DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• Merhabalar herkese, küçük bir sorum olacak. I-130 kabul edildikten sonra adresimize gelen welcome letter'ı mülakata götürmemiz gerekiyor mu? Hangi aşamada ona ihtiyacımız oluyor? Çünkü bizim welcome letterımız Amerika'da ikamet edeceğimiz yere gitti, ona Türkiye'de ihtiyacımız oluyor mu?

• @ecom konuya hakım olmadıgımız ıcın ABD den avukat tuttuk anlasılan o da sızın kadar hakım degılmıs soruyoruz maıl attık dıyorlar bız TR deyız anlasılan daha coook bekleyecegız ılgınız ıcın tesekkurler,,,

• @beyza890 Kenarda dursun saklayın lazım olursa kullanırsınız. bana hiç gerek olmamıştı ama önemli diye hala saklarım lol

• @Onur-Karaca bildigim kadariyla nvc ye ve konsolosluga aciliyet maili atabiliyosun. Bunu da aciliyet olarak gosterip green card islemlerini hizlandirabilirsin. Ben f1 vize basvurusundan once bunu denemenini oneririm. Asagidaki email adresini ve linki kullanbilirsin.

[email protected]

• @Alihan-Demir Alihan Bey çok çok teşekkür ederim gerçekten

• Evlilik cüzdanı ingilizce çevirisini yüklememize gerek var mı? Yoksa apostil yaptığımız için normal yüklesek oluyor mu bilgisi olan var mı ?

• @ygmbx çok teşekkür ederim

• @Olkan-Oflaz-0 evlilik cüzdanıinternational bir belge zaten ingilizce yazıyor biz direk pdf göndermiştik sorun yaşamadık.

• sağlık muayenesi için randevu alanlar Qr kodlu devletin bağıışıklık testi sonuçlarınızı götürün eğer kabul etmezlerse bağışıklık testi yaptırıp aşı olun derim çünkü bu cdcin panel doktor kısmında var bağışıklık kısmı doktor insiyatifide yazıyor lakin deneyin derim.Bu konuyla ilgili yakın zamanda tecrübesi olanlar yazarsa mutlu oluruz.bağlantı metni
    sayfanın 5. başlığında yazıyor.

• Merhaba , Nisan itibari ile I -751 formu dolduran var mı aranizda? Yardıma ihtiyacım var

• @Olkan-Oflaz-0 biz yaşadık nvc yeniden belge göndermemizi istemişti ve 15 gün onaylanmasını beklemiştik uluslararası diye koyduk bizde geri İngilizce tercüme ettirip notere onaylatıp apostil yaptırdık tabi yine de siz bilirsiniz

• Merhabalar tekrardan, sanırım Ptt kaydı açılmış Mayısta vize mülakatı olacaklar için. Şimdi ben kayıt için bilgilerimi dolduruyordum da, DS 260 numarasını soruyor aşağıda. Doldurmamız gerekli değil galiba ama bu numara hangi numara acaba Invoice Id mi?

• 3 tane asi olanlar da, tekrar asi olmak zorunda mi son eger son asi 1 yil icersinde degilse?

• @Alihan-Demir
    Evet son 1 yıl içerisinde aşı olmanız gerekiyor

• @beyza890 merhaba ceac ta ds260 formunun mülakata da goturmeniz gereken barkodlu belgesi mevcut.orda AA ile başlayan confirmation numarası aynı zamanda barkodun altında da yazıyor.

• @feyza86 tesekkur ederim sinovac kabul ediliyor mu?

• Arkadaşlar 2 mayısta mülakatım var ptt kaydı yapıyorum randevuya için hazır değil diyor aynı sorunu yaşayan var mı ne yapmalıyım?

• @Busra-Akdag bende de aynı sorun oldu 3/4 gün bekleyin sistemin sonrasında tekrar denediğinizde oluyor

• @demirdenkadifeldiven çok teşekkürler dediğiniz gibi yaptım düzeldi

Benzer Başlıklar

• 57
  • 1480
  • 8
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.1k

| | | |