DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @furkansn

M77 - NON-RESIDENT TRANSFER - SOYİSİM,İSİM

• ocaktan beri mail atıyorum viyanaya olumsuz dönüyorlar 4veya 5 kere attım ama anlamadım bizden yüksek case numaralardan olumlu dönüş alanlarda var bize nasip olmadı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@scott sorularınıza cevap almak için öncelikle lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

• @oguzhanaga07 Yalnız değilsiniz. Olumlu - olumsuz hiç bir şekilde dönüş alamadık biz.
    20binlerde 2 dosya ready (mülakat almış) Viyana'da. Ne diyelim hayırlısı..

1.jpg

• @musa-k Bilgilendirme için çoook teşekkür ederim. Sizin adınıza çok sevindim. Ben de mail atıyordum ama açıkcası sizin ki gibi atmadım ya da o şekilde bir dönüş olmadı bana. Sanırım mail içeriğini değiştirip tekrar o şekilde atmamda fayda var.
    Tüm süreciniz kolaylıkla geçer umarım, bol şans.🍀

• @demireser cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Bugün T.C. Kimlik Kartı randevusu alarak, kalabalık olmadığını bildiğimiz bir nüfus müdürlüğüne gittik. Sıramız geldiğinde geçmişte yaşanan gecikmeden ve 15 gün cezadan bahsetmeden pasaport başvurusu yapacağımızı söyledik. Memur önce kimlik kartı randevusuyla işlem yapamayacağını söyledi ama biz henüz hiç bir ısrarda bulunmamışken "bu seferlik yapalım, demek ki sistem yoğun olunca kimlik randevusuna attı" diyerek işleme başladı.

Memurun bu söyleminden yola çıkarak, demek ki sistemde zaman zaman böyle durumlar olabiliyor diye düşündük. Aynı durumla karşılaşanlara yardımı olabilir diye bunu yazmak istedim.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   crazycells crazycells 
  • Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   crazycells crazycells 

• @ATS16 teşekkür ederim. Biz bebek beklerken greencard çekiliş sonucunu öğrendik. Bu sonucun onun şansı olduğunu düşünüyor ve sürecin sorunsuz ilerlemesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bebeğin pasaport başvurusunu da bugün sorunsuz bir şekilde yapabildik.

Size de vizeniz hayırlı olsun. Amerika'daki yeni hayatınızda başarılar dilerim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hsn-kartal ağustos erken bir tarih değil.

• @gucarslan current çok yavaş gittiği için acaba m? dedim.Hala current olamadık

• Merhaba herkese bugün vizem basılmış halde pasaportumu teslim aldım süreci zor ama mutlu bir şekilde bitirdim. süreçteki tüm arkadaşlara en iyi dileklerimi diliyorum tüm şanslar yanınız da olsun. Musait bir zamanım da tüm tecrübelerimi paylaşacağım 🙏🏻

• Hiç yurtdışı deneyimim olmadığı için pasaportumda bir giriş çıkış olsun istiyorum bunun için Hollandada yapılacak 11 Hazirandaki tarım fuarına katılmak istiyorum. Bu ülkeden daha önce aldığım bir patent için 5 aylık kurs ve süreç sonunda 18 bin euro şirket kurulum için ödüle hak kazanmıştım ancak o zamanlar yurtdışına gitme niyetim yoktu ve kursa katılmamıştım. Bazı şirketlerden de iş görüşmesi için davet almıştım şimdi onların hepsini ziyaret etmek ve olası bir Schengen bölgesi girişi için hazırlığım olsun istiyorum. Geçmiş yazışmaları ve davetleri sunsam fuar için de ayrı bir davet oluşturuluyor bunlar daha kolay vize almamı sağlar mı? Yoksa Yunanistan turist vizesi almak veya herhangi bir turla gitmeyi denemek daha kolay bir yol mu?

• Mart ve Nisan aylarında hiç randevu verilmedi mi. bu durumda bize sıra gelmez.

• @musa-k bende herkesin attığı standan bi mail var onu atıyorum ekstra bişi yazmadım gelen red cevaplarına yazıyordum

• bir sey sormak istiyorum. su an vize gorusmeleri durdu mu ? durduysa ilerleyecek mi bir bilgisi olan var mi? ona gore gelecek plani yapmak istiyorum yasim 19 ve buyuk bir hevesim var numaram 10bin ve bana rahat gelir diye dusunurken artik umutlarim tukeniyor herhangi bir bilgisi olan varsa cevaplayabilirse cok sevinirim...

• @emrea hayırlı olsun vizeniz darısı başımıza artık inş herşey istediğiniz gibi olur Tebrikler

• @bilalunalan
    Ne konuda bilgi istiyorsunuz tam olarak? Sıra numaranıza mülakat gelir mi diye soruyorsanız buna kimse cevap veremez. Sizden çok daha yüksek sıra numaraları süreci yakından takip ettikleri için dosyalarını transfer ederek vizelerini alıyorlar. Profilinizde yazdığınız gibi demek ki gitmek için elinizden geleni yapmıyorsunuz.

• @furkansn siz hangi mail adresine atacaksınız

• Ankaraya sorma imkanımız yokmu acaba. Yav kardeşim. Bu kadar insan mail bekliyor. Ne zaman göndereceksiniz mailerimizi diye. 2 Aydır mülakat maili yok denecek kadar az verildi. Neden bu zorlu süreci iyice zorlaştırıyorlar. En azından şu ay bu kadar vereceğiz diye bir liste gönderseler heyecanla bekleyen bir çok arkadaşımız geleceğe dair planlarını net bir şekilde yaparlar.

• @yusufalak Hocam 4700-5000 arasında geçen 2 ay boyunca unutulan arkadaşlardan mail alanlar olmuş sizlere de mail geldi mi acaba?

• @Demayfo
    Selamlar,
    Malesef gelen giden yok.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

142

41.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.6k

| | | |