayın @denizaydinli https://dvlottery.state.gov/ linkten kontrol edebilirsiniz,temmuz henüz neticelenmiş değil.

• @denizaydinli Mailde yalnızca güncelleme yapıldığını ve dvlotery sayfasını kontrol etmemiz gerektiği söyleniyor. Başvuru sırasında aldığınız confirmation numaranızı girdiğiniz zaman karşınıza çıkan kabul mektubunun alt kısmında mülakat günü saati ve yeri yazıyor.

• @onrozr Ne zaman neticelenir? boş kalan slotları dagıtmaya devam edicekler mi?

• sayın @Dscrt inanın bende bilmiyorum,daha önceki aylardan çıkarım yaparak ayın sonuna kadar mülakat dağıtımı devam eder diye düşünüyorum...

• @onrozr geriye çok kişi kalmadı agustosta hepimiz alırız gibi geliyo

• @frozen DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@denizaydinli Mailde yalnızca güncelleme yapıldığını ve dvlotery sayfasını kontrol etmemiz gerektiği söyleniyor. Başvuru sırasında aldığınız confirmation numaranızı girdiğiniz zaman karşınıza çıkan kabul mektubunun alt kısmında mülakat günü saati ve yeri yazıyor.

Kontrol ettim, henüz bir değişiklik yok zaten mail de gelmemiş. Teşekkürler.

@onrozr DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

sayın @denizaydinli https://dvlottery.state.gov/ linkten kontrol edebilirsiniz,temmuz henüz neticelenmiş değil.

@onrozr DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

sayın @Dscrt inanın bende bilmiyorum,daha önceki aylardan çıkarım yaparak ayın sonuna kadar mülakat dağıtımı devam eder diye düşünüyorum...

Stres yapacak birkaç gün daha desenize. Ben sadece netleşmesini istiyorum, ağustos daha iyi olur benim için hatta eylül bile daha iyi olabilir duruma göre.

• Bu ileti silindi!

• sayın @denizaydinli bu arada takip ettiğim kadarıyla mayıs ayında doküman onay maili alan hiç kimse randevu alamamış.

• sayın @ergun kabul maili dv 2019 kazananları için,sizin sürecinize daha çok var...
    sponsor işlemlerinden kasıt mali yeterliliğiniz yoksa ihtiyaç duyacağınız bir seçenek,hesabınızda 15000$ diğer her aile üyeleri için 5000 $ göstermeniz istenmekte...bunu yerine getirebiliyorsanız sponsora gerek yok

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

41

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |