Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @muhammetnzr denedim fakat hala aynı hatayı veriyor, daha sonra denemek gerekiyor sanırım

• @elif-unal
    selamlar, tesekkurler bilgiler için, bize bu gun evrakları gönderin maili geldi.bilginize.
    2019EU14xxx

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nicely DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Selamlar, DS260'ı gönderdim, kentucky den mail geldi onları gönderdim, o nlarda onaylandı ancak şu an istanbul içinde başka bir ilçeye taşındım, DS260 a yeni taşındığım adresi eklemem gerekiyor mu? yoksa konsoloslukta ekletebilir miyiz? İkametkahım da değişecek sonuçta artık kadıköy de değilim, sancaktepedeyim, bu yer değişikliğini DS'&= a şu an güncellememem gerekiyor mu?

Hayir gerekmiyor. Boyle bir degisiklik yapmamalisiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@harun-can-akengin DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@muhammetnzr denedim fakat hala aynı hatayı veriyor, daha sonra denemek gerekiyor sanırım

sistemde boyle hatalar olabiliyor arada.

bence de daha sonra deneyin, ayrica web browser'lardan da kaynaklanabiliyor. Dolayisiyla farkli zamanlarda farkli web browser'lardan giris yapmaya calisin.

• Selamlar, acaba birth certificate için tüm aile için tek vukatlı nüfus kayıt örneği yetrlimi yoksa herkes için ayrı belge mi göndermek gerekiyor. eşlerin belgelerinde gördüğüm kadarıyla isim sırası değişik. eğer çocuk için almak gerekirse e-devlet hesabı olmadığından nüfus müdürlüğünden almak mı gerrkecek. Bilgisi olanlar yardımcınolabilirmi?

• @cevocevo süper gözünüz aydın 🙂

• Arkadaşlar, görülüyorki 13,14,15 binlere evrak maili gelmeye başlamış. Hepiniz için hayırlısı olsun. Eğer excel tablosunda isminiz yoksa veya tarihi işlemediyseniz. Biz yüksek case lilere yön vermesi adına işleyebilirseniz çok seviniriz. En kısa zamanda herkesin vizesini alması dileğiyle...

• @cevocevo çocuk için gerek yok, zaten sizin nüfus kayıt örneği nde çocuk görünüyor. Ben çocuk için göndermedim,sadece eşim ve benimkini gönderdim, kcc den evraklariniz eksiksizdir cevabı geldi..

• Merhabalar
    Bilgisi olan lutfwn donsun
    2019EUxxx 2018 ekimde vize mizi aldık ve 2018 ekimde uscis parasını ödedim bu arada 3 kişiyiz ben eşim ve oğlum
    2
    2018 aralık 19 unda usa ye giriş yaptık
    Greencard bana çıkmıştı
    10 ocak 2019 da benim greencardım geldi fakat eşimin ve çoçuğumun ki gelmedi
    Normalmidie gelir mi bekleyelim mi yoksa nereye sormamız gerekiyor
    Bilen eden var ise bana dönüş yapabilir mi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cevocevo DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Selamlar, acaba birth certificate için tüm aile için tek vukatlı nüfus kayıt örneği yetrlimi yoksa herkes için ayrı belge mi göndermek gerekiyor. eşlerin belgelerinde gördüğüm kadarıyla isim sırası değişik. eğer çocuk için almak gerekirse e-devlet hesabı olmadığından nüfus müdürlüğünden almak mı gerrkecek. Bilgisi olanlar yardımcınolabilirmi?

onemli olan sizin, esinizin ve cocuklarinizin bilgilerinin konsolosluga iletilmesi. Bunu kac evrak gondererek yapacaginiz size kalmis 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@melih3448 DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Merhabalar
    2019EUxxx 2018 ekimde vize mizi aldık ve 2018 ekimde uscis parasını ödedim bu arada 3 kişiyiz ben eşim ve oğlum
    2
    Greencard bana çıkmıştı

Sadece beklemeniz gerekiyor. Herkesinki ayni anda gelmeyebilir, cok normal bir durum; telaslanacak bir sey yok.

• @melih3448 DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Merhabalar
    2
    Greencard bana çıkmıştı

Şu adrese gidip sorgulayabilirsiniz. Biz sorgulamıştık bekletiyorlarmış ofiste, boşa beklemişiz.
    https://www.uscis.gov/about-us/find-uscis-office/field-offices/texas-houston-field-office
    Şuradan da randevu almanız gerekir.

• @crazycells Teşekkürler bilgilendirme için o zaman sadece mülakat tarihini beklemek kaldı geriye 😃

• 26 Aralıkta KCC'den evrak maili almıştım. Case no 18xxx. Kendim, eşim, kızım ve oğlum için istenen evrakı 29 Aralikta edevletten pdf olarak indirip gönderdim. 17 Ocakta KCC'den aşağıdaki documents received emailini aldım.

Records indicate you have submitted a complete and valid DS-260 application for each family member, and you have provided all required documentation to the Kentucky Consular Center.
    ...

• ⭐⭐

@smoothsurfin edevlet istenilen evrakları ingilizce veriyormu

• @yapay-zeka Türkçe belgeleri İngilizceye çevirtmeniz gerekmiyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yapay-zeka DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@smoothsurfin edevlet istenilen evrakları ingilizce veriyormu

adli sicil kaydini ingilizce olarak da veriyor.

• uscis ödemeyi yaptım, üyeliği yapıp adresi de kontrol ettim. Her aile ferdi için üyelik yapmak gerekiyor mu? Ufak oğlumuz için henüz e-mail adresi açmamıştık 🙂 kendisi 6 yaşında. Asıl soru, 24 Ocak da ilk girişi yapıyoruz, ödeme harici yapmamız gereken bir işlem var mıdır? Girmeden girerken ve girdikten sonra. Şimdi forumu okuyun diye bilirsiniz ama kısa zaman işlerin toparlanması gerekliliğinden dolayı zaman azlığından soruyorum, teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kartal DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

uscis ödemeyi yaptım, üyeliği yapıp adresi de kontrol ettim. Her aile ferdi için üyelik yapmak gerekiyor mu? Ufak oğlumuz için henüz e-mail adresi açmamıştık 🙂 kendisi 6 yaşında. Asıl soru, 24 Ocak da ilk girişi yapıyoruz, ödeme harici yapmamız gereken bir işlem var mıdır? Girmeden girerken ve girdikten sonra. Şimdi forumu okuyun diye bilirsiniz ama kısa zaman işlerin toparlanması gerekliliğinden dolayı zaman azlığından soruyorum, teşekkürler.

Ayri uyelik acilip acilmamasi cok dert degil, ama ayrica acip odeme yapabilirsiniz. Onemli olan USCIS fee'nin odenmis olmasi.

Gitmeden once yapilacaklar listesi icin su konuyu okuyabilirsiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/329/abd-ye-gitmeden-once-ve-gittikten-sonra-yapilacaklar

• merhabalar başlıkta bir çok kez yazılmıştır, fakat açıkçası güncel fiyatı bulamadım. Dolar bazında unganlara(kan tahlili,röntgen,aşı vs.)1 kişi için ne kadar ödeme yapıyoruz. Muayene için giden arkadaşlar cevaplandırabilir mi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

148

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |