Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

Arkadaslar, farkettiginiz uzere foruma OpenStreetMap (wikipedia) eklentisi yukledik.

Screen Shot 2020-04-17 at 1.43.29 AM.png

Bu eklenti, uyelerin profillerinde bulunan "konum" bilgisini dunya haritasinda gosteriyor. Bu eklentinin daha sonra hem uyeler arasindaki sosyallesmelere hem de forum bulusmalarina katkida bulunacagini dusunuyoruz ve umuyoruz. Ayrica forum uyelerinin ABD'de de birbirlerini bulmasi kolaylasacak 🙂

Bu harita ve ilgili butonu sadece foruma kayitli uyeler gorebiliyor; ayrica eger profilinizde konum bilgisi yoksa, haritada gorunmuyorsunuz.

Eger henuz eklemediyseniz, konum bilginizi (yasadiginiz sehri) profilinize eklemeyi unutmayin lutfen 🙂

Iyi forumlar.

• @crazycells Harika bir fikir gerçekten, forumdaki herkes kullanırsa daha güzel etkileşimler olur. Yakında burası bir forum sitesi olmaktan çıkıp bir etkileşim ve başta ABD olmak üzere yurtdışı rehberine dönüşüyor gibi 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells Çok güzel olmuş. Elinize sağlık.

• @crazycells çok güzel olmuş elinize sağlık

• Bu arada konum ayarı için Profil-Düzenle-Konum kısmına bulunduğumuz ili yada ilçeyi yazmamız yeterli oluyor, İl ismi yazarsanız belli bir noktayı gösteriyor, ilçe ismi yazarsanız bulunduğunuz ilçede sizi gösteriyor
    Aşağıda konuma İstanbul yazanlar ve ilçe yazanlar için örnekler var, İstanbul yazınca Avrupa yakasında gösteriyor
    20200417_140624.jpg
    1 numarada il ismi 2 numarada ilçe ismi yazan forum kullanıcıları var
    20200417_141302.jpg

• @Muhtaradana mesajınızı okuduktan sonra önce ilçe sonra semt yazdım, semte kadar algılıyor süper 👍

Açık adres yazsak direkt olarak evi gösterecek sanırım 🙂

• Nijerya'dan katilan arkadas ile Endonezya'dan katilan arkadasi merak ettim. Birde Mogolistan var.

• @Muhtaradana 2 numara ile gösterdiğin benim aynı semt/ilçe den iki tane olabilir diye Semt, İl olarak ikisini de yazdım. Doğru lokasyonu gösterdi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@VolkanU, içinde söyledi: OSM Harita eklentisi

@Muhtaradana mesajınızı okuduktan sonra önce ilçe sonra semt yazdım, semte kadar algılıyor süper 👍

Açık adres yazsak direkt olarak evi gösterecek sanırım 🙂

Forum uyelerini cay, kahveye davet etmek isteyenler acik adreslerini de yazabilirler 🙂

• İstanbul/Esenyurt/ Mevnala Mahallesi olarak yazdım ancak haritada göremiyorum.
    Ben mi yanlış yaptım?

• Şimdi güncellendi, teşekkürler.
    Gerçekten Güzel bir uygulama olmuş. Emeğinize sağlık. ♥

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |