DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @EzgiLera malesef eşimin vizesi yok. Ben ve oğlum alsak bile (ihtimal dahilinde) eşim 3 yılda ancak alabiliyor. Kanada oturumum olduğu için taşıma talep ettim ama geç dönüyorlar. O yüzden HK'u deneyeceğim şimdi. Umarım olur 🌸

• ⭐⭐⭐

@Biks Sanirim sehven kendinize cevap verdiniz ya da ek mesaj atarken bu sekilde iletmek istediniz. SGK belgesi dogru ve zaten sayin @Demayfo nun listesinde var.

• Ulanbatur da üç EU dosyası hazır güzel bir haber ❤

• ⭐⭐⭐

@Biks Gocmenlik vizesinin basilacagi (ikinci ve yeni) pasaportunuzunla mulakata girebilirsiniz, ilkinin olmamasi onemli degil merak etmeyin, bu sekilde yapabilirsiniz. Sadece diger pasaportunuzda eger ABD ile ilgili vize varsa onlari gormek ve iptal etmek isterler. Eger var ve zaten iptal vizelerse onlarin fotokopilerini yaninizda bulundurun mulalakat gunu. 🤞

• @EzgiLera Ah,nihayet aradığım cevabı buldum sanırım🙏,emin olmalıyım,2025 talihlisiyim,Agustos ayında Kanada'da olacağim.DS260'a mülakat yeri tercihim olarak Montreal yazdım çünkü açık çalısma iznim var.Ama şu anda adresim İstanbul .KCC'ye mail atmam mı gerekiyor?Sonuçta DS260'da durumumu bildirebileceğim bir alan yoktu.

• ⭐⭐⭐

@Senem-Yukselen Maili KCC'e atmalisiniz, sizin simdi Montreal Konsololugu'yla bir isleminiz yok sureciniz baslamadi. Lutfen kendi yiliniza ait baslikta bu tip sorulari sorunuz, gelismeleri kacirmayin. Kaldi ki sorunuz ilk sayfalarda cavaplanmistir... 😉

• @lumos Çok teşekkür ederim,hafızanıza hayran kaldım,ben bile emin olamadım kcc'ye mi yazın yoksa Montreal'e mi dediğinizden 🤭.İletiyi alakalı görünce altına sormak istedim🙏.Tekrar teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐

@Senem-Yukselen Bol sans!

• ⭐⭐⭐

@bluey123, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@EzgiLera malesef eşimin vizesi yok. Ben ve oğlum alsak bile (ihtimal dahilinde) eşim 3 yılda ancak alabiliyor. Kanada oturumum olduğu için taşıma talep ettim ama geç dönüyorlar. O yüzden HK'u deneyeceğim şimdi. Umarım olur 🌸

Sürecin biraz daha başlarında olsaydık siz AoS ile alırken eşiniz CP ile alabilirdi ama şu an yetişmez muhtemelen. Yine de aklınızda bulunsun.

• @fahriakc Polonya’da yaşıyor, Polonya oturumu var

• Sizce neden güncel bülten hala açıklanmadı. Normalde ay başı direk açıklıyorlardı

• merhaba arkadaşlar ais kaydını yapmak istediğimde il yönergede maili yazınca HAS ALREADY BEEN TAKEN uyarısı alıyorum ve mail kaydını en baştan oluşturamıyorum. ilk defa siteye girdim hiç kayıt oluşturmamıştım. yardımcı olabilirseniz sevinirim
    ass.jpg

• 2 gündür Hong Kong dayım arkadaşlar olumlu dönüş olursa bilgi vereceğim

• @Detroit2222 Baska bir email adresi ile kayit olusturmayi deneyebilirsiniz.

• @datanist öyle yaptım teşekkür ediyorum

• @sonruh 7K yı Hong Kong a gitmek zorunda bırakanlara kırmızı kart vermek lazım 🙂

• @fahriakc sorma kardeş 8500 km ileri sürdüler bizi 😂

• Güncel bülten ne zaman açıklanacak. Neden uzadı bu kadar

• Dear Sir,

We can only process immigrant visa applications of applicants who are physically present in Singapore and granted legal status to stay in Singapore for the entirety of their visa processing, which can take several months. As such, we are not able to process applications from applicants who are only able to stay in Singapore on short term visit passes and student passes.

Best Regards,

Singapore den bu yaniti aldim , hk ile benzer bir yanit mi yoksa farkli midir bileniniz var mi (imzayi yapamadim uzgunum)

• Son dağıtımda(31 Mayıs Dağıtımı) Varşova'dan 2nl maili alan biri varsa bana özelden ulaşabilir mi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

47

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.2k

| | | |