Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells cok tesekkur ederim

• @mstfa3425 DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Herkese Merhabalar daha önce birinin başına geldimi bilmiyorum fakat bugun bir mail aldım ve mailde şunlar yazılıydı:
    Before we can continue processing your visa application, we need you to send the information listed below. No further action can be taken on your file before this information reaches our office. We require a response as soon as possible. Late responses may cause additional delays in processing your case.

Provide your full legal name
    all passport numbers you have ever been issued
    all National ID#'s you have ever been issued
    Your occupation for the past 3 years
    Your place(s) of residence for the past 3 years including specific addresses and dates of residence
    Your criminal history including any encounters, arrests/detainments and the dates and locations of any incidents
    applicant's international travel the past 3 years with specific locations, dates of entry/departure, source of funds and travel purpose
    all phone numbers (with country codes) you have had had registered or used w/in the last 3 years including primary, secondary, work, home and mobile numbers
    all email addresses you have used in the last 3 years including primary, secondary, work, personal and educational addresses
    your unique user name(s)/identifier(s) for any social media, websites, or applications he/she has used to create or share content (photos, videos, status updates, etc.) as part of a public profile within the past 3 years including, but not limited to, Facebook, WhatsApp, Twitter, Instagram, Telegram, VIBER, etc.

Once we receive your responses, we will resume your visa application accordingly.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

foruma bakdım facebook grubuna bakdım wp den sordum fakat daha önce tecrübe edinen kimseyi göremedim bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Herkese merhaba, dökümanları attım ve gelen cevap şu şekil de oldu:

ear Sir/Madam,

Thank you for the information you provided. We will update your case accordingly.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

Gelen cevap bu şekil de

• @harun-dv2019 DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@the-black-eagle tesekkur ederim, bugune kadar herhangi saglik problemi yasamadim herhangi bir teshis daha once konmadi, su anda da bir sorunum yok acikcasi. Rontgen sonucuna gore balgam testi talep edildi.

Çok geçmiş olsun. İsterseniz beklerken tam teşekküllü bir hastanenin göğüs hastalıkları polikliniğinde kendiniz ayrı bir kontrolden de geçebilirsiniz içinizin rahat etmesi için. Nasıl olsa unganlar gibi nerdeyse 2. el otomobil parasına yapmayacaklardır, hatta daha bile detaylı tüm kontroller ücretsiz yapılacaktır. Henüz belirti vermeyen bir sıkıntı filan varsa erken önlem almış da olursunuz. Umarım süreç olumlu sonuçlanır. Tekrar geçmiş olsun

• Arkadaşlar merhaba, Sağlık randevusu alırken tam emin olamadım, immigrant mı diversity mi seçmemiz gerekiyor, bilgisi olan var mı? Selamlar

• @tractor12 DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Arkadaşlar merhaba, Sağlık randevusu alırken tam emin olamadım, immigrant mı diversity mi seçmemiz gerekiyor, bilgisi olan var mı? Selamlar

@crazycells in daha önce verdiği bilgi; "ikisi de problem olmaz ama diversity olarak bir seçenek gördüğünüzde onu seçmeniz daha uygun olabilir."

Not:Çok sayıda arkadaş immigrant olarak da seçtiğini belirtmişti daha önce, bir sıkıntı olmadığına göre ikisi de doğru demekki.

• @aysegul çok teşekkürler bilgi için!

• Sayın @harun-dv2019 Çok geçmiş olsun inşallah sıkıntısız bir şekilde atlatırsınız süreci
    Bu sene şansımız güler bizde gc talihlisi olursak aynı süreci maalesef bende yaşıyacam gelişmeleden haberdar ederseniz sevinirim.

• Biz de mulakatimizi 17 Nisan’da tamamladik. Olumlu sonuclandi. Butun deneyimlerini paylasan arkadaslara ve ozellikle @crazycells ‘e cok tesekkur ediyorum. Umarim bu sene herkes vizesini sagsalim alir. Sevgilerle.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cherry DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Biz de mulakatimizi 17 Nisan’da tamamladik. Olumlu sonuclandi. Butun deneyimlerini paylasan arkadaslara ve ozellikle @crazycells ‘e cok tesekkur ediyorum. Umarim bu sene herkes vizesini sagsalim alir. Sevgilerle.

tebrikler, bundan sonraki surecte bol sanslar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mstfa3425 bu saatten sonra yapmaniz gereken tek sey beklemek. Eger bir eksiklik varsa ya da ekstra belge gerekiyorsa size ulasirlar.

• @crazycells Benim 29 Nisan da hastane randevum var o tarihe kadar yeni bir mail gelmesse randevuma gitmelimiyim 10 mayıs da ise vize görüşmem var

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mstfa3425 DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells Benim 29 Nisan da hastane randevum var o tarihe kadar yeni bir mail gelmesse randevuma gitmelimiyim 10 mayıs da ise vize görüşmem var

Evet, hem hastaneye hem de mulakata katilin.

• ...........................

• merhabalar,

mülakat için istenen evraklardan adli sicil kaydı ve banka cüzdanı gibi güncel olması gereken evrakları mülakata ne kadar süre kala hazırlamalıyız?

• @ggg KCCye gönderdiğin evrakları götürebilirsin. Hesap dökümünü de mümkün en güncel haliyle. Ama 1 aya kadar sorun çıkmamış burada bahsedilen deneyimlere göre.

• @yalta hayırlı olsun yeni hayatınızda başarılar.

• Sayın @yalta başarılar dilerim yeni hayatınızda.

• @yalta DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Merhaba arkadaşlar bu gün 10:30 itibari ile vize görüşmemiz olumlu sonuçlandı. Tüm forum ailesine çok teşekkür ederim. Özellikle sana @crazycells

Gözünüz aydın yeni hayatında mutluluklar başarılar diliyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yalta DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Merhaba arkadaşlar bu gün 10:30 itibari ile vize görüşmemiz olumlu sonuçlandı. Tüm forum ailesine çok teşekkür ederim. Özellikle sana @crazycells

hayirli olsun, bol sanslar.

• @yalta hayırlı olsun mutluluğunuz daim olsun. Çok sevindim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |