Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Sayın @ecz-mikail tebrik ederim. Bundan sonraki süreçte başarılar dilerim.

• mülakatta istenen hesap dökümü nasıl bir evrak. Hesap cüzdanımı yoksa dekont mu isteniyor. Bankanın şube müdürü v.s kişilerinden extra imza attırmalımıyım yoksa sıradan bildiğimiz vezneden alınan döküman yeterlimi

• @cemil-yaman bankanıza gidip konsolosluğa verilmek üzere hesap dökümü istiyorum deyin onlar size hesap hareketlerini gösteren A4 kağıda basılmış kaşe imzalı ekstre verecekler ve imzalayanların imza sirkülerlerini ekleyecekler.

• ben hesabi subat ayinda actim sorun olurmu 3 aylik hesap dokumu .19xxx

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nahya123 DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

ben hesabi subat ayinda actim sorun olurmu 3 aylik hesap dokumu .19xxx

boyle seyleri genelde problem etmiyorlar.

• cevap icin tsk ederim crazycells ins sorun olmaz.

• @the-black-eagle mülakattan 1 ay önce hesaba para yatirsam 10 bin dolar sonra dökumanı alsam olurmu, mulakata yakın tarihtemi bu dökumanı almam gerek. Hesapta göstermelik borç bulacağım için hemen yatırıp hemen iade etmem lazim

• @cemil-yaman hemen yatırıp yine aynı tarihte alınmış hesap dökümü sorun olur mu bilmiyorum. @crazycells bir yorum yapacaktır muhakkak. Ben ing hesaplarımın tamamını enparaya taşıdım ve çıkardığım ekstreler 2 3 aylık. Sorun olmaz deniyo. Ancak ing vadeli hesabını kapamadan cüzdan aldım ve araç satış sözleşmesini de götürücem. Çünkü hesaba araç satışından 2 gün sonra dolar girişi var. Sıkıntı olursa gösterecem. İşte bu paranın kaynağı diye. Yani ne biliyim ekstre 3 aylık bu para senin mi çakallık mı yapıyon derler falan diye diyorum 🙂 Sonuçta para bende ama talihli eşim. Sorun olmuyo diyolar. Umarım sıkıntı olmaz. Şırda kaldı 2 hafta bişi.

• Merhaba,
    15xxx case numaram ve kcc evrak emailini gondermis vize gorusme tarihini beklemem icin email almıştım. Goruyorum ki benden cok yuksek olan numaralar randevu tarihi almislar. Bu durumda beklemeye devam mi etmek yoksa kentuckye sormak mi lazim gelir. Tesekkurler.

• @harun-dv2019 benim de sizin gibi 17xxx lerde normalde Nisan gelmesi gerekirken mayısa kaldık sizde mayısta alırsınız diye düşünüyorum

• @katre tebrikler..

• @cemil-yaman muhtemelen konsolosluk çalışanları da hesap dokumlerinde göstermelik para aktarılıp cekildiginin farkındadır ama aradıkları şey bu olmasa gerek.. daha çok hesapta bulunan para yerine, bu adam gerektiğinde bu parayı sağlayabiliyor muya bakıyorlar bence..

Forumda daha önce bu arkadaş mülakat gününden 1 gün önce hesap açıp para yatırıp o evragi mülakatta sunduğunu belirtmişti ve bir sorun da çıkmamıştı..

Sizde de bir sorun çıkacağını sanmam...

Ancak dokümanlar ne kadar güncelse de o kadar iyi.. o yüzden mülakata en erken 1 hafta kala döküm almakta fayda var..

• @sfati vallah sonuçta evrakları önceden hazırlayıp kafa rahat etsin istiyoruz. Zaten adli sicil ve nüfus kaydını kccye gönderdiğini istiyorlar. Dolayısıyla tarih içeren sadece banka dökümü kalıyor. Ben Mart 11 de gidip aldım. Mülakat 2 Nisanda. 22 günlük olacak yani evrak. 1 aydan eski olmayacak. Umarım sıkıntı olmaz.

• Merhaba @the-black-eagle adli sicil ve nüfus kaydını kcc ye gönderdiğimiz mi istiyorlar yani yeni çıkarmaya gerek yok mu ama nufus kaydı 1 aylık diye biliyorum geçerlilik süresi sonra sorun çıkmasın bize mayısta randevu muz

• @yılmaz Biz güncellerini götürdük sorun çıkmadı

• Merhaba , daha once soruldugunu ve genellikle konsoloslukta degistirin yorumlari aldigini bildigim bir konu icin destek bekliyorum. Konsoloslukta nasil degistirildigi ve bunun AP ye kalmaya sebep olup olmayacagini merak ediyorum. Annemin dogum tarihini degistirdik iki ay once , bulgaristan dogumlu oldugu icin vatandaslik basvurusunda bulunacagi icin; ds 260 formunu gonderdikten sonra degisiklik oldu. Formu actirmadan konsoloslukta degistiririz diye dusunuyoruz ama daha once yapan var mi sonuclari ne oldu. Simdiden tesekkurler . Numaram 15k

• Sayın @sfati çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için.

• Sayın @elif-unal mülakat günü değiştirebilirsiniz. Bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum

• Arkadaşlar DS260'ı doldururken yaşadığım adresim farklıydı, şuan mülakata gitmeme 20 gün kaldı ancak yeni eve taşındım, ds260 da eski adres bilgilerim var. Bu durumda yapmam gereken özel bir şey var mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cemil-yaman DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@the-black-eagle mülakattan 1 ay önce hesaba para yatirsam 10 bin dolar sonra dökumanı alsam olurmu, mulakata yakın tarihtemi bu dökumanı almam gerek. Hesapta göstermelik borç bulacağım için hemen yatırıp hemen iade etmem lazim

Eger konsolos paranin size ait olmadigini dusunurse, paranin kaynagini ve size ait olup olmadigini sorgulayabilir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |