Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mulus adres ve iş bilgilerinde resmi belgeler gerçeği yansıtmıyor olabilir. bu durumda doğrusunu yazmak daha iyi diye konuşulmuştu. 20-30 günlük ya da kısa süreli önemi görmediğiniz iş bilgilerini es geçebilirsiniz.

• @golge cevap için teşekkürler 🙂

• @kubra cevap için teşekkürler 🙂

• Adres düzenlemesınde süreklı bu hatayı alıyorum ayrıntılı adreslerıme baktıgımda 3 farklı yerde 2 ay 2ay vede 3 ay gıbı bir süre yaşamışım. bunları girmeyi denedigimde sürekli bu hatayı alıyorum sizce ne yapmalıyım ?
    Application Error
    You have encountered an application error. Please try again later.
    @crazycells @Golge @kubra

• Birde bilgisi olan arkadaşlar için soruyorum. Eşim ile benim evlilik ilçelerimizin biri doğru biri yanlış olmuş. Bunun için iletişime geçnem gerekir mi sizce. Yoksa mülakat günü mü belirtmeliyim

• @kubra meslek girmeme rağmen 2 yıl veya üstü eğitim gerektirip gerektirmediğini sormadı ama önemli değildir herhalde. çok teşekkür ederim yanıtınız için.

• Benim önceki soruma cevap verecek birisi yok mu?

• @muhtaradana teşekkür ederim aslında bunu sorma sebebim ds 260 formuna giriş yapamamam. Case number sistemimizde kayıtlı değil diyor bilgileri doğrı girmeme rağmen foruma giremedim sistem yoğunluğundan olabilirmiş, siz doldurmuşsunuz bir bilginiz öneriniz var mı ?

• @avesta48 DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@muhtaradana teşekkür ederim aslında bunu sorma sebebim ds 260 formuna giriş yapamamam. Case number sistemimizde kayıtlı değil diyor bilgileri doğrı girmeme rağmen foruma giremedim sistem yoğunluğundan olabilirmiş, siz doldurmuşsunuz bir bilginiz öneriniz var mı ?

bendede aynı problem var adres duzenlemesı yapamadım sureklı hata alıyorum forumda atıyor tekrar giriş yapyorum

• Merhaba. Have you attended any educational institutions at a secondary level or above? sorusunda takıldım da. Şu an üniversite son sınıftayım. buradaki soruya yes diye yanıt verip bi alttaki highest education sorusuna high school diploma yazıyorum. ancak sonraki number of educational institutions attended kısmına 1 yazıp lise bilgilerimi mi girmeliyim? yoksa 2 yazıp üniversite bilgilerimi de girmeli miyim? eğer 2. seçenek ise course of study kısmına ve bitirme tarihine ne yazmam gerekiyor?

teşekkür ederim.

• @znerus pdf olarak cevaplarınızı kaydedin ve kontrol edin. bir sıkıntı eşleşmeme ya da hata yoksa problem yoktur. atlasaydınız soruyu zaten form ilerlemenize izin vermezdi

• @ksmcmldg @avesta48 başka bir tarayıcıdan girmeyi deneyin

• @fozba eğitim bölümünde sadece mezun olduğunuz yerleri yazmanız bekleniyor. zaten mezuniyet tarihi istiyor. sadece liseyi yazmanız, mezuniyet durumunda formunuzu açtırıp güncellemeniz daha mantıklı. Bir aksilik çıkar ve mezuniyet sorunu yaşarsanız, yanlış bilgi vermekten başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir.

• Merhabalar ben DS-260 formunu doldurmaya çalışıyorum, ancak case numarasını filan girdim benden şu bilgiyi de istiyor " Electronic Diversity Visa Confirmation Number" bu case no ile aynı mı ne yapacağım çözemedim, (malum henüz bir vize ve pasaport mevcut değil)

• @kubra DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@blackeagle sorun olacağınız sanmıyorum. talihli olarak aile bireylerinin bilgilerini sizin doldurmanız bekleniyor zaten.

Çok tesekkurler @kubra paranoyak oldum hata yapmayayım diye.

• @kubra teşekkür ederim. primary occupation kısmında ilk olarak öğrencilik bilgilerimi yazdım. daha sonra add another seçeneğinden yarı zamanlı olarak çalıştığım yerin bilgilerini yazdım. eğitim kısmında da dediğiniz gibi 1 olarak yazıp sadece lise bilgilerimi girdim. doğru mu yapmışım?

• @ozn e devletten kayıtlı yerleri bak neyse yazan odur.

• @avesta48 farklı tarayıcı ile deneyebilirsiniz, ama tam bir fikrim yok hiç başıma gelmedi, yada case number girerken aradaki 3 sıfırı yazmayarak bir deneyin lütfen

• Askerlik terhis tarihi e devlette 04.02 ama ben izin kullanmadığım için 10.01 de eve geldim terhisi de öyle yazdım sıkıntı yasamazsak iyidir. Veya onu güncelleyebilir miyim acaba

• @elgitaro case number inize bağlı ama en erken 4-5 ayı bulur, (mülakatlar 1 ekimde başlıyacağı için)
    Eğer sorduğunuz e-mail KCC den gelecek olan isterenen evrak email i ise.

Benzer Başlıklar

• 152
  • 12172
  • 7342
  • 6431
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

144

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.3k

| | | |