Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Evet Malum 14 Bin oyla Kazanan CHP'nin Adayı Ekrem İmamoğlu Kazandı Fakat Devlet Gücünü Kullanarak Bir Şekilde Yeniden Seçim Yaptırmayı Başardı Seçim Tarihi : 23 Haziran Pazar Düşünceler Nedir Bu Konu Hakkında? Kim Kazanır ?

• @m-turk yav kardeşim bişey diyecem fetocu deyip alacaklar içeri. sen anladın onu..

• Kat ve kat fazlası ile İmamoğlu geri alır. O değilde adam iki kere anıtkbire gitti imza attı deftere.. İbb Başkanı diye.. 3 sününe de gider şimdi nasipse.

• ⭐⭐

Şahsen bir gidebilsem kim kazanmış kim kazanmamış zerre umrumda olmaz. Artık Türkiye'yi düşünmek istemiyorum...

• @chromium Istanbulda Seçim Yenilenmesi içinde söyledi:

Şahsen bir gidebilsem kim kazanmış kim kazanmamış zerre umrumda olmaz. Artık Türkiye'yi düşünmek istemiyorum...

Bu kadar da boşvermemek lazım güzel ülkemi. Yüzbinlerce vatan evladı, 100 yıl geçmeden üç beş kurnaz dinci yobaz ele geçirsin, batırsın diye kendilerini feda edip kurtarmadı bu toprakları, İngilizlerden, Yunanlılardan.

Bunlar da geldikleri gibi gidecekler...

• Yunan askerinin artçı taburları Polatlı'dan İzmir' e kadar yakılmadık köy, yıkılmadık ev bırakmamıştı nerdeyse de yine kalktık ayağa. 15-20 senede Arapların, Arap sevdalılarının yıktıkları da elbet yerine gelir...

Hiç üzülmüyorum

• ⭐⭐ Yasaklı

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@daydreamer Istanbulda Seçim Yenilenmesi içinde söyledi:

@chromium Istanbulda Seçim Yenilenmesi içinde söyledi:

Bu kadar da boşvermemek lazım güzel ülkemi. Yüzbinlerce vatan evladı, 100 yıl geçmeden üç beş kurnaz dinci yobaz ele geçirsin, batırsın diye kendilerini feda edip kurtarmadı bu toprakları, İngilizlerden, Yunanlılardan.

Görüşünüze saygı duyuyorum ve sizden de aynı saygıyı bekliyorum. Şahsen bir kere geldiğim ve ortalama 70 yıl yaşayacağım dünyada sırf doğum lotosunda şansızlık yaşadım diye Ortadoğu'nun kaderini düşünmek ve onla ilgilenmek istemiyorum.

• @m-turk uzun bir suredir yoktum arkadaslar ...secim icin 15 Temmuzu planlamislar ama pazartesi olmuyormus. 14 Temmuz yapacaklarmis. Ama sadece miş mış miş... bir dizi vardi o aklima geldi satilmis...kakilmis... 🙈🙉🙊

• @calibraturbo bu nasil bir cumle ya. Boyle mi aydin oluyoruz, boyle mi cahil olma sinifindan cikartiyoruz kendimizi. Secimler icin yapilan ne kadar tiksincse bu sozunuz de kadar tiksinc.

• @chromium Istanbulda Seçim Yenilenmesi içinde söyledi:

@daydreamer Istanbulda Seçim Yenilenmesi içinde söyledi:

@chromium Istanbulda Seçim Yenilenmesi içinde söyledi:

Görüşünüze saygı duyuyorum ve sizden de aynı saygıyı bekliyorum. Şahsen bir kere geldiğim ve ortalama 70 yıl yaşayacağım dünyada sırf doğum lotosunda şansızlık yaşadım diye Ortadoğu'nun kaderini düşünmek ve onla ilgilenmek istemiyorum.

Herkes istediği şekilde yaşamakta sonuna kadar özgürdür. Kişisel değil halkımın büyük bir kısmında kendini gösteren haklı yılgınlığa karşıdır bahsettiklerim. Bu konuda sizinle herhangi bir tartışmaya girmek istemiyorum.

• ⭐⭐ Yasaklı

aydin degilim oportunistim aydinlar namuslarıyla bu rezillik içinde asıldılar 6 mayıs 1972

• George Carlin'in çok sevdiğim bir lafı vardır. "İnsanlar doğuştan sahip oldukları özelliklerle değil, doğduktan sonra kazanabildikleri özellikleriyle övünç duymalılar."

Ben de içinde büyüdüğüm toplum ve aile nedeniyle milli duyguları kuvvetlice yaşayan biriyim.
    Ancak duygusal yanlarımı bir kenara bırakıp sadece mantığımı dikkate aldığımda, milliyetlerin insanlar tarafından yaratılmış suni şeyler olduğunu ve aslında çok da bir şey ifade etmediğini düşünüyorum. Yani 200km ötede doğsam Yunan veya Bulgar mı olacaktım? Hayır hepimiz Dünya Vatandaşı'yız aslında..

Ne diyor en sevdiğim şarkılardan biri;
    "Imagine there's no countries
    It isn't hard to do
    Nothing to kill or die for
    And no religion too
    Imagine all the people living life in peace"

• @calibraturbo kardeş Türkiye’ye böyle bir seviyesiz haddini ve maksadını fazlaca aşan cümleler kurmamanı tavsiye ederim. Bilinçsizce yazdığını düşünüyorum. Lütfen yorumunuzu siliniz.

• ⭐⭐ Yasaklı

silmiyorum git şikayet et tayyibe

• ⭐⭐ Yasaklı

Bu ileti silindi!

• @Calibraturbo İslam ile bağdaştırmanız çok saçma değil mi? Gitmek istediğimiz yer özgürlükler ülkesi diyoruz.

• @calibraturbo olayın kişiyle siyasetle dinle mezheple hiç bir ilgisi yok. O kişiler de geldikleri gibi gidecekler. Ülkemiz güzel günler görecektir. Sizi bu düşünceye iten sebep ne olursa olsun ülkemiz öyle bir benzetme ve temenniyi (sizin temenniniz) haketmiyor haketmez de. Lütfen hassas olalım.

• @roccorocco o laf aslında Barbaros Şansal’a ait. Hatta bu lafı söylediği icin hakkında soruşturma açılmıştı.

• @damladav evet. Hatta adamın başına gelmeyen kalmamıştı. Ülkeyi terketmek zorunda kaldı adam. Kim söylerse söylesin Türkiye haketmiyor bu yaşanılanları ve bu sözleri

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |