Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @the-black-eagle kizim da Amerikan vatandasi oyuzden bizim bilgi girdigimiz sayfalara onun bilgileribi girdik o kdr

• @caglarkko hakkaten film gibi. Tebrikler

• @caglarkko tebrik ederim. epey çetrefilli olmuş. zevkle okudum.

• selam
    acaba 1 yıldan az kalınan ülkelerden polis raporu isteme durumu oluyormu? benimde böyle bir durum var, 10 ay kaldım bir ülkede , acaba alsammı? Boşuna da uğraşmak istemiyorum, bu konuda tecrübesi/tavsiyesi olan varsa paylaşırsa sevinirim? (1 yıldan az kalınmış ama istenmiş yada bir yıldan az kalınmış istenmemiş, belirtirseniz sevinirim)
    tesekkürler
    eu201914xxx

• @mel okdir. Ben ds260a bilgileri girilmedi sandım.

• @cevocevo bu süre ülkelere göre değişiyor. Resmi sayfadaki listeden ülkeyi kontrol etmen gerekiyor. Bazı ülkeler için 1 sene bazıları için 6 ay bazıları için ise istenmiyor

• @cevocevo örneğin ben abd de bulundum bir sene ama kendileri ulaşabiliyorlar diye istenmiyor mesela.

• @the-black-eagle
    amerika için istenmiyor diğerleri için 1 yıl diye biliyorum, aşağıda belirtilen listeye göre bahsettiğimiz konu 3. maddeye giriyor. o da 12 ay, bildiğiniz başka liste var mı acaba? varsa paylaşırmısımız?

bu listenin bulundu sayfanın linki aşağıdadır.

the applicant needs a police certificate from...

1.the country of nationality if they resided there for more than 6 months

2.the country of current residence (if different from nationality) if they resided there for more than 6 months

3.any previous country or countries of residence if residing there for more than 12 months

4.any country where arrested for any reason, regardless of how long they lived there was any age at that time the police authorities from place of arrest.

• @cevocevo liste odur. Zaten bazılarına 6 aydan fazla bazılarına da 12 aydan fazla demiş. Sizin bulunduğunuz ülke 6 aydan fazla için belirtilen listedeyse 10 ay kaldığınız içşn almanız gerekir. Diğer listedeyse gerek olmayacak.

• @cevocevo 2.madde için şuanki demiş. O zaman gerek olmayacak gibi görünüyor.

• @cevocevo gerçi ben şimdi istemeden yanlış yönlendirmiş olmayayım. @crazycells görünce zaten sana net bir cevap verecektir. Şu an anladığım kadarıyla sıkıntı gözükmüyor.

• Herkese selam
    Bizim arkadaşın hanımı bugün doğum yaptı.
    Case number 12xxx
    KCC evrak onayı yaklaşık 10 gün önce geldi
    Muhtemelen 2 hafta sonra 10k-13.5k mülakat tarihleri belli olacak
    Şimdi sorum: Bebeğin dogumuyla beraber ds260 formunu güncellemesi lazım
    Bu hafta mı güncellese daha iyi?
    Yoksa mülakat tarihini aldıktsn sonra mı güncellese daha iyi?
    @crazycells

• Bu arada cumartesi video paylasamadım özür. Virüsten dolayı bilgisayarı komple formatladım, ilk fırsatta yüklerim.

• @mel evet biz kızımızında bilgilerini ekledik.

• @caglarkko Paylaşım için teşekkürler.. Deneyim paylaşımları forumu takip eden arkadaşlar açısından hem bir hikaye tadında hemde bir deneyim anlamında çok güzel oluyor. Yaşamış olduğunuz süreç baya bir sıkıntılı olsa da mutlu sonla bitmiş olmasına çok sevindim. Yeni hayatınızda mutlulular dilerim ara ara deneyimlerinizi paylaşırsanız bizlerde çok mutlu oluruz. Tekrar tebrikler..

• Merhabalar,
    Foruma bir süre önce katıldım. Öncelikle herkese bu süreçte şans diliyorum. Bizim case number'ımız Şubat bülteninde olmasına rağmen henüz randevu tarihimiz gelmedi. Aynı durumda olanlar varsa paylaşabilir mi acaba? Teşekkürler

• @mardin-le-gund merhaba youtube adresinizi yazarmısınız? Kanalınızı aradım ama bulamadım.

• @bug merhaba, Case numarımız 9xxx bizimde.Ds260 formunu 12 Haziran’da submit ettik evrak maili 6 kasımda geldi 11 kasımda onları da gönderdik kabul edildi diye otomatik bir mail geldi 12 aralıktada tekrar evrakların doğru olduğu sürecin devam ettiği maili geldi.13 aralıkta vize bülteni açıklandı fakat hala mülakat tarihi verilmedi.Açıkçası 8800-10000 arasında olan arkadaşların şubat ayında mülakat alabileceklerini umuyorduk ancak öyle olmadı.Dolayısıyla farklı bir yol izlendiği sonucuna vardık.CN 9xxx olmasına rağmen hala mülakat tarihi verilmedi numarası daha yüksek olanların aynı durumla karşılaşması muhtemel.Bekleyen herkese bol sabır diliyorum ve bilgi sahibi olan varsa eğer bizleri aydınlatsın lütfen.

• Case numaramız 17xxx lerde bize de kkc sen e-mail gelmedi acaba bir sorun mu var e-mail adresi doğru spam a da bişey düşmemiş gergin 5 defa bakıyorum

• @dılekalkoc Bende benzer durumdayim, muhtemelen mart ayinda gelir mulakat siramiz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |