Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @frozen ben de tam olarak sizin gibi yapmayı düşündüm, üniversite hastanesinde Seroloji gönderip, aşı kartı oluşturacağım. Sizin sonuçlarınızı merakla bekliyorum, mülakat sonrası yazarsanız çok memnun olurum.

• ⭐⭐

@drhappy isterseniz hekime e - mail atın. Ben cocugum için ası dökümünü sağlık ocagından alıp doktora imzalatmıstım. Hiç ası yapılmadı.

Kendim de hepatit b ve tetenoz asılarım ın oldugunu söyledim, doktor hanımda yazılı bir belge olması gerektiğini söyledi.

Siz seroloji yaptırır ve doktorda evet kanda görünüyor, şu şu asıları tutmus kanda gözüküyor diye acıklama yazar ve kaseli-imzalı verirse işe yarar sanıyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@emre merak etmeyin bir sorun yok, sadece beklemelisiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@drhappy DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Merhaba
    Aşı kartı yerine aşıların olduğunu gösteren Seroloji sonuçlarını götüren oldu mu? Hastaneden aşıları Seroloji sonucuna göre tamdır belgesi veya?
    Şimdiden teşekkür ederim cevaplar için

maalesef daha onceki orneklerden biliyoruz kabul etmiyorlar o raporlari, yine de asilari yapiyorlar.
    Sadece asi karti varsa goturmelisiniz, onun disindaki belgeler ise yaramiyor. Asi kartiniz yoksa yapmaniz gereken bir sey yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ayktsglm DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

arkadaşlar merhaba bir sorum olacak bildiğiniz üzere eksik evraktan dolayı tekrar pasaportları yolladıkgecen hafta cuma ellerıne gectı dıye emaıl geldı, ceac tan baktıgımda eşim yanı 02 kısmı ready yazıyor ama benım 01 kısmı Administrative Processing yazıyor neden olabılır ? süreç için daha beklemek lazım galiba bilen biri var mı?

konsolostan gelen bilgileri dikkate almalisiniz, sitedeki degil.

• @hockeyumpire2 bilgi için çok teşekkürler

• @drhappy elbette memnuniyetle yazarım.
    Cevaplardan da anladığım kadarıyla kartı görmek istiyorlar. Biz de tetkik sonrası aşı kartı oluşturursak sorun olmaz insallah.(ABD ye üniversite için giden gençlere çok yazmıştım geçmişte, sorun yaşamamışlardı)
    Yoksa en basitinden daha önce kızamık geçirmiş birisi neden aşı olsun ki 😊

• Merhaba @crazycells, siz sorduğum soruya cevap yazmadan önce göçmen vizemin son durumu hakkında bilgi almak için mail göndermiştim. Verdikleri cevap;

Sayin Kucuk,

Dosyanizin islemleri tamamlandiginda size email ile bilgi verilecektir.

Saygılarımızla,

Göçmen Vize Bölümü

Konsolosluk

ABD Büyükelçiliği Ankara

Söylediğiniz gibi sadece biraz beklemek en iyisi ancak insanız işte 😊 endişe ve merak duygusu gidermek için birşeyler duymak istiyoruz.

• @frozen teşekkür ederim

• @hockeyumpire2 teşekkür ederim

• @crazycells yine de deneyeceğim, belki üniversite hastanesi olması ikna eder
    Yardımlarınız için teşekkür ederim

• @crazycells DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@milenium DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells peki pasaportumu yenilemeli miyim DS260i degistirmeden? Gorusmeye eski pasaport ve yeni pasaportumu beraber gotursem sikinti cikar mi?Cunku eger cikmasi durumunda amerikaya ilk giris yaptigim tarihten itibaren 6 aylik bir pasaport gecerlilik suresi olmasi gerekiyor diye biliyorum. Yanlissam duzeltin lutfen.

Mulakat tarihiniz aciklandiktan sonra yeni bir pasaport cikartip, konsolosluga yeni pasaport bilgilerini gonderebilirsiniz.

Benim de benzer bir problemim var. Gecen yil Mayis ayinda DS-260 doldurdukten sonra Agustos ayinda pasaportumu yenilemistim. Yukaridaki arkadastan farkli olarak benim DS-260 belgemde suan iptal olan bir pasaport var. Ne yapacagimi bilmiyorum...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kazo DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@milenium DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells peki pasaportumu yenilemeli miyim DS260i degistirmeden? Gorusmeye eski pasaport ve yeni pasaportumu beraber gotursem sikinti cikar mi?Cunku eger cikmasi durumunda amerikaya ilk giris yaptigim tarihten itibaren 6 aylik bir pasaport gecerlilik suresi olmasi gerekiyor diye biliyorum. Yanlissam duzeltin lutfen.

Mulakat tarihiniz aciklandiktan sonra yeni bir pasaport cikartip, konsolosluga yeni pasaport bilgilerini gonderebilirsiniz.

Benim de benzer bir problemim var. Gecen yil Mayis ayinda DS-260 doldurdukten sonra Agustos ayinda pasaportumu yenilemistim. Yukaridaki arkadastan farkli olarak benim DS-260 belgemde suan iptal olan bir pasaport var. Ne yapacagimi bilmiyorum...

KCC belgeleri isteyince degisikligi belirtip gonderin. Sorun olmayacaktir.

• Merhaba @crazycells, bugün ceac sitesinde durumum issued dönmüş😊😊 gün içerisinde PTT mesajı gelir inşallah. Sakin ve kaygılarımızı gideren yaklaşımınız için şükran borçluyum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@emre DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Merhaba @crazycells, bugün ceac sitesinde durumum issued dönmüş😊😊 gün içerisinde PTT mesajı gelir inşallah. Sakin ve kaygılarımızı gideren yaklaşımınız için şükran borçluyum.

gozunuz aydin.

• @FreeLander sizde hala döküman maili bekliyo musunuz yoksa aldınız mı mail.

• Merhaba Yardım edersenız sevınırım. green card 2019 talıhlısıyız daha once yazmıstım buraya 2019 EU22XXX case numaram. Maıl attık Kcc'ye taratıp ıstedıklerı evrakları ulastıgına daırde maıl aldık. Sımdı Mulakat tarıhını beklıyoruz. Aklıma takılan bırsey var yardım edersenız cok sevınırım. Vısa bulletın dısında nerden kontrol edebılırım mulakat tarıhını birde bu dvlottery.state sayfasından mı check edıcem .. confirmatıon number ve case numberı hep karısıtırıyorum yazarken bunları 00 mı eklemem gerek 16 rakamlı ıstıyorlar ya o sayfada .Iyıcene panık yaptım.. Mulakat tarıhımı kacırırım dıye . detaylı bır sekılde sunu bana anlatırsanız cok sevınırım. Tesekkurler @crazycells

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@seda merak etmeyin, forumu takip etmeniz yeterli. Zaten mulakat tarihleri benzer zamanda gonderiliyor, onumuzdeki gunlerde mulakat tarihi verilince bunu arkadaslar forumda belirteceklerdir. Siz de eger mulakat tarihi aldiysaniz bir email alacaksiniz ve sonrasinda dvlottery.state.gov sayfaniza girip mulakat tarihinizi orada goreceksiniz (kazandiginizi soyleyen mektupta)

• tamam sorum şu dvlottery state.gov sayfasına gırdıgımde confırmatıon numberımı barkodun altındakını yada case numberımı ıkısı farklı ya yazarken 0 mı eklıycem ornek confırmatıon number AA ıle baslayan 10 hanelı case numberda 11 . hanelı . Bunu yazarken dvlottery .state neye dıkkat etmem lazım . umarım acıklayıcı yazabılmısımdır bu kafama cok takılıyor bununla ılgılıde pek bılgı bulamadım nerede hata yapıyorum anlamadım.. Bu arada forumda onu hangı baslıkta takıp etmem lazım. @crazycells

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@seda DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

tamam sorum şu dvlottery state.gov sayfasına gırdıgımde confırmatıon numberımı barkodun altındakını yada case numberımı ıkısı farklı ya yazarken 0 mı eklıycem ornek confırmatıon number AA ıle baslayan 10 hanelı case numberda 11 . hanelı . Bunu yazarken dvlottery .state neye dıkkat etmem lazım . umarım acıklayıcı yazabılmısımdır bu kafama cok takılıyor bununla ılgılıde pek bılgı bulamadım nerede hata yapıyorum anlamadım.. Bu arada forumda onu hangı baslıkta takıp etmem lazım. @crazycells

Siz siteye girmeyi denediniz mi?

https://dvlottery.state.gov/

Butun numaralari sormuyor zaten. Sordugu bilgileri tam bir sekilde yazmaniz yeterli. Conf. no'dan hicbir karakteri atmayin, oldugu gibi yazin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |