DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @dkagan55 bizim sinovac oluyor ama 12 yasindak kizima da sinovak yaptirmistik Dr. Molnara yazsam mi acaba?

• @gucarslan üstadım selamlar. iyisinizdir umarım.
    8 ocak 2024 tarihinde sağlık muayenesinde "Balgam testi"ne kalmıştık. dün itibarı ile unganlar'dan mail geldi ve raporumuzu konsolosluğa gönderdiklerini söylediler.
    dün akşam ais kaydını tekrar revize edip bugün için pasaportları gönderecektim.
    bugün tam evden çıkmaya hazırlanırken öğlen gibi, ankara konsolosluktan mail geldi.
    DS-5535 formunu benim ve büyük oğlum için doldurmamı istemişler. asıl talihli olan eşim ve küçük oğlum için istememişler.
    2 ay önce mülakat olmuş, dün akşam ais kaydından sonra akıllarına gelmiş sanırım .yani diyecek çok şey var aslında ama neyse...
    ben ds5535 formunu doldurdum gönderdim , dün akşam ais kaydını "evrak gönderimi" için güncellemiştim.
    şu anda ; evraklar hazır, postaneye vermeli miyim ? yoksa konsolosluktan bir haber mi beklemek gerekiyor bu ds 5535'ler için ?

Not: asıl talihli olan eşimin balgam testi raporu çıktı / ds 5535 istemediler onun için./ küçük oğlum için de istemediler.
    ben ve büyük oğlum için istendi sadece DS5535.

Şimdiden teşekkür ederim. hoşçakalın.

• @jtcarlos
    bence yazın , sinovac'ın kabul edilip edilmediğinden emin olamadım biz antikor sonuçlarına göre ve iki aşıyı aynı anda olamıyorsak birini burada olacağız, çünkü bana aşı isimleri ve dozları oldukça karmaşık geldi. Yanlış bir şey yapmak istemem nihayetinde, gidebilirsek tabi ki,zamanımız limitli

• @serkanylmz Uğur Bey daha kesin bilgi verecektir ancak bence beklemeyin. İkisi ayrı konu bunlar çünkü. Şu başlıkta DS-5535 formunun detayları ve süreç anlatılmış, burada da eksik evrak durumundaki süreciniz anlatılmış. Yani siz gönderdikten sonra konsolosluğa iletilecek- oradan göçmen bölümüne ulaşması 3 gün sürüyor. Vakit kaybetmeyin derim

• @Vildan-0 Merhaba.
    ben de https://yesilkartforum.com/forum/topic/4490/fy2021-fy2022-administrative-process-ap-durumu-i̇dari-işlem bu sayfaları okuyorum.
    muallakta kaldım açıkçası , uğur bey'in değerlendirmesinden sonra ona göre hareket ederiz. teşekkür ederim.

• ⭐⭐

@enes5944 Pasaport teslimi icin iki secenek mevcut adresinize kargo veya teslimat noktasindan teslim alabilirsiniz pasaportunuzu. Kalici viyana adresiniz olmadigi icin teslimat noktasindan almanizi tavsiye ediyor konsolosluk. Sistemde vize durumunuzu Issued gordukten sonra konsolosluk teslimat noktasina gonderiyor dosyanizi ve pasaport ibrazi ile teslim alabiliyorsunuz. Teslimat noktasinin adresi konusunda konsoloslugun web sitesinde detaylar mevcut.

• ⭐⭐

@jtcarlos Gectigimiz sene kabul ettiler fakat guncel bilgi icin kendilerine mail atarak sorularinizi sormaniz faydaniza olacaktir.

• Merhaba. Geçen ay 4700'lü case no'lara kadar mülakat maili gelmesine rağmen bizim 4500'lü numarımız atlanmıştı. Bugün gelen bir maille 8 Mayıs'ta mülakat randevumuz olduğunu öğrendik. Darısı tüm kazananların başına.

• @demireser hayırlı olsun mail bu saattedemi geldi

• @ahmetyorulmaz Belki size mail gelmemiştir ama mülakat vermişlerdir. https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx Şuradan kontrol eder misinz?

• @achillesoag tesekkur ederim, attim mailimi 👍

• @ahmetyorulmaz Teşekkür ederim. Mail saat 16.03'te geldi.

• Herkese iyi akşamlar. Tanri herkesin dua larini kabul etsin. 🙂

• Merhaba durumu sorgulamak için mail atmıştım şöyle mail geldi
    Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

For additional information, please refer to the following

• @Vildan-0 merhaba, paragrafta açtırmanıza gerek yoktur yazıyor.
    bu kısımları editlemek açtırmak olmuyor değil mi?

(e-devlet üzerinden bi belge aldım, onu yanıma alıp böyle böyle yanlış yazmışım, doğrusu bu diycem)

• @4fath mülakat aldıktan sonra formunuzda değişiklik yapamıyorsunuz diye biliyorum.

1. Elçilikle iletişime henüz geçmediyseniz şuradan subject kısmında "I want to update my DS260" seçip diğer bilgilerinizi doldurup gönderirsiniz;
    2. Mülakatta sözel olarak belirtmeniz ve çıktıyı vermeniz yeterli olacaktır

• @dkagan55 merhaba bizzat mail attik ve SINOVAC asiyi kabul ettiklerini soyledi, istanbuldaki arkadaslar BIONTECH hicbir yerde yok bilginize

• @Merve-4 Yardımınız ve verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

• Arkadaşlar bu gün mülakat dağıtımı yapılır mı ?

• @qwe19 Excellden baktığımda genellikle ayın 16'sında mülakat mailleri gelmiş.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

175

42.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.0k

| | | |