Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

Msj attım cevap veren olmadı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@adalı kime attın ne konusunda açıklama yazar mısın

• ⭐⭐⭐⭐⭐

sayin @mindi size gerekli cevabi vermis. Acaba size verdigi linki okudunuz mu?
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/2297/merhaba

Burasi insanlarin birbirine hizmet ettigi bir platform degil, birbirilerine yardimci oldugu bir platform, oncelikle bunu anlamaniz lazim. Eger bu platformdaki bilgilerden yararlanmak istiyorsaniz, ana sayfadan itibaren basliklari takip ederek sizinle ilgili olan konulari bulup sorularinizi ilgili baslikta sormalisiniz.

Bilgiye ulasmak icin SIZ vaktinizi harcayip, SIZ arastirmalisiniz, baskalari size hizmet etmek zorunda degil. Ilk konu serbest kursu 'de oldugundan dolayi cok onemsememistim, ama bu olusturdugunuz basligi butun forum uyelerine saygisizlik olarak degerlendiriyorum.

Bu platformu kullanirken, butun kullanicilara ve vakitlerine saygili olmaniz gerektigini unutmamalisiniz. Herkes sizin yaptiginiz gibi ayri bir baslik olustursa -hele de forumda zaten var olan bir konu icin- forum herkes icin kullanilmaz hale gelir. Bunu onlememiz sart.

Ne forum kurallarini okudunuz, ne de forum kullanimina dair tavsiyeleri... Sizin sorunuzun cevabi olan konuyu bile okudugunuzdan supheliyim... sizi forumdan kosullu olarak cikariyorum. Bu surecte bahsettigim konulari okuyup anladiysaniz ve forumdan hala yararlanmak istiyorsaniz [email protected] adresine e-mail gonderebilirsiniz.

Basvuru surecinizde bol sanslar!

• Sayın @crazycells daha öncede öneri olarak sunduğum, başlıkların admin kontrolüyle açılması önerimi yinelemek isterim, teknik olarak size iş yükü yaratacağını biliyorum fakat forumu daha sade ve bilgiye kolay ulaşılır hale getirecektir.

• @crazycells başlık onayı için belki belirli üyelere de yetki verilebilir. Bu az da olsa sizin yükünüzü de alır.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ONROZR @yalta Dogrudur arkadaslar, boyle bir sisteme evrilmek sart olacak sanirim. Bunun uzerinde calisacagim.

Su an ben DV sonrasi asamada oldugumuzdan cok soru geliyor diye foruma sik girmeye calisiyorum, ama gelecek haftadan itibaren eski rutine donerim. O nedenle yeni basliklarin acilmasi bana ya da baska birilerine bagli olsun da istemiyorum bir yandan, o nedenle bu konuda biraz dusunmek gerekecek.

Zaten gereksiz baslik acan arkadaslarin iletisi hemen eksileniyor, forumda boyle bir kulturun olusmasi sevindirici, bu kulturu ancak boyle yerlestiririz foruma. Boyle davrandigimiz surece gereksiz basliklardan ve forum kirliliginden kurtulmus oluruz. O nedenle gereksiz basliklari eksilemekten, dogru konunun linkini konuya yapistirmaktan cekinmeyin lutfen ve mumkun oldugunda korsan basliklarda da soru cevaplamayin.

Iyi forumlar.

• @crazycells yeni başlık butonunu başlıkları okuduğumuz sayfadan ve sol üstten kaldırsanız profilden ulaşılabilen yada kategorilerin içinde alt taraflarda bir noktaya koysanız en azından ilk kez başlık açmak isteyenler biraz aranır durur.

• Yada yeni başlık açmak isteyenlere "Önce kuralları oku, sonra aramayı kullan eğer bulamadıysan başlık açabilirsin" diye bir uyarı da gösterebiliriz 😃

• ⭐⭐⭐

@crazycells var olan saygınlık sistemi ya da başka belirteçler üzerinden stackoverflowdakine benzer fonksiyonların o belirteçlere bağlı açılması şeklinde bir sistem de olabilir.

• ⭐⭐

@keysnambır Msj attım cevap veren olmadı içinde söyledi:

@crazycells var olan saygınlık sistemi ya da başka belirteçler üzerinden stackoverflowdakine benzer fonksiyonların o belirteçlere bağlı açılması şeklinde bir sistem de olabilir.

İyi öneri...

Ben her başlık açılmasının yönetici onayına bağlı kılınmasına pek sıcak bakmıyorum. Forumda dinamikliği ve forumun özgür havasını olumsuz etkileyecek ve yönetici yükünü arttıracaktır diye düşünüyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@saulgoodman Msj attım cevap veren olmadı içinde söyledi:

@keysnambır Msj attım cevap veren olmadı içinde söyledi:

İyi öneri...

Ben her başlık açılmasının yönetici onayına bağlı kılınmasına pek sıcak bakmıyorum. Forumda dinamikliği ve forumun özgür havasını olumsuz etkileyecek ve yönetici yükünü arttıracaktır diye düşünüyorum.

bence de mahalle baskisiyla bu kulturu devam ettirmek en mantiklisi. Bilgi vermek isteyen kisi bunu yeni bir baslik acarak istedigi anda verebilmeli.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |