Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

Degerli forum uyeleri,

28 Aralik Sali aksami New York saatine gore 21:00'da , Turkiye saatine gore 29 Aralik Carsamba sabahi 5:00'da forumda onemli guncellemeler yapilacaktir. Bu guncellemelerin max 5-6 saat surmesini bekliyoruz. Bu surede lutfen sorulariniz ve cevaplariniz icin facebook grubunu kullanin:

Guncellemeler bittikten sonra foruma kaldigimiz yerden devam edecegiz.

Guncelleme oncesi tum ozellikleri kontrol ettik, forumun isleyisini etkileyen bir problem cikmamasi lazim; ama eger guncelleme sonrasi herhangi bir problem, hata, olmamasi gereken bir degisiklik gozunuze carparsa lutfen cekinmeden bu baslik altinda paylasin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Güncellemeler sonrasında "session mismatch" hatası alıp giriş yapamayan üyeler lütfen ya sayfayı 4-5 kere ardı ardına yenilesinler ya da direkt web browser'daki siteye ait cookie'leri silip yeniden giriş yapsınlar. Denemesine rağmen hala giriş sırasında hata alan üyeler [email protected] adresine email gönderebilirler.

• ⭐⭐⭐

test test test

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Degerli arkadaslar,

Lutfen forumda gordugunuz hatalari veya dogru calistigini dusunmediginiz tum ozellikleri bu baslik altinda bildirin. Degisikliklerle ilgili daha sonra ayrintili aciklama yapacagim.

Foruma giris yapamayan arkadaslar ise [email protected] adresinden bana ulasabilirler.

• ⭐⭐

Forum güncellemesi çok hoş duruyor şimdiye kadar incelediğim kadarıyla. Özellikle son yazılan iletilerin sadece yazııldığı başlık olarak değil, önizleme olarak görünmesi çok mantıklı olmuş. Elinize sağlık.

Ancak beni rahatsız eden bir nokta var. Başlığı görüyoruz tamam, son iletinin yazıldığı saati görüyoruz tamam ama önizlemesini gördüğümüz ileti başlığın ilk iletisi. Yani ya son iletiyi görmeliyiz ya da madem ilk iletiyi görüyoruz o zaman onun yazıldığı zamanı görmeliyiz. İçerik tarih uyumsuzluğu gibi hissettiriyor bana.

Son iletiyi görmek bence daha iyi olur çünkü iletinin ilgimizi çekmesi durumuna göre tıklayıp, hiç ilgilenmediğimiz başlığa da bakabiliriz.

Ayrıca ben mobildeyim, masaüstü versiyonda farklı ise bilemiyorum.

• Hayırlı olsun. Henüz gözüm alışamadı sanırım, eski halini sevdiğimi daha önce yazmıştım 🙂

Mobilden girebiliyorken bilgisayardan giremedim, yaklaşık 2 saattir. Tek yaşadığım problem şimdilik buydu. Ellerinize sağlık.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ezgilera, içinde söyledi: Forum Güncellemesi (28 Aralık 2021)

Forum güncellemesi çok hoş duruyor şimdiye kadar incelediğim kadarıyla. Özellikle son yazılan iletilerin sadece yazııldığı başlık olarak değil, önizleme olarak görünmesi çok mantıklı olmuş. Elinize sağlık.

Ancak beni rahatsız eden bir nokta var. Başlığı görüyoruz tamam, son iletinin yazıldığı saati görüyoruz tamam ama önizlemesini gördüğümüz ileti başlığın ilk iletisi. Yani ya son iletiyi görmeliyiz ya da madem ilk iletiyi görüyoruz o zaman onun yazıldığı zamanı görmeliyiz. İçerik tarih uyumsuzluğu gibi hissettiriyor bana.

Son iletiyi görmek bence daha iyi olur çünkü iletinin ilgimizi çekmesi durumuna göre tıklayıp, hiç ilgilenmediğimiz başlığa da bakabiliriz.

evet, bence de dediginiz gibi calismali 🙂 ayarlari degistirdim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@stiff, içinde söyledi: Forum Güncellemesi (28 Aralık 2021)

Hayırlı olsun. Henüz gözüm alışamadı sanırım, eski halini sevdiğimi daha önce yazmıştım 🙂

Mobilden girebiliyorken bilgisayardan giremedim, yaklaşık 2 saattir. Tek yaşadığım problem şimdilik buydu. Ellerinize sağlık.

Sayin @Stiff , maalesef dediginiz gibi bir problem var. Eger cok guvenli ve surekli filtre yapan bir agdaysaniz, sitenin IP adresi guncelleme yaparken degistigi icin forumun "hacklendigini" dusunup size gostermiyor sanirim. Ben de is yerinde benzer bir durum yasiyorum su an icin 🙂 "guest" account'tan girebiliyorum. Saniyorum ki birkac gune bu problem kendi kendine duzelmis olur...

Ayrintili gorunum konusunda ise surada anket yapmistik:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3557/forum-kategorileri-hakkında-düşünceleriniz-anket/1

Benim oy kullanmadigim bu ankette katilan kullanicilarin %82'si "ayrintili gorunum" oyu vermis 🙂 Fakat ben de bu arkadaslara katiliyorum, forumun konulari cesitlendi, baslik sayilari artti; dolayisiyla ana sayfadan ilgili basliklara ulasmak icin en az 2-3 tiklama yapmak gerekiyordu; bu sekilde ise direkt ilgili alt-kategoriye ulasabiliyorsunuz... Diger bir avantaji da yeni uyeler icin olacaktir diye dusunuyorum, hem aradiklari bilgiye daha kisa surede ulasabilirler hem de bu arkadaslar -umarim- yanlis bolumde soru sormayi durduracaklar 😃

• ⭐⭐

@crazycells, içinde söyledi: Forum Güncellemesi (28 Aralık 2021)

@ezgilera, içinde söyledi: Forum Güncellemesi (28 Aralık 2021)

evet, bence de dediginiz gibi calismali 🙂 ayarlari degistirdim.

Teşekkürler @crazycells
    Şimdi muhteşem oldu işte 🙂 Elinize sağlık.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Degerli arkadaslar, son guncellemelerden sonra maalesef email sisteminde bazi problemler meydana gelmis... Eger son 2 gunde "[email protected]" veya "[email protected]"adreslerine email gonderdiyseniz maalesef bana ulasmadi. Lutfen bu emaillerinizi tekrar gonderin.

• 2 gündür android chrome mobilden giriş yapamıyordum bugün düzeldi. Masaüstü versiyonunda keşvettiğim yenilikler çok güzel geldi bana. Şimdilik bi hata vs görmedim. Elinize sağlık

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells üstad forum süper olmuş güncelleme ile. Ellerine sağlık. Zaten kaliteli insanlar ve kaliteli bilgilerle ile güzeldi şimdi buna güzel bir arayüz de eklenince tadından yenmez olmuş.

• forumun telefonlar için uygulaması çıkacak mı acaba?

• arama butonu calışmıyor gibi. aradığım cogu kelimeyi bulamadı malesef ...

• ⭐⭐⭐

favicon.ico dosyasi nodebb varsayilan simgesi olarak kalmis gorunuyor.

• Forumun yeni hali çok güzel olmuş, daha kullanışlı ve açık görünüyor. Emeği geçen herkese teşekkürler. Bir şeyin daha iyiye gittiğini gözlemlemek ve buna tanık olmak güzel. Forumun içeriğine değinmiyorum bile. Forumda olduğu gibi hep birlikte güzel işler yapabildiğimiz güzel yıllarımız olsun. Bu vesileyle herkese iyi ve sağlıklı yıllar dilerim

• Sayın @crazycells basta olmak üzere tüm katılımcıların yeni yılını kutlarım. Yeni tasarım güzel olmuş. Tek şikayetim, konuları gördüğümüz şeritin, bir önceki tasarımda olduğu gibi kaydirilamamasi. Bunun için bir güncelleme olacak mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@megashintai, içinde söyledi: Forum Güncellemesi (28 Aralık 2021)

Sayın @crazycells basta olmak üzere tüm katılımcıların yeni yılını kutlarım. Yeni tasarım güzel olmuş. Tek şikayetim, konuları gördüğümüz şeritin, bir önceki tasarımda olduğu gibi kaydirilamamasi. Bunun için bir güncelleme olacak mı?

sayin @MegaShintai , ekran goruntusu yollar misiniz? Tam olarak hangi sayfadan bahsettiginizi anlayayim... Eger kaydirilamiyorsa bir problem var demektir.

Kullandiginiz cihaz, isletim sistemi ve browser'i da yazar misiniz rica etsem?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@keysnambır, içinde söyledi: Forum Güncellemesi (28 Aralık 2021)

favicon.ico dosyasi nodebb varsayilan simgesi olarak kalmis gorunuyor.

yeniden yukledim sayin @keysnambır , eger duzelmezse lutfen haber verin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@avar, içinde söyledi: Forum Güncellemesi (28 Aralık 2021)

2 gündür android chrome mobilden giriş yapamıyordum bugün düzeldi. Masaüstü versiyonunda keşvettiğim yenilikler çok güzel geldi bana. Şimdilik bi hata vs görmedim. Elinize sağlık

evet, aglardaki DNS ve IP adresleri guncellendikce bu problemin gitmesi lazim. Saniyorum ki su ana kadar herkesin erisimi normale donmustur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |