Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @halil-şekeroğlu teşekkür ederim inş.

• @gunesdogdu 4 aşıyı ayrı ayrı mı yaptılar 2 aşı halinde karıştırıp mı yaptılar?

• Mülakat tarihi alan arkadaşlar.mülakat deneyimlerinizi buradan paylaşır iseniz sevinirim.inşallah vize alamayan olmaz ama. olursa'da nedenleri ile paylaşır mısınız.şimdiden herkese bol şans. tebriklerrrrrr arkadaşlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@pistolstar DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells yanıtınız için teşekkür ederim. Benden işlem yapılması için ad, soyad, case numarası ve doğum tarihi haricinde PIN vermemi istediler. “Please provide the pin” yazıyor. Pin’in ne olduğunu biliyor musunuz?

Bilmiyorum maalesef, sanirim ilk kez duyuyorum boyle bir istegi. Acaba butun bilgileri yazdiginiza emin misiniz? dilerseniz cevap olarak daha ayrintili bir sekilde kendi bilgilerinizi yazin. isim soyisim/dogumtarihi/ dosya numarasi/ DV chargeability ulkeniz/ adres/ mulakati yapmak istediginiz eski yer ve yeni yer/ kayitlardaki telefon numaraniz ve email adresiniz... vs. vs.

• Mulakat tarihim 07.03.19 olarak belirlendi / Konsolosluğa giderken;
    Sabıka kaydı ve nüfus kayıt örneği belgelerini KCC ye gönderdiğimiz gibi E-devletten alabiliyor muyuz?
    Yoksa bu ke KIRMIZI DAMGALI olması ve bizzat adliye ve nüfus müdürlüğünden mi almamız gerekiyor.

• @bozon ikisini de elden almak gerekiyor

• Konsolosluktaki 330$ ile Sağlık Raporundaki aşı ve muayene ücretleri Kredi Kartı ile ödenebilir mi?

• @bozon @berkergn13 e-devlet ten alabilirsiniz ikisinide,

Kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz ama kur biraz daha yüksek oluyor o yüzden nakit vermek daha mantıklı

• Yasaklı

Selamlar,

Daha önce forumun aktif üyelerinden birisiydim daha sonra kendi tercihimle ayrılmıştım. Eşimin yurtdışı sabıka kaydındaki uzuuun gecikme nedeniyle gecikmeli de olsa mülakat tarihimiz birkaç gün önce geldi 1 Mart 2019 saat 08.30

Çok şey öğrendiğim @crazycells başta olmak üzere forumda emeği geçen herkese bir teşekkür borçlu olduğumu ve bir de bilgilendirme sorumluluğum olduğunu düşünerek yeniden üye oldum.

Yani son durumumuz bu. Unganlar'da randevumuzu 27 Şubat olarak aldım (onayı gelmedi henüz ama) eğer bu şekilde oturtabilirsem programı, 27 sağlık kontrolü, 28 rapor alım, 01 Mart mülakat. İzmir'den Ankara'ya 3 gün için gidip tüm süreci tamamlamayı planlıyoruz.

Dediğim gibi bilgileri paylaşmak sorumluluğum olduğunu düşündüm. Bir şeyler öğrenmeme katkı koyan herkese teşekkürler...

• @sfati hayır mülakata götürmek için alınacak evraklar kırmızı mühürlü olması gerekiyor yani e devletten değil elden alınması gerekiyor

• @berkergn13 yok öyle bir şey. barkodlu evrakların tamamı geçerli diye biliyorum

• @mhepekiz ben randevunu biliyordum da yine de hoşgeldin abi yolunuz açık olsun

• Yasaklı

@karadenizden teşekküler kardeşim

• Bu Sabıka kaydı ve Nüfus Kayıt Örneği konusunu kesin olarak bilen tecrübe etmiş bir arkadaşımız yazabilir mi. gerçekten e-devlet ten alınan evrak yeterliyse büyük kolaylık olacaktır. Mümkünse görüşmeye e-devletten aldığı evrağı götürüp sıkıntı yaşamayan bir arkadaşımız yazabilir mi mesela ?

• Yasaklı

@bozon @crazycells 'in kasım ayında verdiği bir bilgi şu şekilde

crazycells 4 Kas 2018 20:41 @Kartal
    @kartal DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells ve @mhepekiz forumdan ulaştığım aşağıdaki linkte Nufüs kayıt örneği maddesinde "kırmızı renkli damgası" olmalıdır yazıyor. Buna istinaden damga gerekliliğini soruyorum.

sorun olmaz. e-devleti kullanabilirsiniz.
    yonergedeki tum bilgiler guncel degil.

• @mhepekiz Teşekkür Ederim. Benim aklımda soru işareti kalmadı sayenizde.

• Yasaklı

@bozon zaten e-devletten aldığımız evrakları KCC'ye yolladık hepimiz. Orada kabul edilen burada da kabul edilecektir. Ondan üzmeyiniz kendinizi 🙂

• ⭐⭐

Vukuatlı Nüfus kayıtlar e-devletten alınabiliyor. Kabul ediliyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

şu evrak gidecek bu evrak gidecek diye neden birbirinize laf edeceğinize en güncel en son giden kişi bize en sağlıklı bilgiyi verecektir. Buraya kendisini etiketliyorum umarım en kısa zamanda bu tartışma biter. @gunesdogdu

• Merhaba arkadaşlar!
    beni biraz heyecan sardı,1 mart saat 07:45 randevum var, bende 27 sınde gidersem herhalde sağlık raporunu hal eder cuma gunude istanbula dönmuş olurum.
    hepimize başarılar dilerim!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |