Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @chemist Bende de KCC görünüyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizcan DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells merhabalar, numaram 13xxx current olan numaralar arasında ancak henüz herhangi bir mail almadım. Şuana kadar gelmemiş olması normal mi sizce? yoksa gelmiş olması mı gerekiyordu?

normal. eger government shutdown'dan dolayi bir gecikme olmazsa onumuzdeki birkac hafta icinde gonderirler mulakat tarihinizi.

bu emaili cekilis basvurusu yaparken verdiginiz email adresinden alacaksiniz, eger bu email adresine su an erisiminiz yoksa dvlottery sayfanizi ara ara kontrol etmeniz yeterli olacaktir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@arnblt DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Sn. @crazycells kızmasın, bu konuyu burada açmasam iyiydi.

dert degil, ama dediginiz gibi Gundem ya da Serbest Kursu bu konu icin daha iyi olabilirdi 😊

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@timu DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Bizim de numaramız current oldu fakat ds formlarını submit ettiğimiz sayfaya girip baktığımızda sağ üstte “Your case is currently at: KCC “ yazıyor bunun Ankara olması gerekmiyor muydu?

Dosyanin Ankara'ya aktarilmasi, mulakat tarihiniz aciklandiktan sonra 1 hafta - 10 gun surebiliyor. Bilginize.

• İlber hocanın hangi kesime gaz verdiğine bakın. Ben özgürlük aramak için gitmek istiyorum....
    Nasrettin Hoca bir gün eşekten düşmüş. Hocanın başına insanlar toplanmış.
    Hocaya demişler ki:
    -Hocam bir doktor çağıralım mı?
    Hoca ise: “Yok yok, benim halimden doktor anlamaz, anlasa anlasa eşekten düşen anlar. Siz bana eşekten düşen birisini getirin, eşekten düşenin halinden eşekten düşen anlar” demiş.

• @susam-hanım yok yok.. Geç kalmadınız:) görüşmemiz 8 Şubat.. Cevabınız ve güzel dilekleriniz için çok teşekkürler.. Dilerim hepimizin şansı & yolu açık olsun..!

• @b-family Süper.... şansınız bol olsun, hiç stres yapmayın rahat olun. bir bakmışsınız bitmiş her şey güzel olacak. Umarım hak eden ve gerçekten isteyen herkes alır.Sevgiyle kalın
    Not: Mucize rakamlara ve enerjiye inanırım. 8 Şubatta giderken ayakkabınızın altına 888 yazın uğur getirsin 🙂

• Kafamı kurcalıyor duruyor ,eşim çift vatandaş ,hem türk hem bg. vatandaşı,ds 260 formunda türk pasaportla başvuracağımızı ve bg.pasaportuda olduğunu yazdım

fakat isimler kısmında türk isimler, evlenmeden önceki soyadı, kendi TR isimleri doğru yazılı,
    ds260 formunda diğer isimler ,ek isimler var,bg ismi eşimin yabancı ve benim soyadımda ds260 ta yazılı orada yazılı ,

bg de orta isim dedikleri bir olay var bu kısımda babasının ismi yazıyor biz ismi yazmayı unutmuşuz,eu19xxx numaramız,bu saatten sonra ds260 formunu geri açtırmak çekindiğim bir konu çünki zaman yaklaşıyor,

görüşme sırasında bu konuyu acaba düzeltebilirmiyiz,yada sorun cıkamı ,biz vizeleri tr pasporta işleteceğiz sonuçta ne diyorsunuz ?

• Herkese iyi akşamlar, mart randevu tarihleri gelmeye başladı...
    Bizim 05 MART 2018 🎊🎊🎊

• ⭐⭐

hala konsolosluk sitesinde case numaram var ben 2015 talihlisiyim
    http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/Turkish/cesitlilik_gocmen_mulakat.html
    sanırım konsolosluk sitesi 2015den beri mulakat tarih lerini acıklamıyor

• İyi akşamlar, mail bana da geldi sonunda 6 Martta da benim müklakat var hayırlısı bakalım.

@crazycells bir konuda yardımına ihtiyacım var. Mülakat yerimin ve tarihimin olduğu yerde Beneficials: None yazmakta. Ben Green Card çıktıktan sonra evlendim ve eşim için de forum doldurup KCC' ye göndermiştik. Ceac'da da Eşimin statüsü Accompany olarak görünmektedir. Ama Beneficials: None neden yazmakta anlayamadım. Bu normal mi? eğer değilse ne yapmamızı önerirsiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@engosti DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Kafamı kurcalıyor duruyor ,eşim çift vatandaş ,hem türk hem bg. vatandaşı,ds 260 formunda türk pasaportla başvuracağımızı ve bg.pasaportuda olduğunu yazdım

fakat isimler kısmında türk isimler, evlenmeden önceki soyadı, kendi TR isimleri doğru yazılı,
    ds260 formunda diğer isimler ,ek isimler var,bg ismi eşimin yabancı ve benim soyadımda ds260 ta yazılı orada yazılı ,

bg de orta isim dedikleri bir olay var bu kısımda babasının ismi yazıyor biz ismi yazmayı unutmuşuz,eu19xxx numaramız,bu saatten sonra ds260 formunu geri açtırmak çekindiğim bir konu çünki zaman yaklaşıyor,

görüşme sırasında bu konuyu acaba düzeltebilirmiyiz,yada sorun cıkamı ,biz vizeleri tr pasporta işleteceğiz sonuçta ne diyorsunuz ?

gorusme sirasinda ekleme yapabilirsiniz, hicbir sorun olmaz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yapay-zeka DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

hala konsolosluk sitesinde case numaram var ben 2015 talihlisiyim
    http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/Turkish/cesitlilik_gocmen_mulakat.html
    sanırım konsolosluk sitesi 2015den beri mulakat tarih lerini acıklamıyor

Artik konsolosluk sitesinde randevu tarihleri aciklanmiyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizcan DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

İyi akşamlar, mail bana da geldi sonunda 6 Martta da benim müklakat var hayırlısı bakalım.

@crazycells bir konuda yardımına ihtiyacım var. Mülakat yerimin ve tarihimin olduğu yerde Beneficials: None yazmakta. Ben Green Card çıktıktan sonra evlendim ve eşim için de forum doldurup KCC' ye göndermiştik. Ceac'da da Eşimin statüsü Accompany olarak görünmektedir. Ama Beneficials: None neden yazmakta anlayamadım. Bu normal mi? eğer değilse ne yapmamızı önerirsiniz?

Oradaki bilgi ilk basvurunuza ait, dolayisiyla normal. Eger ceac'ta tum formlar gonderilmis gorunuyorsa bu sekilde olmasi bir sorun yaratmaz, boyle konsolosluga gidebilirsiniz.

• Çok teşekkürler @crazycells . İçim rahatladı. 🙂

• Arkadaşlar merhaba Ankaraya sağlık muaynesine gideceğiz , konaklama için unganlara yakın aile oteli veya pansiyon önerisi olan var mı ?

• Çok teşekkürler sayın esfane @crazycells . Bu konu kafamın içinde dönüp duruyordu

(Case no: 19xxx)

• @greenleo hotel best i oneririm. Telefonla rezervasyon yapin daha uygun oluyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Mulakat tarihi ya da sonucu belli olan arkadaslar lutfen excel'deki durumlarini guncellesinler:

DV2018 tablosu: http://bit.ly/2oUsb7r

• @crazycells tekrar sizi rahatsız ediyorum için bağışlayin, bu pazartesi günü bize mail geldi hangi evraklar toplanmak gerekir. Arada 330 dolar fee kesinlikle geri ödenmeyecek bassediliyor, biz 1 Şubat takı randevuya gelemeyecegiz diye onun için ayrıca kişi başı 330 dolar istenmeyecek inşaallah? Bir de mülakat a gelemeyecegiz sebebi eşimin o arada yurtdışında iş için olması gerektiği dolayı , gerçekten de öyle yalnızca gidecek ülkeye vize henüz çıkmadığından dolayı büyük ihtimalle 1 Şubat henüz Türkiye de olacak , değilim ki 2 Şubat gidecek, umarım problem çıkartmazlar , siz nasıl düşünüyor sunuz? Teşekkür ederim 😊😊

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |