Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu Tüm Forumlardaki Olmaz Oyunların Bir tanesidir Bende Bir Göz Attım Bulamadım Ben Açayım En İyisi Dedim ( Oyun Oynamak Yasak mı Bilmiyorum Kurallara Baktım Göremedim )

Oyun Nasıl Oynanır ?

Bir Kişi Alttakinin Ne İşle Uğraştığını Yada Herhangi Bir şeyi bilmeye çalışıyor Eğer Bilirse Alttaki Tuttu Yada Tutmadı Diyor

Oyun Örneği

Ahmet Adlı Kullanıcı : Alttaki İzmirli
    Mehmet Adlı Kullanıcı : Tuttu Alttaki İş Sahibi Değil
    Ali Adlı Kullanıcı : Tutmadı Alttaki Nefes Alabiliyor

Diye Sonsuz Bir Döngü Şeklinde Gitmektedir.

İlk Ben Soruyorum

Alttaki Green Card Sahibi.

• ⭐⭐

Eğlenceli birseye benziyor 😊 bence bu yorumu yazan kişi iç Anadolu yada doğu Anadolu bölgesinden. Ayrıca bir erkek kullanıcı'dır muhtemelen. ✨

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@m-turk tabii ki yasak degil, bu kategori oyun icin uygundur.

Ben oyunu bozmus olmayayim, @HockeyUmpire2 bolge tutmadi ama cinsiyet tuttu. Asagidaki arkadas icin de 'forum kurallarina uyan biri'dir diye tahmin yapayim 🙂

• ⭐⭐

@crazycells @M-Turk İmla kurallarına özen göstermiş bence üniv. Mezunu 😊

• @crazycells Tuttu. Alttaki Green Card çekilişi için para biriktiriyor. 🙂

• ⭐⭐

Tutmadi. 🙂 Alttaki GC kazanmasi durumunda Texas'a gitmeyi dusunuyor.

• Yasaklı

tuttu .:) Alttakinin bir kızı var

• @sinem-akçam tuttu 🙂 alttaki abd de tır şoförü olmak için can atıyor 🙂

• Tutmadı,alttaki ne sorsam diye düşünüyor.

• @m-turk Bi böyle insanların mutlu olması için yaşayan adamlar var, Bi de senin gibi insanların mutsuzluğundan mutlu olanlar var @pakaji işte abdde böyle.. Nasıl baktığına bağlı. @M-Turk kardeşim eline sağlık bu oyuniçin

• ⭐⭐

@m-turk tuttu alttaki abd de okuyor

• ⭐⭐

@yapay-zeka Tutmadi. Alttaki muhendis.

• Yasaklı

@Edelweiss tutmadı alttaki 40 yaş altı.

• Çok özür dileyerek sormak istiyorum, ben oyunu tam anlayamadım. Mesela @Sinem-Akçam "alttaki 40 yaş altı" derken kimi kastetmiş oluyorsunuz, henüz sizden aşağıda kimse yok ya o bakımdan?

• @dv2020lot benim insanların mutsuzluğundan mutlu olduğum falan yok.sen o mesajı yazarak beni mutsuz ettin ama. artık kim mutsuz etmeye çalışıyo bilemiycem. ben gaddarın teki değilim. konularda adımı anma lütfen. orda burda bana laf çarpıtıp durma kardeşim.

ben amerikadan ( özellikle benim için) daha iyi şartları olan bir ülkedeyim ve amerikanın bazı negatif yönlerini karşılıklı konuşmaya açmışım. gelin konuşalım bunları bunlar benim kafama takılıyor demişim. iyi yanları olmasa forumda hiç olmazdım. kötü yanlarını konuşmak senin moralini bozuyorsa ve o gerçekleri görmek istemiyorsan konuyu okumazsın gider oyununu oynarsın.senin seçimin. sonra amerikaya gidince de bunlardan kimse bahsetmemişti deme ve pakaji insanların moralini bozmak için bu konuları açıyorda deme.

• ⭐⭐

@daydreamer kimseyi kastetmiyor. Sinem akcam in mesaji gordunuz. Alttaki 40 yas alti demis. Oyuna katilacaksaniz mesaji ilk goren siz oldugunuz icin 40 yas altiysaniz tuttu diyip “alttaki galatasarayli gibi bi cumle kuracaksiniz Sizden sonra mesaji ilk goren ayni sekilde cevap verecek oyunda bu sekilde devam edecek.

Bu arada “alttaki 40 yas alti” cevap vereyim

Tuttu.

Alttaki balik tutmayi cok sever

• @goodluck Alttaki Tahmin Oyunu içinde söyledi:

@daydreamer kimseyi kastetmiyor. Sinem akcam in mesaji gordunuz. Alttaki 40 yas alti demis. Oyuna katilacaksaniz mesaji ilk goren siz oldugunuz icin 40 yas altiysaniz tuttu diyip “alttaki galatasarayli gibi bi cumle kuracaksiniz Sizden sonra mesaji ilk goren ayni sekilde cevap verecek oyunda bu sekilde devam edecek.

Bu arada “alttaki 40 yas alti” cevap vereyim

Tuttu.

Alttaki balik tutmayi cok sever

Ok, çok teşekkürler. Bu arada uzaktan yakından alakası yok, hatta 12 yaşımdan beri vejetaryenim 🙂 Ve tabi @Sinem-Akçam ın tahmini de tutmuş oluyor bu durumda :))

@pakaji burda da mı? Keyifli keyifli oyun oynamaya çalışıyoruz şunun şurasında. Korku filmlerindeki "Hepimiz ölüceez" diye bağırıp ormandaki kulübede kim varsa hepsini paniğe sokan yardımcı oyuncular gibisiniz 🙂

Ayrıca alttaki de GC çıkarsa Houston'a yerleşmeyi planlıyor...

• @daydreamer tutmadı, aklımda california var nasip tabii :))

bence alttaki de california yı düşünüyor 🙂

• @Breeze tuttu 🙂 tüm hayatımı orada yaşayabilirim sadece orada iş bakıyorum 🙂

bence alttaki üniversite öğrencisi ve gc çıksada hayatım değişse diye düşünüyor.

• Yasaklı

tutmadı alttaki @pakaji .:)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |