DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• herkese selamlar 14000 li sira numarasi nasil sizce sia gelir mi ?

• ⭐⭐⭐

@ahmeterol1912 Deneyim basliklarindan bunlari detaylica ogrenebilirsiniz. Forumu kullanmaktan cekinmeyin.

• ⭐⭐⭐

@beadey Sadece ABD icin basvurdugunuz ve gocmenlik amaciyla ters dusen (turistik gibi ornegin) vize turlerinde cok yuksek ihtimalle vize turleri arasindaki catisma nedeniyle ret alirsiniz, tabii cok onemli bir donus sebebinizi yoksa ve bunu kanitlayamiyorsaniz. Diger ulkeler icin bu durumun bir etkisi olamaz. GC alamazsaniz da durumdan etkilenmezsiniz.

• ⭐⭐⭐

@cagla3404 Oncelikle, sorulariniza cevap alabilmek icin forum kurallari geregi lutfen vize surecinizi imzaniza tasiyin. Yonergeler icin tiklayiniz.

Edit: sizi de daha once yonlendirmisiz ama hala imzaniz yok...

• ⭐⭐⭐

@Iricss Merhaba, israrla vize surecinizi imzaniza tasimiyorsunuz....

• ⭐⭐⭐

@ollqher Bunu kimse bilemez, ama son uc yilda Ankara'dan gelmedi.
    Imzanizdaki CN mi hatali, siz baskasi adina mi soruyorsunuz anlamadim. Isterseniz guncelleyin birinden birini.

• @ATS16, içinde söyledi: DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları

@kayaomerrrr

Polis Belgesi
    (TC vatandaslari icin bu belgenin ismi Arsiv Kayitli Adli Sicil Kaydi'dir. Eger adli sicil kaydiniz temizse e-devletten, eger sicilinizde kayit varsa adliyelerden belgeyi temin edebilirsiniz. Belgenin "arsiv kayitli" oldugunda emin olmalisiniz. Bu belgeyi sadece 16 yasindan buyuk kisiler icin saglamalisiniz. 1 yildan fazla yasadiginiz ulkelerden, veya su an yasadiginiz ulkede 6 aydan fazla suredir yasiyorsaniz yine bu belgeyi bu ulkeler icin temin etmelisiniz (ilgili konu), eger bir ulkede suc islediyseniz ya da suclu bulunduysaniz yasiniz veya ulkede ne kadar kaldiginiz onemli olmadan bu belgeyi temin etmelisiniz!)

Türkiye Dışındaki Ülkelerden Adli Sicil Kaydı Almak https://yesilkartforum.com/forum/post/361

iyi geceler ben birkaç sene yurtdışında çalıştım ama belli aralıklarla full 1 sene kalmadım. Bir defa 4 ay panama, 3 kez yaklaşık 5er aydan dominikte ama çalışma vizesiyle değil normal turist vizesiyle gidiyordum ama bu kadar süreler oralarda bulundum. biraz karışık anlattım kusura bakmayın buralardan da bir belge almam gerekiyor mu?

• @lumos dediğinizi anlamadım. Tüm bölümleri doğru bir şekilde geçtim ama bu hata en sonra oluşuyor ve herşeyim tam

• @lumos merhaba bulamadım ama rica etsem link atabilirmisiniz. çok teşekkürler

• @ahmeterol1912 Merhabalar.
    DV2023 Mülakat Deneyimleri için buyrunuz; DV2023 Mülakat Deneyimleri
    DV2024 Mülakat Deneyimleri için buyrunuz; DV2024 Mülakat Deneyimleri

Not: Sağ üst kısımda bulunan arama motorunu incelemek istediğiniz konular için kişiselleştirilmiş bir şekilde kullanmak sizin elinizde. Arama motoruna tıklamanızın akabinde bir çark simgesi göreceksiniz. O simgeye tıklayıp bu yazdığım konuda tecrübe sahibi olabilirsiniz.

• Merhabalar. 2021 talihlisi ve şu an amerikada yaşayan arkadaşım bana "DS-260 formunu doldurduktan sonra sana istenilen belgeleri bildiren farklı bir mail alman gerekiyordu." dedi. Benim aldığım tek mail "U.S. DoS - CEAC Confirmation" başlıklı sadece formu başarılı bir şekilde gönderdiğime yönelik bir mail idi. Arkadaşımın bahsettiği mail sonradan atılacak diye biliyordum. Bu konu hakkında bir fikri olan var mıdır?

• ⭐⭐⭐

@fatih-donmez DV2022'nin yarisi itibariyle belge gonderme adimi yoktur surec icinde. Mulakat alana kadar mail almayacaksiniz. Lutfen basliktaki ilk uc iletiyo bastan inceleyin, bu kadar temel konularla ilgili eksik bilginiz kalmasin.

• ⭐⭐⭐

@Iricss Soyle anlatayim; surecinizi imzaniza tasiyin. Yonergeler icin tiklayiniz.

CN girisini 0'lar olamadan deneyin....
    😐

• @lumos surecimi imzaniza tasidim. Simdi yardim edebilir misiniz ds260 formunun son kisminda case numaramin yanlis oldugunu yazmakta ama birebir ayni yaziyorum dv2025 sitesinde olanla

• @ugursway çok teşekkür ederim uğur bey. cok heyecanliyiz. 15 yıldır bekliyoruz bu anı. Bir soru daha soracağım. 4 kişilik bir aileyiz eşim ben ve 17 yaşında kızım 4 yaşında oğlum bankada göstermemiz gereken para hepimiz için en az kadar olmalı. (Ayrıca mülakattan geçersek satacagimiz bir evimiz ve arabamız var bunları beyan etmelimiyiz)

• ⭐⭐⭐

@Iricss Imza icin teşekkürler, aslinda bir onceki mesajda cevap da verdim. 0 rakamlari olmadan deneyin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozlemus olmaz.

• Sonunda oldu. Yardiminiz icin cok tesekkur ediyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cagla3404, içinde söyledi: DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları

mail adresimde alt tire işareti olduğu için kabul etmiyor. Daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldu mu ?

sizi forum kurallarına ısrarla uymamaktan dolayı bir süre forumdan uzaklaştırıyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmeterol1912 hangi ülkede gireceksiniz mülakata?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.0k

| | | |