DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mert06 hangi konsoloslukta mülakata girerseniz girin sizden ilişkinizin çekiliş öncesi başladığına dair kanıtlar sunmanız talep edilecek ve durumunuz sorgulanacak. Bu kanıtlar tarihi gözükecek şekilde birlikte yer aldığınız fotoğraflar, birlikte seyahat ettiğinize dair uçak bileti, otel rezervasyonu konfirmasyonu, eşiniz ile aranızdaki WhatsApp veya email yazışmaları olabilir. Geniş bir arşiv ile mülakata gitmeniz yararınıza olacaktır. Beklemeksizin resmi evliliğinizi gerçekleştirin, eşinizi DS260 formu doldurduğunuz yerden add applicant yaparak dosyanıza ekleyin, mülakat tarihi aldıktan sonra kendi DS260 formunuzu açtırarak eşinizin bilgilerini kendi formunuza ekleyerek medeni durumunuzu güncellemeniz sürecinizin yararına olacaktır. Bol şans

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sevdemimi son tarihten tastınız tam olarak nedir?
    eğer vize alınabilecek son tarihi soruyorsanız, sizin mali yılınız için 30 Eylül 2025'tir.

• ⭐⭐⭐

@cemal1153 mülakat aldıktan sonra konsolosluğa mail atıp dosyanızı açtırabilirsiniz yada mülakat günü gittiğinizde konsoloslukta söyleyip düzeltilmesini isteyebilirsiniz

• arkadaslar selamlar 24 yilinin talihlilerine hong kong dan donus oluyormus .fiziksel olarak orada bulunursak dosya tasimayi kabul mailleri alanlar olmus.acaba c.off u beklemeden kcc ile simdiden mail ile hong kong a dosyami aldirmayi denemek ne kadar dogru bilemedim . kafada deli sorular ne kadar zorlu bir surectir bu neyin icine dustuk biz :))) onumuzde daha 1 yil var neredeyse ama sabah aksam forumdayim konulardan uzak kalmak istemiyorum .

• @gucarslan yani mülakatın son günü 30 Eylül müdür demek istedim

• @EzgiLera çok teşeklür ederim, sanırım yaşayıp görmek gerekecek 😀

• @Cansu-mer merhaba bizde 2025 talihlisiyiz ve Hong Kong'a taşımayı düşünüyorum değerli görüşünüz benim için çok önemli

• @Cansu-mer aslında düşünmeniz gereken tek bir şey var. Dosyanız Ankara da mülakat alma ihtimali yüzde sıfır. Yani şu an çekilişi kazanmış olabiliriz ama kazanmamızın bir önemi bu sıra numarası ve Ankara ile önemi kalmıyor. Kısacası size önerim son üç dört yılın dosya taşıma ile ilgili tüm iletilerini okuyun ve aklınıza yatan bir ülkeye dosyanızı taşıyın. Taşımazsanız zaten mülakat alamıyacaksınız. Ama taşırsanız bir ümit belki olabilir.

• @Cansu-mer
    Erken düşünmeye başladınız, herkes derdine düşmeye başladığında bu bir avantaj olacak bence.

Bence doğru noktadayız. Ben de boş vakitlerde elde telefon, eski deneyimler, aşamalar vs vs kim ne yazdıysa okuyorum.

• @rasitcenngiz o sekilde ilerliyecegiz tabiki 2-3 ulke belirledim suan bu seneki mulakat olaylari bi bitsin baklim ona gore ilerliyecegiz zannedersem veya kcc den talep edicem 1-2 ay icinde ne diyecekler bakalim

• @rasitcenngiz evet bir kac ulke belirledik suan ancak bakalim bu senenin talihlileri neler yapicak nereler alicak dosyalarini.1-2 ay daha gozlemleyip hareket etmeyi planliyorum eylul bitmeden

• @Cansu-mer, içinde söyledi: DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları

arkadaslar selamlar 24 yilinin talihlilerine hong kong dan donus oluyormus .fiziksel olarak orada bulunursak dosya tasimayi kabul mailleri alanlar olmus.acaba c.off u beklemeden kcc ile simdiden mail ile hong kong a dosyami aldirmayi denemek ne kadar dogru bilemedim . kafada deli sorular ne kadar zorlu bir surectir bu neyin icine dustuk biz :))) onumuzde daha 1 yil var neredeyse ama sabah aksam forumdayim konulardan uzak kalmak istemiyorum .

selamlar,

Aynı soru benimde aklımda. Ben ekim gibi HK ya mail atıp dosya taşımak için neler gerekiyor vs. diye. Eğer burada olmanız gerekiyor vs diye bir dönüş alabilirsem Ekim ayında oraya gidip KCC ye mail atarak(current olmadan önce) dosya taşımayı yapmayı planlıyorum. Benim gibi gitmeyi planlayan arkadaşlar var ise, onlarla beraber gidebiliriz.

• Merhabalar DV2025 hangi numaralar Ankara viza mulakati riskli ola bilir?

• @mnamiz mesela 2024 talihlisi olup randevu alamayanlar la aynı case no ya sahip kişiler

• @mnamiz sizin dosya numaranız 80xxx mi veya yanlış bir yazımınız mı var imzanızda?

• Herkese merhaba, bugün KCC'ye önümüzdeki sene Viyana'da olabileceğimi ve mümkünse dosyamı Ankara'dan Viyana'ya taşımalarını rica ederek mail attım. Dosyamı Viyana'ya taşıdıklarını ilettiler. Dosya taşımayı düşünenler için sıcağı sıcağına yazmak istedim. Herkese iyi akşamlar.

• @atibaba guzel bir haber olmus sizler icin.viyana oturum vs istiyordu bildigim kadariyla.viyana ilede gorusmeniz saglikli olmazmiydi ve maile ne yazdiniz sadece oraya tasimak istediginizimi belirttiniz .

• @onuru sizin case biraz guvenli gibi, guvenimiz o kadar kalmamiski ankaraya bu numara ile tasitmayi dusunuyorsunuz .bu arada eylulden sonra ilk dagitimlar oluyor diye biliyorum eylulden once kcc ile tasitip dagitim listesinde beklemeniz gerek diye dusunuyorum buradan edindigim bilgiler ile daha saglikli bilgisi olanlar aciklama getireceklerdir buradan

• @atibaba merhaba peki Viyana randevu verecek mi?

• @atibaba, içinde söyledi: DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları

Herkese merhaba, bugün KCC'ye önümüzdeki sene Viyana'da olabileceğimi ve mümkünse dosyamı Ankara'dan Viyana'ya taşımalarını rica ederek mail attım. Dosyamı Viyana'ya taşıdıklarını ilettiler. Dosya taşımayı düşünenler için sıcağı sıcağına yazmak istedim. Herkese iyi akşamlar.

Hocam selamlar, vize fotografi vs. birsey eklediniz mi gonderdiginiz maile?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

122

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.9k

| | | |