Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• selam arkadaşlar. ds260 formunda adres belirtmemiz gerekli. benim de 11 yıldır amerika da olan tertip arkadaşımın adresini versem bir sorun olur mu acaba ?

• @riderman olmaz tabii ama postayı alacak kişi ismini yazmayı da unutmayın.

• Bu sene seçilen arkadaşlar yeni hayatınızda başarılar dilerim.

• @omertug teşekkürler

• Arkadaşlar merhaba
    Bu site sayesinde green card a ilk kez başvurdum ve çıktı.
    Bir kaç sorum var cevaplarsanız sevinirim.
    Ds 260 cumartesi doldurmayı düşünüyorum. En geç ne zamana kadar bunu halletmeliyim ?
    Eylülde evleneceğim . Diğer aşamaları geçersem Bu durumda eşimde benimle gelebilir mi ? Ds 260 a bununla ilgili bilgiyi bekar olarak mi doldurayım.
    Case sıralamam 34 binlerde olma durumu nedir ?
    Kazanan arkadaşları şimdiden tebrik ediyorum

• ⭐⭐

@utahlı-kedi 2 hafta yeterli olur hem yapdığınız hataları görürsünüz
    evlendiğinizde ds-260 formunu acdırıp eşinizin bilgilerinide gire bilirisiniz

• @crazycells

@crazycells DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@mkonca DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@crazycells

1: ok ile gösterdiğim videoda yoktu, buraya ne işaretlememiz gerekiyor?
    2: videodaki şekilde yazdım, ds 260 formunu tamamen complete ettikten sonra mülakat zamanına kadar tekrar değiştirebilme hakkım var mıdır?
    3:şu an bir adres bulsam abd'den ve ds 260 formuna yazsam, complete etsek, şansımız artar mı, yoksa önemsiz bir durum mu?

1. Tam anlayamadim, sayfa hata mi verdi? Cevaplamadiginiz icin oku koymus olabilir. Soruya cevap vermelisiniz.

2. Degistirmeyin, formu tam ve dogru olarak doldurun ve bir daha degisiklik yapmayin.

3. Sansimiz derken mulakat alma sansi mi? Yoksa mulakatta kabul alma sansi mi?

///

1. direkt sayfa açıldığında çıkmakta...
    2. değiştirmeden kastettiğim, şu an için abd'de bir adres yazmayacağım, ama adres bulmamız gerekiyor mülakat tarihinden önce, o adresi ds260 formuna yazmaya gerek yok mu yoksa direkt mülakatta o adresi söyleyebiliyor muyuz?
      3.mülakat alma aslında,
    @crazycells videodaki sekmeden farklı. linki inceler misiniz? kutu içerisine aldıklarımı açıklar mısınız. takıntılıyım 🙂 hata yapmak istemiyorum. normalde ds160 formu doldurup turist vizesi almış biriyim, ama nedense bunu yapamıyorum 🙂

• o kadar yazdık sayfa attı bizi dışarı.

• Bu ileti silindi!

• Ds260 formunu doldurmadan önce videoyu ve açıklamaları inceledim aklıma takılan bir şey var; 2001-2005 arası Bursa’da üniversitedeyken bir kaç ev ve yurt adres değiştirmiştim şimdi onları hatırlamam, bulmam imkansız. Acaba yazmasam direkt istanbulda o dönem nüfusa kayıtlı olduğum ev adresimi yazsam sorun olur mu?

• ⭐⭐

@yılmazy bir sorun olmaz hatırladığınız kadarını yazabilirsiiniz

• arkadaşlar herkese selamlar bana greencard çıktı fakat izlediğim birçok youtube videosunda green card çıksa dahi case number numarası 25000 inin üzerinde olanların
    hiç şansı olmadığı söyleniyor benim ...EU00050XXX 50BİNİN üzeri bir rakam yani benim kazanmam bişey ifade etmedimi süreci devam ettirmiyeyimmi lütfen konuya hakim arkadaşlar bişey yazsın t.ş.ler

• ⭐⭐

@sddg sürecinizi bence devam ettirin numaraların current olma olasığı var
    hiç belli olmaz ben 2015de 36000 case numara ile vize aldım

• @utahlı-kedi hayirli olsun arkadasim. Numaralar bu sene Turkiye icin sıkıntılı biraz biz de anlamadik. Cok yuksek no lar. sizinki ortalarda ama. Benim sahsi kanim islemlerinizi hemen tamamlayip yani formu doldurup beklemeniz. Icinizi rahat tutun.Bol sans.

• @sddg hayirli olsun. Ds 260 formunu doldurup bekleyin arkadasin dedigi gibi. Numaraniz kucuk de olsa buyik de olsa yapilan bu. Ama sizinki biraz saha buuik formu once doldurmanizdaha iyi olur bence...

• Yasaklı

@sddg DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

arkadaşlar herkese selamlar bana greencard çıktı fakat izlediğim birçok youtube videosunda green card çıksa dahi case number numarası 25000 inin üzerinde olanların
    hiç şansı olmadığı söyleniyor benim ...EU00050XXX 50BİNİN üzeri bir rakam yani benim kazanmam bişey ifade etmedimi süreci devam ettirmiyeyimmi lütfen konuya hakim arkadaşlar bişey yazsın t.ş.ler

Bu sene heryerde yuksek numaralar var ve herkes bir teori uretiyor. Bakalim sonu ne cikacak

• @yapay-zeka t.ş.k ler hayırlısı artık

• Eşimin doğum yeri bulgaristan razgrat. Bu durumda doğum yeri razgrat. Doğduğu yer razgrat country kısmına bulgaristan mı yazacağız bu durumda arkadaşlar yoksa türkiye mi.

Birde babamın soyismi yılmaz yazıyorum hatalı diyor. Neden acaba ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ufuk-kaya DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@crazycells Cok teşekkür ederim sıralı yanıtlar için. 2. soruma ek olarak KCC ye mail için e-devlet kabul ediliyor okey ancak konsolosluk mulakati için de tutarlı olması için e-devletten alınan mı goturulmeli yoksa aynı belgelerin daha guncel tarihli ıslak imzalılarının goturulmesi mi gerekir (detay soru kabul ediyorum pimpirik insanlar sorar bunu sadece 🙂 ) 6. sorumda bir adres buldum universtie arkadasım yaşarmış amerikada ama teşekkürler. ve bir de ben şuan türkiye dışı bir ülkede yaşıyorum 2.5 yıldan fazla zamandır tr ye ne zaman donmeliyim işten ayrılıp (zamanlama hatası yapmak istemem) ve bulundugum ulkeden adli sicil de almalıyım dönmeden sanırım bir yerde lazım olcak

ayni e-devlet belgesini goturebilirsiniz, bu bilgiler zaten size verdigim linkteki konuda yaziyor, size o linki bosuna yazmadim. O linki okumalisiniz.

Diger sorunuzu anlayamadim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@utahlı-kedi DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Arkadaşlar merhaba
    Bu site sayesinde green card a ilk kez başvurdum ve çıktı.
    Bir kaç sorum var cevaplarsanız sevinirim.
    Ds 260 cumartesi doldurmayı düşünüyorum. En geç ne zamana kadar bunu halletmeliyim ?
    Eylülde evleneceğim . Diğer aşamaları geçersem Bu durumda eşimde benimle gelebilir mi ? Ds 260 a bununla ilgili bilgiyi bekar olarak mi doldurayım.
    Case sıralamam 34 binlerde olma durumu nedir ?
    Kazanan arkadaşları şimdiden tebrik ediyorum

Su konuyu da okumalisiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/78/abd-yolunda-evlilik

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

31

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |