Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• @smoothsurfin Merhabalar suanda benzer durumu yasiyoruz var mi acaba bi gelisme statulerde issued a dondu mu veya mail geldi mi pasaportlar ptt ‘ye verilmistir diye?

• @mel biz görüşmeye dün sabah 2 Nisan'da girmiştik. Dün akşamdan beri benim dosyam 01 AP esimin ve cocuklarimin ready olarak görünüyor CEAC'ta. Bir mail de almadim henüz. Umuyorum yarın ptt mailini aliriz.

• @smoothsurfin biz de ayni durumdayiz.1 Nisan da gorusmeye girdik esim 01 ap ben 02 ready’deyim umarim bu hafta issued oluruz 🙂 insan geriliyoo yahuu hala bitmedi mi bi ohh diyemiycek miyiz diyoruz.Bi gelisme olursa burdan hbrlesiriz.cok tesekkurler bilgilendirme icin

• @mel heyecanlı bekleyiş devam ediyor:) Durumumuzda bir değişiklik olduğunda sizi bilgilendireceğim. Pasaportların 5 gün içinde PTT'ye verileceği söylendi demek ki prosedür devam ediyor. Başka bir mail de almadik aksini söyleyen. Aslında endişe etmemek lazım ama ne mümkün. Sizinle aynı duyguları paylaşıyorum:)

• @denizbilmez tam anlamadım. Yukarıda anlatmıştım. Farklı bişey mi soruyosunuz. @daydreamer çanta telefon almadık yanımıza 😊 kiraladığımız evde bıraktık hepsini.

• @the-black-eagle mülakat süreci derken neler sordular kaç saat beklediniz vb. demek istedim. anlattıysanız görmemişimdir kontrol ederim teşekkürler

• @The-Black-Eagle @alimanstory hayırlı olsun..

• @alimanstory @mel hayırlı uğurlu olsun. bol sanşlar 🙂

• Arkadaşlar randevu meil inden sonra bir mail daha geldi bana getirilmesi gereken evraklar falan yazıyor uzun bir yazı acaba herkese mi geliyor lütfen yardımcı olabilirmisiniz

• @yılmaz bize o mail gelmemisti fakat @The-Black-Eagle arkadasimiza gelmisti..sanıyorım randomly gidiyor mail

• @mel inanın ben şaşırdım acaba bir yerde bir yanlışlık mı yaptık diye inşallah sizinde süreciniz iyi bir şekilde aydınlanır

• @the-black-eagle hocam rahatsız ediyorum randevu mail den sonra bana bugün bir mail geldi uzun bir yazı getirilecek evraklar hakkında sanırım bu rutin bir sey mi acaba yardımlarınız için müteşekkirim

• Merhabalar bugun saglik kontrolum vardi, ben cok heyecanliydim, o sebeple buraya da yazmak istedim. Randevum 9daydi, saat tam 9da aldilar beni, ilk randevuydu zaten. Pasaport ve randevumun ciktisini verdim. Fotografimi cekip laboratuvara yonlendirdi bankodaki bayan. Cok kibar birisiydi, asagida benimle ilgilenenler de cok kibardi, hizlica kan, idrar, film cekimi yapildi, burada 117.5 dolar odedim. Tekrar yukari ciktim, beni Handan hanim muayene etti. Saglikla ilgili cesitli sorular sorarken muayesini bitirdi. Uc tane asi vurdu. 250 dolar odedim. Toplam 367.5 dolar odemis oldum. Tam 10da isim bitmisti. 1 saat surdu toplamda.
    Mulakat 9 nisanda. Umarim hersey yolunda gider, mulakat sonrasi da yazarim.

• @sfati @Sefa teşekkürler:)

• @crazycells DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

sizin dosya numaraniz. Zaten iki numara arasinda da bir fark yok, eger o formatta yazmanizi istiyorsa o sekilde yazmalisiniz

@harun-dv2019 DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

merhaba soruldu mu bilemiyorum kontrol ettim fakat göremedim. ais kaydı oluştururken dosya numarası case no olarak girilmesi gerektiğinin farkındayım fakat girmeyi denediğimde yönergede 4 rakam 2 harf ve 10 rakam şeklinde bi ibare çıkıyor ki daha önce bu şekilde herhangi bir yere bilgi girmemiştim. Bir şey mi atlıyorum yoksa case no bölümüne 2019EU0000014xxx şeklinde mi girmem gerekli? teşekkürler.

ben ais kaydını istenen 4-2-10 şeklinde değil, 4 rakam 2 harf 7 rakam şeklinde yaptım. case numarasını yazınca randevu bilgilerimiz otomatik olarak geldi. bir problem olmaz diye düşünüyorum.

• @yılmaz bahsettiğin mail konsolosluktan geldiyse evet aynısı bize de geldi. Bahsedilen evraklar zaten aynı evraklar. Bilgilendirme gibi bişey. Stres yapmana gerek yok. Bak bizim pasaportlar şuan yolda 🙂

• @the-black-eagle evet abi konsolosluk tan geldi valla içimi serinlettin Allah yolunuzu açık etsin inşallah bizde 10 mayıs bakalım hayırlısı

• @yılmaz amin hepimize inşallah 🙂

• @the-black-eagle ankara-public-IV dan gelmiş mail daha bizim cumartesi pazar lise sınavları var eşim esas talihli son sınavı umarım mezun olur da diplomayla gideriz mulakata yoksa ret alırız galiba öğrenci belgesi kabul olmuyor herhalde

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

129

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |