Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba ben Lise mezunu orta düzey ingilizce bilen biriyim Amerikaya gidersem New jersey'e gitmeyi düşünüyorum cin'den çanta ayakkabı gibi eşyalar alıp amazon gibi sitelerde satmayı düşünüyorum sizce nasıl olur bir bilginiz var mı geçinebilir miyim böyle yaparak ? bu isin ayrıntılarını bilen varsa yazabilir mi selamlar saygılar....

• Öncelikle amazon eğitimi alarak kendinizi geliştirmenizi tavsiye ederim. Çin ile Abd arasındaki krizin tam olarak aşamasını bilmiyorum lakin Abd'de indirimleri takip ederek makul fiyata alabileceğiniz ürünleride satabilirsiniz.

• @Oradaki verdiğiniz bilgiler için çok tessekurler amazon da çalışmak için ingilizce seviyesi minimum ne olmalı ? Ve amazon eğitimini nerede alabilirim ? Nette ise link gonderebilirmisiniz?Orda çalışma şartları nelerdir? Saygılar

• Uzun zamandir bende dusunuyorum bunu ama ek is olarak amazonun deposuna gonderip sonrada gunun belirli kisimlarin ilgilenmek iatiyorum . internette cok arastirdim bi dunya satis egitimi var cogu parali ama bana sorarsaniz para vericek kadar kaliteli egitimler degiller. Son zamanlarda takip ettigim bir kanal var onere bilirim birde adam herseyi a.z ye aciklayarak anlatiyor.
    Bu video izkersen bir fikrin ola bilir tavsiye ederim biraz uzun iki saat kadar .

• @newworld Dil seviyesi için herhangi bir fikrim yok lakin tahminen yorum yapmam gerekirse ürün pazarlarken yapacağınız açıklamalar, sorulacak sorular vb gibi şeyleri anlayıp cevaplayabileceğiniz durumda olmalı. Orada çalışma şartları derken neyi kastettiğinizi tam anlayamadım. E-ticaret olduğu için evden, ofisten veya İnternete girebildiğiniz her yerden işlerinizi yapabilirsiniz. Ürün tedarik vb gibi aşamaları tam olarak bilmemekteyim.
    Eğitim için şurayı incelemenizi tavsiye ederim
    https://www.udemy.com/topic/selling-on-amazon/?sort=price-low-to-high&locale=tr_TR&persist_locale=
    Ayrıca ufak bir araştırma yaparak Türkçe kaynaklardan faydalanabilirsiniz.

Not:Link güncellenmiştir.

• @newworld Paylaşmış olduğum linki düzelttim. Sahur vakti detayına bakmadığım bir link paylaşımı yapmışım kusura bakmayın lütfen.

• @oradaki @dreamm58 Tessekurler:)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

çoğu kimsenin bildiğini zannetmiyorum. Bu sohbeti seyredin. Bilgi almak bir de yardım almak için bence bu kişi ile irtibata geçebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

e ticareti hangi ülke de yaptığınız önemli değil sadece n11.com strateji ve planlama genel müdür yardımcısı ali ilçi bilgilendirdiği popcast var

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

57

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |